اندرو یانگ به پایان می رسد خود را در سال 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اندرو یانگ تاجر تبدیل شده ریاست جمهوری طالب که پیشنهاد برای حزب دموکرات را نامزد شد دمدمی دلربا و سپس سیاسی قوی پدیده اعلام کرد که او را تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را.

یانگ برای امیدوار چهارم-محل و یا بهتر است در پایان گرانیت دولت اما زود بازده پیشنهاد کرد که او را به سقوط کوتاه از این انتظارات و این تصمیم به رها کردن به جای ادامه به تخلیه این کمپین از منابع است. خروج خود را از نژاد برگ تنها یک نامزد از رنگ اصلی زمینه: Rep. Tulsi Gabbard یک ساموآیی-آمریکایی است.

“من یک تعداد مرد و اگر ما زیر یک آستانه که در آن ما در حال رفتن به نمایندگان در اینجا در نیوهمپشایر اگر ما بعید به آمار آستانه است که در نوادا و کارولینای جنوبی, به نظر نمی رسد مانند ما در واقع در پیشبرد اهداف این کمپین با ماندن در مسابقه دیگر” یانگ گفت: روزانه وحش در مصاحبه ای در روز سه شنبه شب. “من نه کسی که می خواهد به مردم, کمک های مالی, پشتیبانی, زمان و تعهد اگر من فکر نمی کنم ما باید یک شانس برای برنده شدن و یا پیشبرد اهداف ما در مسیر درست است.”

یانگ هرگز تبدیل به یک تهدید جدی برای پیروزی این حزب نامزدی. اما قدرت پیشنهاد خود را شگفت زده ملی دموکرات ها و سوالات مطرح شده—و وسوسه انگیزی امکانات—چگونه حزب می تواند بازسازی رویکرد خود را.

یک تازه وارد به سیاست یانگ صرف مقدار اولیه بخشی از مبارزات انتخاباتی ظاهر می شود در پادکست ها و در آغوش Internet meme فرهنگ به گسترش محبوبیت خود را. پلت فرم خود را به آمریکایی ها 1000 $در هر ماه به عنوان یک شکل از دفع تحول اقتصادی روند مانند اتوماسیون همراه با تقاضا است که شرکت های فن آوری پرداخت مردم میلیاردها دلار برای کسب درآمد از داده های خود را ثابت کرد و به یک قرعه کشی بزرگ. و در حالی که چندین استقرار نامزدها تلاش برای ضربه دهنده آستانه اعداد مورد نیاز برای واجد شرایط برای بحث او بیش از آنها را با سهولت.

در بحث مرحله یانگ نگه داشته ترویج جهانی درآمد اولیه پلت فرم حتی با این استدلال که یک چک ماهیانه ثابت می شود یک درمان برای تغییر آب و هوا که خانواده ها می توانند پول و حرکت به دور از به طور فزاینده در شهرهای ساحلی آب گرفتگی. اما آنچه در تعریف نامزدی خود را بود بی خیال سبک های غیر متعارف از مبارزه که کمک جلب تاییدیه از مشاهیر مانند کمدین Dave Chappelle و بازیگر/نوازنده Donald Glover. او ساخته شده خود-ارجاعی جوک در مورد زن بودن و میل ریاضی—هر دو استفاده می شود به عنوان یک مقایسه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—و واقعا به نظر می رسد با داشتن سرگرم کننده در دنباله.

پایان مبارزات انتخاباتی یانگ تا به حال ساخته شده واقعی در دستگاه سیاسی. مبارزات انتخاباتی خود جمع آوری بیش از 850000 نفر در آن لیست ایمیل تقریبا 430,000 اهدا کنندگان 1.2 میلیون پیروان توییتر و بیش از 577,000 Instagram followers. این اعداد و ارقام به او این نوع سازمان ابزار است که چند چاشنی ملی سیاستمداران لذت ببرید. چه او قصد دارد برای انجام با آن روشن نیست. اما یانگ گفت: او نه حاکم کردن یک آینده برای اجرا انتخاب دفتر به امید پیشرفت اساسی جهانی درآمد به عنوان یک سیاست نتیجه.

“من فکر می کنم سیاست های انتخاباتی قطعا بخشی از این دلیل ما نیاز به پیروزی در مسابقه. ما نیاز به داوطلبانی که حمایت جهانی درآمد اولیه در مواضع قدرت به منظور تصویب آن را,” او گفت:. “من خواهد بود بسیار باز دوباره در حال اجرا. این امر می تواند خیلی آسان تر از دفعه بعد. ما در حال حاضر بسیار زیادی در لیست پستی است که من gmail لیست تماس و خیلی بیشتر حمایت و به رسمیت شناختن. ما می تواند آمار زمین در حال اجرا است و من اعتقاد دارم که من می تواند یک مدعی برای هر مسابقه در زیر نور خورشید است.”

بلافاصله او متعهد به انجام آنچه او می تواند برای کمک به انتخاب هر کس شد نامزد دموکرات به کاخ سفید است. در این جبهه یانگ شده از برای او. غیر مومن خود رویکرد خود جلب کرد غیر سنتی رای دهندگان. و در بررسی های بسیاری از خود توصیف یانگ باند گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای رای برای نامزد دیگری در این زمینه باید یانگ پایان دادن به نامزد. یانگ اذعان کرد این موضوع و متعهد به انجام آنچه او می تواند برای متقاعد کردن هواداران خود را به عقب دموکراتیک نامزد.

“من فکر می کنم آن است که یک چیز مثبت است که من انرژی افرادی است که نه به طور سنتی شده است بخشی از سیاست ما,” او گفت:. “قطعا آن را به من بسیار روشن است که در دستور کار من است به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من امیدوارم که افرادی که از من حمایت پیوستن به من در آن است.”

او گفت که حمایت از یک نامزد تحت شرایط مناسب. “آنچه من می گویم” گفت: یانگ “اگر هر نامزد می خواهد من تایید آنها می آیند برای جهانی درآمد اولیه و شانس از من حمایت آنها روز بعد خواهد بود بسیار بالا است.”

پسر مهاجران از تایوان یانگ رو خود طعم ملی, سیاست, وقتی اوباما او را “قهرمان تغییر” در سال 2011 کار خود را با سرمایه گذاری برای امریکا غیر انتفاعی با تمرکز بر آوردن شغل به رکود-آمار شهرستانها. اما او تا به حال اجرا برای هر دفتر انتخاباتی قبل از اعلام ریاست جمهوری پیشنهاد در سال 2017. مبارزات انتخاباتی خود بود توسط کارکنان کسب و کار و انواع تکنولوژی. و آنها با تکیه به شدت در پادکست محبوب مانند جو روگان را ق مرجع تخصصی و خوبی قاچاق حساب توییتر مانند “اندرو یانگ مرطوب و سرد الگوی رفتاری ذخیره کردن”—به گسترش خود تجدید نظر و افزایش 1 $کمک های مالی. این کار به مراتب بهتر از آنها می تواند تصور است. یانگ مطرح 40 میلیون دلار از بیش از یک میلیون و همکاران.

اما کسانی که بودجه نیست ترجمه به موفقیت در انتخابات و حتی پس از یانگ تبدیل شده در هیئت مدیره آورده چاشنی فعالان سیاسی که تا به حال کمک کرده برنی ساندرز’ مبارزات انتخاباتی در سال 2016. مبارزات انتخاباتی خود را صرف به شدت در پایان 2019 اما دست آورد حدود یک درصد از نمایندگان در آیووا—ملال انگیز نشان می دهد که او را وادار به اخراج ده ها تن از کارکنان. تلاش های به حق کشتی ثابت بیهوده در نیوهمپشایر و صبح روز دوشنبه تعیین شده بود که آنها فاقد نقد به ادامه موفقیت. به دنبال بازگشت او در زمان چند درس از خود اجرا کنید.

“من چیزهای زیادی یاد گرفتم. من آموخته آیووا حزب دموکرات نیاز به یک تکنولوژی بهتر, مشاور,” او گفت: قبل از تعویض به ماکرو درس او آموخته بود. “من یاد گرفتم که مردم ایران گرسنه هستند برای نوع دیگری از صحبت های مختلف مجموعه ای از راه حل ها و روش های مختلف برای حل مشکلات از زمان ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>