به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان برای تلفن های موبایل, من واقعا دوست دارم این Joseph Joseph ظرف خشک کردن قفسه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک نشانه مطمئن از اینکه به طور کامل رشد کرده و بالغ است که شما هیجان زده بیش از خرید خود را از چیزی به عنوان ساده و دنیوی به عنوان یک ظرف خشک کردن دندانه دار کردن. که گفت: اجازه دهید من فقط به شما بگویم این است: من Joseph Joseph ارتقا ظرف قفسه برای خشک کردن چیزی است از یک ظرف تمیز کردن محافظ زندگی و من را با بیحوصلگی حرف زدن در مورد آن را به هر کسی که احساس می کند مانند گوش دادن.

در چند سال گذشته رفته اند از طریق تعدادی از ظرف خشک کردن قفسه. با وجود این فضا ممکن است آنها را در مقابله با خود را احساس می کنم آنها یک ضرورت برای خشک کردن ظروف پس من تقریبا هرگز احساس مانند آنها را به خشک کردن خودم. من همیشه به عنوان صرف کمی پول در آنها را به عنوان امکان گرفتن آنها از دلار در فروشگاه و یا در خانه کالا اجرا و سپس استفاده از آنها را تا زمانی که آنها در نهایت گرفتن ناخالص و scummy که نمی کشد بسیار طولانی است.

اما چند ماه پیش من تصمیم گرفتم که من می خواستم یک قفسه برای خشک کردن که راحت تر از چیزی است که فقط… نشسته وجود دارد. من تصادفا Joseph Joseph ارتقا ظرف قفسه برای خشک کردن در حالی که در حال مشاهده از طریق آمازون به عنوان خوانده شده بررسی و تصمیم گرفت به منظور آن را برای خودم.

من عاشق این ظرف خشک کردن قفسه عمدتا به دلیل ارتقا ویژگی های. آن به راحتی می توانید از نسبتا کوچک و جمع و جور برای تقریبا دو برابر اندازه آن بزرگ است که برای این شب که من هستم شستشو بسیاری از ظروف و واقعا نیاز به اتاق اضافی. آن را به راحتی در بزرگترین ظرف شور من همیشه سعی کردم که به نوعی نیز طول می کشد تا مقدار زیادی از اتاق.

دیگر از ویژگی های من عشق است, مجتمع تخلیه فواره زدن اب. شما می توانید چرخش بیش از این نزول خود را و آن را تخلیه کردن همه بیش از حد آب است که به ناچار به جمع آوری در یک قفسه برای خشک کردن. در صورتی که آب نشسته می تواند منجر به قالب و یا فقط تفاله نیست که نگاه بزرگ—و احتمالا چیزی نیست که شما می خواهید خود را تمیز کردن ظروف تکیه داده. آن را می سازد آن را فوق العاده آسان برای نگه داشتن این چیز تمیز و تازه است و من هم احساس می کنید مانند آن را خشک تر زیر آن از هر دندانه دار کردن من استفاده می شود.

این هم خوب و همه کاره است. گذشته از ارتقا از ویژگی های آن می آید با یک جابجایی جراحی قفسه (من از آن استفاده تمام وقت به عنوان آن به سادگی جدا می کند اما شما می توانید ترک آن را خاموش اگر شما می خواهم) و قابل حمل کارد و چنگال دارنده.

این قفسه برای خشک کردن دارای مقدار قابل توجه از اقلام و آن را آسان برای تمیز کردن: دو قطعه از هم جدا و پس از این جراحی قفسه را می توان حذف, شما لازم نیست برای تمیز کردن اطراف آن است. در نهایت آن را به نظر نمی آید که وحشتناک در مبارزه خود را. من خریداری من در سیاه و سفید و تا آنجا که ظرف قفسه های آن را نسبتا… شیک ؟ من نمی دانم اگر این است که کلمه حق است اما آن را قطعا به نظر نمی آید بد است.

Joseph Joseph ارتقا ظرف شور

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Wayfair, هدف, Kohls, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>