Ctq است که با داشتن یک مینی خروش در نیوهمپشایر: ‘ما بالا رفته به شماره 3!’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

NASHUA, New Hampshire—به عنوان دو آشکار برندگان آیووا قفقاز quibbled بیش از که به دقت لبه دیگر از اسلات ctq شد و در حال حاضر eyeing بعدی دولت است.

“به نحوی بطریقی من قصد دارم در یک هواپیما امشب به نیوهمشایر” مینه سوتا سناتور گفت: از دولت های همسایه گذشته دوشنبه شب.

“ما در حال آوردن این بلیط به New Hampshire.”

در حال حاضر فقط دو روز از اولیه Klobuchar به نظر می رسد هدف قرار دادن چندین شاخص های موفقیت در اینجا. پس از چه مشاوران ادعا شد او قوی ترین بحث عملکرد در عین حال سناتور جذب او بزرگترین جمعیت اولیه چرخه و لذت بردم نقدی دست انداز است که می آید با آن 3 میلیون دلار در کمک های مالی در 48 ساعت. و او به عنوان تبلیغ در چند توقف در بخش جنوبی این ایالت روز یکشنبه او یک رای گیری افزایش دهد.

“رفته ایم تا شماره 3!” Klobuchar گفت: به خشن کف زدن در یک بعد از ظهر سرد در Nashua.

در واقع Klobuchar توانسته است به نوبه خود چه خواهد بود معمولا شرم آور برای اکثر نامزدها—در پایان در جایگاه پنجم را در کشور همسایه مسابقه—به یک وحدت گریه. و به نظر می رسد به کار. به عنوان رای دهندگان صدها مایل دورتر در ادامه به اندیشیدن قفقاز که ارائه شده هیچ پاسخ قاطع به حزب دموکرات را ایدئولوژیک جهت—با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) هر یک از اعلام پیروزی—برخی از بستری مصرف یازدهم-ساعت نگاه Klobuchar.

پرداختن به یک سرریز دبیرستان تربیت بدنی که سبز رنگ درب همسان دایره “امی” برچسب دست به شرکت کنندگان Klobuchar effused در مورد یکی به تازگی منتشر شده نظرسنجی از کالج امرسون قرار داده شده است که او موهای بالای سن. الیزابت وارن (D-MA) مقام سوم. ساندرز و Buttigieg هنوز چراغ Klobuchar قابل ملاحظه درآمد 30 درصد و 20 درصد از حمایت بود اما مبارزات انتخاباتی خود را تا حد زیادی می بیند صعودی.

تنزل به یک رای گیری ستاره برای ماه سناتور افزایش خرده فروشی در سراسر کشور (“ما به چهار شام, صبح امروز,” او گفت: در یکی از توقف در روز یکشنبه و “به نحوی به پایان رسید تا در یک speakeasy” در دیگری) باعث شد تا وضعیت او به عنوان یک مدعی جدی برای پایان قوی در روز سه شنبه.

“من فقط که برای تحت تاثیر قرار دادن نیوهمپشایر” او به شوخی در Nashua در مورد راه اندازی مبارزات انتخاباتی او دقیقا یک سال پیش در وسط کولاک در مینیاپولیس.

موازی بود کامل نیست. اما به نظر نمی رسد که مهم است. تنها با چند و خورشید بر روی زمین اینجا رای دهندگان به نظر می رسد به درک احساسات بخشی از او گرفته شده تا لفاظی است که نشان می دهد بالا نیوهمپشایر نشان حیاتی است. در یک نقطه lمن در مقابل میلیون ها بیننده در طول شب جمعه را به بحث در سنت آنسلم دانشگاه او به نظر می رسد دادگاه تاییدیه از دولت دو محبوب سناتور جین شاهین و مگی حسن, توسط ستایش آنها را چندین بار. “او بهترین بحث از هشت” یک دستیار پیامک در اشاره به آن لحظه.

با نزدیک به نیمی از رای دهندگان هنوز هم مردد Klobuchar نیز آشکار ساخت یک بازی برای بزرگترین بلوک در نیوهمپشایر: مستقل که شامل 42 درصد از رای دهندگان.

“ما بهتر است پیچ این” Klobuchar گفت: در Nashua. “من نمی توانم فکر می کنم از یک دولت بهتر می شود که این از نیوهمشایر خود را با سنت بزرگ از رای دهندگان مستقل” او افزود: افزایش سرعت او را از بیخ و بن گفتار به دولت است.

در یک مصاحبه کوتاه با Daily Beast, Klobuchar بیشتر دقیق او در زمین به نتیجه رای گیری بخش لیست کردن چندین بخش از نامزدی است که درخواست تجدید نظر منحصر به فرد به آنها از جمله “hooking اقتصاد ما به سیستم آموزش و پرورش” و “گسترش به چیزهایی که آنها در مورد مراقبت مانند دراز مدت مراقبت از سلامت روان و اعتیاد” او گفت:.

“بسیاری در او کنده صحبت می کند به آنها” یک منبع به طور مستقیم آشنا با Klobuchar تفکر گفت: در مورد استراتژی است. “این واقعیت است که او همه چیز را به او پیشنهاد کار مخدر و سلامت روان در طرح… این حس مشترک آن را عملی و اعداد اضافه کردن.”

“نیوهمپشایر مستقل مانند که نوع صادقانه صحبت کنید و مالی وضوح” این منبع گفت.

که مستقیما بحث رویکرد تجدید نظر به برخی از رای دهندگان eyeing Klobuchar در حال حاضر. “مردم در نیوهمپشایر بسیار عملی است. آنها نمی خواهند زندگی خود را بدتر ساخته شده توسط سیاستمداران” لوئیس ایستمن رای دهندگان از Nashua گفت. “آنها نمی خواهند به مشمول مالیات به نقطه جایی که آنها حتی نمی توانیم مسائل است. برخی نامزدها, و من نمی خواهد نام و نام بیش از حد لیبرال به نقطه جایی که آنها ترساندن مردم است.”

این ایده که برخی از دموکرات جزوات هستند “بیش از حد لیبرال” و ممکن است بیگانه جمعیت های خاص بود و در مصاحبه با یک دوجین نیوهمپشایر رای دهندگان در سراسر سه شهرستانها. در آن منطق Klobuchar آسان است: او قطعا از متوسط بیشتر از ساندرز و وارن. در اصل او طرح “قابل اجرا چیزهایی که او می تواند از طریق سیستم” کریشنا Mangipudi یک Nashua دموکراتیک رای دهندگان آن قرار داده است.

او بدیهی است که تجربه بیش از پیت و بایدن سن کمی نگرانی برای من.

آدری Broyer دموکراتیک رای دهندگان از Merrimack

و پس از آن وجود دارد را به پس زمینه خود را. در حالی که برخی از رای دهندگان اذعان کیفیت آنها در Buttigieg چند ادعا وضعیت خود را به عنوان یک ملی نوچه شهردار متوسط میانه شهر است که بیش از حد از یک قمار در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و بیشتر انتظار نیست معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به کاهش خیلی سریع.

“او بدیهی است که تجربه بیش از پیت و بایدن سن کمی نگرانی به من گفت:” آدری Broyer یک دموکرات رای دهندگان از Merrimack.

آنت Ricci ثبت شده مستقل از Windham که خم محافظه کار به توافق رسیدند. “بایدن به نظر من به نظر می رسد مانند یک مرد خوب, اما من فکر نمی کنم او آن را. آن را کمی بیش از حد برای او دیر شده و او بیش از حد چمدان.”

به طور کلی تمایل به در آغوش بایدن که مبارزات انتخاباتی به عنوان ملی حزب سوسیالیست به تکیه به شدت در گسترش اوباما میراث, به نظر می رسد بهره گیری Klobuchar. پس از آمدن در جایگاه چهارم در آیووا سابق VP همه اما اذعان در بحث مرحله است که او نمی خواهد برنده اصلی یک هفته بعد پرتاب electability استدلال که او ساخته شده است خیلی از نامزدی خود را در اطراف به سوال.

“من حدس می زنم من باور نمی کنم که” الیزابت Witmer یک دموکرات رای دهندگان از Merrimack گفت: در مورد بایدن این مشاجره که او بهترین موقعیت برای رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن. Witmer گفت که او ساخته شده ذهن خود را برای حمایت از Klobuchar یکشنبه شب.

در حالی که همچنین با استفاده از قطعات از اوباما-بایدن موفقیت را به نفع خود در دنباله امیدوار کننده او را از “رفتن به منفجر کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه” برای مثال Klobuchar ارائه می دهد رای دهندگان چیزی متفاوت است. در حالی که بایدن به یاد می آورد کار به تصویب قانون دو حزبی در سال گذشته Klobuchar یک نشسته سناتور در ضخامت از عمل و یکی بود که مهمترین آنها وجود ندارد و از مبارزات انتخاباتی و یا به عنوان او آن را “پیچ و مهره ای که روی میز” در واشنگتن به عنوان یک داور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه به پایان رسید که برای دموکرات ها در یک ناامید کننده تبرئه.

هنوز هم در طول روز رئیس جمهور در آن حضور یابد ، در یک نقطه Klobuchar برانگیخته میت رامنی یک نام خانگی در نیوهمپشایر قبل از او موفق به کسب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2012 به عنوان یک فانوس دریایی از شجاعت بودن تنها سناتور جمهوریخواه برای رای دادن به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد نه یکی منفی واکنش” Klobuchar گفت: روزانه جانور مورد ذکر رامنی نام در تجمعات انتخاباتی. “من در واقع فکر می کنم که بسیار جالب در مورد دموکراسی ما در حال حاضر. که مردم چه شجاعت و قدرت است.”

شجاعت سیاسی در میان است به تفکر خود را با رای دهندگان بیش از حد. که اگر او می تواند متقاعد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران به او ملحق طرف دموکرات ها را بیشتر مسیر به پیروزی در ماه نوامبر.

“برای برخی از آنها که من اذعان کرد که آنها یا برخی از دوستان خود را ممکن است یا رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا خانه باقی مانده” Klobuchar گفت: روزانه وحش. “این نوع مانند اجازه دهید گام به عقب و فکر می کنم در مورد آنچه که یک جهان متفاوت می تواند باشد. و نجابت مسئله بزرگ برای آنها است.”

دنیس Marden مستقل از Hooksett متناسب مستقیما به آن اردوگاه. “او نه مغلوب ساختن پیشی جستن” Marden گفت. “و من رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن” و اضافه کرد او در حال حاضر به دنبال در دموکراتیک مدعی است.

“من احساس می کنم مثل امی می تواند دوست من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>