بایدن کمپین تکرار آیووا اشتباهات در نوادا

Category: دیلی بیست Comments: No comments

برای هفته دموکرات ها به دنبال آرام در حال رشد است که ترس از آینده نوادا قفقاز می تواند از تکرار این هرج و مرج برای اولین بار-در-این-ملت آیووا قفقاز در اوایل این ماه که در آن ترکیبی از یک برنامه تست نشده در دست ندیده حوزه صندلی و یک آمادگی دولت منجر به یک انتخابات-شب بحران.

اما حداقل یک نامزد به نظر می رسد unbothered توسط این ضرب المثل قدیمی است که کسانی که نمی یاد تاریخ محکوم به تکرار آن: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که کمپین تکرار یک آیووا انجمن استراتژی است که بسیاری از احساس هزینه سابق حزب سوسیالیست مهم نمایندگان در این مسابقه.

با توجه به مبارزات انتخاباتی منابع بایدن کمپین یک بار دیگر جلب خارج از کشور حوزه کاپیتان برای اجرای نمایش در جلسه شب این شنبه. در حالی که هیچ قانون جلوگیری از استفاده افراد غیر مقیم به عنوان یک کمپین حوزه کاپیتان این عمل منجر به هرج و مرج است که منفجر کردن استراتژی های مبارزات متعدد در طول آیووا قفقاز.

حوزه کاپیتان اساسا در اتاق سازمان/cheerleaders برای داوطلبانی که وظیفه هستند با تشویق unaligned caucusers به چین با خود را انتخاب نامزدها افزایش احتمال که نامزدهای خود را در رسیدن به آستانه زنده ماندن و به دست آوردن نمایندگان. داشتن حوزه کاپیتان با معتبر محلی ریشه—به خصوص مورد احترام جامعه ارقام مانند معلمان و مربیان و برگزارکنندگان—می تواند مفید باشد در ترغیب لرزان و دوستان و همسایگان و همکاران خود به چین با یک نامزد.

برعکس حوزه کاپیتان از خارج از شهر کمتر احتمال دارد به این منطقه خوب نیست و باید روابط شخصی به unaligned حزبی را برانگیخت و به طور کلی ناشناخته توسط مردم محلی تا همین اواخر, اگر در همه.

رسمی با حزب دموکرات نوادا تایید به The Daily Beast که حوزه کاپیتان “لازم نیست به Nevadans” به خدمت در نقش خود و اشاره کرد که حزب خود را با استفاده از داوطلبان از خارج از کشور به عنوان حوزه صندلی—مردمی در حال اجرا نشان می دهد در طول قفقاز—و سایت آگهی.

“ما باید داوطلبان را از سراسر نوادا و همچنین از دولت داوطلبانی که قادر به خدمت” در آن ظرفیت این مقام گفت.

در آیووا که بایدن در مبارزات انتخاباتی استفاده غیر Iowan داوطلبان به حوزه کاپیتان بود لازم موقت به اطمینان حاصل شود که هر یک از دولت حدود 1,600 حوزه تا به حال بایدن مدافع حال حاضر به خودی خود نشانه ای از بدون زرق و برق شور و شوق و ضعیف زمین بازی که به عهده گرفت, در این جلسه نتایج.

“من به یاد نمی خواسته از انجا یک گروه از بچه های کالج آمد به محل کار از جمله فرآیندهای در نوادا و آریزونا و کالیفرنیا—کلید بود که کالج-بچه ها شور و شوق کافی برای قبول این کار از داوطلبان گفت:” دکتر رابرت E. دیکنز استادیار در دانشگاه Nevada, Reno. “این چرخه با تشدید درگیری ممکن است متفاوت باشد… در هر دو سمت چپ و راست.”

استراتژی همیشه کار نمی کند در مبارزات انتخاباتی به نفع به عنوان حوزه کاپیتان ناآشنا با جامعه محلی تلاش برای برنده شدن بیش از حامیان در طول تجدید. برخی از گزارش ایستاده بود بی سر و صدا به عنوان مبارزات دیگر—به خصوص که از سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg—محروم حامیان بایدن از گوشه و عبور از آستانه از زنده ماندن است.

تاجر اندرو یانگ که تا همین اواخر نیز به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری نیز با تکیه به شدت در حوزه کاپیتان bussed از کشورهای دیگر—نزدیک به نیمی از حوزه کاپیتان برآورد شد به بازدید کنندگان در آیووا. در نتیجه برای یانگ بود شبیه بحران با نامزد در حال ظهور از جلسه شب با نمایندگان و تقریبا یک درصد از آرا در آیووا.

فراتر از مشکلات که خارج از دولت حوزه کاپیتان می تواند در برنده شدن بیش از غریبه کامل در تجدید, کاپیتان همچنین ممکن است مبارزه در آشنایی با انجمن مشکل خود را, به خصوص اگر آنها درود از آمریکا با یک سنتی اولیه فرایند که در آن آرا بازیگران به سرعت و به صورت خصوصی و نه عمومی و اغلب گیج کننده مجموعه مقالات است که می تواند برای ساعت.

“من فکر نمی کنم آن را می شود بسیار مفید برای آنها” گفت: با یک رقیب انتخاباتی. “به خصوص در نوادا که در آن شما باید همه از این گروه پیوسته—کار دموکرات, زنان, گروه, گروه همجنسگرایان—که انبوه با هم در صف بندی های یک غریبه تصادفی که ممکن است بدانید این روند و تقریبا قطعا نمی داند مردمی در این گروه در حال رفتن به انجام این کار است.”

در برخی از حوزه—اگر چه با توجه به طبیعت غیر متمرکز از این رویداد آن را سخت به می گویند که چگونه بسیاری از مردم که ساکنان محدود به یک منطقه از اتاق جدا از حزبی را برانگیخت. برای خارج از کشور حوزه کاپیتان این می افزاید اضافی مانع در حال حاضر کار روی حیله و تزویر از دستور جلسه را برانگیخت چه با برگه های رای خود و cajoling دیگران به چین با نامزد خود را.

این بایدن کمپین که عموم (و نادرست) اصرار داشت که همه از آن آیووا حوزه کاپیتان بودند از Hawkeye دولت نیست پاسخ به درخواست ها در مورد استفاده از آن از غیر محلی برای اجرای مهم ترین بخش از عملیات زمینی در نوادا است.

بایدن که به پایان رسید در دوره چهارم در آیووا و پنجم در مقدماتی نیوهمپشایر در حال حاضر رای گیری بیشتر و بیشتر پشت سن. برنی ساندرز در نقره دولت اما گفته است که حامیان او با اعتماد به نفس است که او را در بالا و دو در روز شنبه.

“همانطور که همه شما مشاهده ما از دست داده و دو مقدماتی اما آنها را تا 2 درصد از نمایندگان مورد نیاز را انتخاب کنید. ما به سمت جنوب” بایدن گفت: حامیان در جمع آوری کمک در دوشنبه اضافه کرد که او “اعتماد به نفس” او برنده خواهد شد کارولینای جنوبی اولیه بدون توجه به آنچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>