دو و میدانی کانادا تماس اتهامات مربی-زیر سن قانونی ورزشکار رابطه جنسی ‘عمیقا نگران کننده”

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دو و میدانی کانادا می گوید این اتهامات از یک رابطه جنسی بین یک ملی دو و میدانی مربی و یک زیر سن ورزشکار در یک گزارش روزنامه ها “عمیقا نگران کننده است.”

در این بیانیه آمد در روز شنبه ساعت پس از Globe and Mail منتشر شده یک داستان جزئیات امر ادعایی بین سابق دانشگاه گوئلف و میدانی مربی دیو اسکات توماس و دانشجوی سابق-ورزشکار مگان قهوه ای است.

دانشگاه گوئلف اخراج اسکات توماس در دسامبر. 16 به صورت حرفه ای انجام.

اسکات توماس نیز یک مربی در 16 کانادا تیم های ملی از جمله 2016 المپیک ریو و 2015 و ’17 جهان و میدانی قهرمانی.

در یک Jan. 9 بیانیه ای در مدرسه, اخبار سایت, دانشگاه گفت: آن دریافت شکایت در سال 2006 از اعضای خانواده یک دانش آموز ورزشکار و در حالی که یک بررسی نمی اثبات تمام اتهامات آن تعیین می شود برخی از سوء رفتار تا به حال رخ داده است و اسکات توماس متوقف شد به مدت چهار هفته.

این دانشگاه دریافت یک شکایت از یکی دیگر از دانشجویان ورزشکار مورد اسکات توماس این پاییز گذشته و دوباره حفظ مستقل خارجی محقق شده است. اسکات توماس قرار داده شد در مرخصی با حقوق در انتظار نتیجه.

‘مرتب برای یک رابطه جنسی’

در طول این تحقیقات این دانشگاه دریافت اطلاعات جدید که “روشن ساخته است که اسکات توماس دروغ گفته بود بارها و بارها در سال 2006 در مورد چند قابل توجهی اهمیت دارد.”

اسکات توماس اخراج شد به عنوان یک نتیجه از که اطلاعات جدید است. دانشگاه گفت که تا به حال از آن آگاه شده است این اطلاعات را در سال 2006 آن “را فسخ ارتباط آن با اسکات توماس در آن زمان است.”

تلاش کانادا را فشار دهید برای رسیدن به اسکات توماس ناموفق بودند.

در روز شنبه دو و میدانی کانادا با صدور بیانیه خود را روشن و موقعیت خود را در پی گلوب و ایمیل این مقاله که در آن قهوه ای مدعی اسکات توماس “مرتب او را به عنوان یک 17 ساله را برای یک رابطه جنسی.”

The Globe and Mail داستان می گوید که اسکات توماس برای اولین بار ملاقات قهوه ای, در حال حاضر 35 زمانی که او 16 و استخدام برای دانشگاه پس از یک انتاریو دبیرستان پیروزی در سال 2001.

سرعت رودخانه باشگاه متوقف عملیات

“پس از یادگیری از این اتهامات از دانشگاه Guelph بررسی در اواخر سال 2019/اوایل سال 2020 دو و میدانی کانادا آغاز یک شکایت به آقای اسکات توماس با آن مستقل کمیسر دفتر” خواندن بیانیه ای. “در آن زمان دو و میدانی کانادا شکایت آغاز شد مستقل کمیسر دفتر موقت به حالت تعلیق آقای اسکات توماس در انتظار نتیجه بررسی است.”

دو و میدانی کانادا به ذکر است که هیچ شکایت شده بود ساخته شده به طور مستقیم به ملی سازماندهی بدن و یا خود مستقل کمیسیون ،

اسکات توماس led گوئلف Gryphons به 37 ملی عناوین در کشور متقابل و میدانی به دست آورده و تو مربی های ورزشی سال در دو رشته 35 بار.

او همچنین سرمربی سرعت رودخانه و میدانی باشگاه که متعدد المپیک شده اند اعضای. این باشگاه در ماه ژانویه اعلام شد توقف عملیات.

در آن بیانیه دانشگاه گفت: آن بود و غمگین به یاد بگیرند که ورزشکاران دانش آموز تا به حال غیر قابل قبول تجارب و “ما یک عذرخواهی به کسانی که تحمل درد و رنج و سختی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>