بلومبرگ Sanders, تیم داد و بیداد بیش از سوابق پزشکی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک کمپین سخنگوی سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار شدت انتقاد کرد روز شنبه در همتای خود در مبارزات انتخاباتی از سوی دیگر ، برنی ساندرز متهم سناتور سخنگوی گسترش دروغ در مورد بلومبرگ به سلامت قلب و عروق.

این تف شکست ساعت قبل از دو 78 ساله هر دو با صعودی ریاست جمهوری در کمپین های تنظیم شده به صورت خاموش در یک بحث مرحله برای اولین بار چهارشنبه شب در لاس وگاس. ساندرز و بلومبرگ صعود در انتخابات ریاست جمهوری به تازگی با ساندرز تحکیم وضعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک و بلومبرگ ادعا همیشه سهم بیشتری از حمایت در میان تعدیل می شود.

این testy عقب و جلو زمانی شروع شد که ساندرز در سی ان ان تاون هال پنج شنبه شب, عقب نشینی در یک وعده قبلی که او را به انتشار یک مطلب رکورد کامل از تاریخچه پزشکی. ساندرز بود به شدت انتقاد کرد زمانی که او آهسته به فاش که او دچار یک حمله قلبی در کمپین بلیزرز در پاییز گذشته و قول داد برای انتشار بیشتر پرونده های پزشکی.

اما در روز سه شنبه ساندرز استدلال کرد که پرونده او منتشر شد “کاملا به عنوان به عنوان هر نامزد دیگر.”

“آنها فکر می کنم من در سلامت خوب بیا با من در کمپین بلیزرز. و من به شما اجازه شما معرفی من به سه یا چهار تظاهرات در روز کار می کنیم. چگونه است که از او پرسید: مدیر اندرسون کوپر که در آن زمان به دنبال روشن است که ساندرز شد, کاهش, برای انتشار بیشتر ، “من فکر نمی کنم ما هیچ” ساندرز پاسخ داد.

بلومبرگ کشیده شد به این برخورد زمانی که ساندرز’ ملی مطبوعات, منشی, Briahna خاکستری دروغ پیشنهاد در مصاحبه با سی ان ان روز چهارشنبه صبح که شهردار سابق دچار متعدد حملات قلبی است. او همچنین در مقایسه با سوال در مورد ساندرز’ سن و سلامت به نژادپرست birther جنبش که مورد سوال رئیس جمهور سابق باراک اوباما و شهروندی واجد شرایط بودن برای دفتر.

“چه شما در حال حاضر شاهد هستیم که یادآور برخی از نوع خلط نوع شک و تردید مبارزات است که اجرا شده است در برابر تعداد زیادی از نامزدها در گذشته” او گفت:. “بازجویی که از آنها جنبه از اصل و نسب خود را ، و غیره. این گفتن با توجه به این که هیچ یک از همان نگرانی است که نشان داده برای مایکل بلومبرگ که در همان سن به عنوان برنی ساندرز که دچار حملات قلبی در گذشته است.”

کوین Sheekey بلومبرگ انتخاباتی مدیر لعنتی خاکستری برای “دروغ پراکنی” در مورد نامزد خود را در حالی که همچنین کوبیدن ساندرز بیش از عدم تمایل خود را به طور شفاف تر در مورد سلامت خود را.

“این صبح مبارزات انتخاباتی خود در حال گسترش است مطلق دروغ است که مایک حملات قلبی است. این کاملا نادرست” او در بیانیه ای گفت.

“حقیقت این است که: پس از یک استرس مثبت آزمون در مطب دکتر در دانشگاه جانز هاپکینز در سال 2000 مایک دو کرونر استنت قرار می گیرد” Sheekey ادامه داد متضاد ساندرز تیم را آهسته افشای با بلومبرگ است. “او به سرعت گفت: FAA مطابق با قوانین برای هر خلبان و این اطلاعات شده است برای سال. به بلومبرگ 2020 کمپین منتشر شد اطلاعات بیشتر در مورد فوق العاده خود را به سلامت به زودی پس از او وارد مسابقه است.”

ساندرز در ضمن “تا به حال پزشکی حادثه در لاس وگاس. او نه بگویید برای روز و جزئیات کامل هرگز منتشر شده است” Sheekey استدلال کرد. “حقایق مهم است. آیا این راه به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

خاکستری بعد صادر mea culpa نوشتن در یک صدای جیر جیر که او تا به حال misspoken که ادعا بلومبرگ دچار حملات قلبی است.

“نه او تحت همان استنت روش به عنوان برنی” تکرار اصلی استدلال که سوابق ساندرز تا به حال منتشر شده بودند در خط با سابقه تاریخی.

در حالی که کاندیداهای ریاست جمهوری لازم نیست برای انتشار هر گونه سوابق پزشکی ساندرز خود گفت: قبل از حمله قلبی خود را که با انتشار سوابق پزشکی است که “کار درست را انجام دهد.”

“مردم آمریکا حق دارند بدانند آیا فرد مورد نظر آنها در حال رفتن به, رای گیری برای رئیس جمهور سالم است,” او گفت که در سپتامبر گذشته.

تمرکز بر ساندرز’ سلامت بخشی از نگرانی گسترده در طول قرون را از این سال را به کاخ سفید جزوات یک گروه است که شامل چهار septuagenarians. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که 70 زمانی که او افتتاح شد, قدیمی ترین به فرض و دارای مواجه شدید نظارت بر تاریخچه پزشکی.

در ماه دسامبر گذشته کسانی که در انتخابات مقدماتی دموکرات تمام اطلاعات منتشر شده در سابقه پزشکی به درجات مختلف.

ساندرز منتشر شد یادداشت از سه نفر از پزشکان خود را, از جمله متخصص قلب و عروق پرداخته به سلامت خود و توانایی به خدمت او باید انتخاب شود در ماه های نوامبر و جزئیات نتایج اخیر خود فیزیکی است که در محل پس از حمله قلبی.

بلومبرگ منتشر شد یک صفحه نامه را از متخصص داخلی خلاصه سابقه پزشکی او و اعلام جا او را به عنوان رئیس جمهور.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن منتشر شد سه صفحه خلاصه ای از تاریخچه پزشکی است که در آن پزشک خود را به او اعلام کرد “سالم, شدید, 77-سال-مرد” مناسب برای خدمت به عنوان رئیس جمهور.

سناتور. الیزابت وارن منتشر شش صفحه گزارش از پزشک بیان کرد که او “بسیار سالم 70 سال پیر زن” با “هیچ شرایط پزشکی و یا مشکلات سلامتی که خواهد او را از انجام وظایف رئیس جمهور ایالات متحده” و از جمله نتایج هماتولوژی و شیمی آزمون.

در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, تنها رکورد پزشکی تهمت منتشر شد عالی-لادن تاکید تناسب اندام خود را که خود را دکتر هارولد Nbsp بعدها ادعا کرد که رئیس جمهور آینده دیکته شده به او.

به عنوان رئیس جمهور این تهمت را به حال سالانه انجام شده و جزئیات مربوطه در کاخ سفید پزشکان که هر یک از آنها اعلام کرده است که به او جسمی مناسب برای ادامه خدمت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای خاموش شایع گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را در پاییز گذشته زمانی که او ساخته شده یک برنامه ریزی مراجعه به بیمارستان نظامی والتر رید که او بعدها گفته بود برای تکمیل بخشی از سالانه خود را فیزیکی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در زمان او را تکمیل بقیه این امتحان در ماه ژانویه قبل از انتخاب مجدد کمپین یافت هر چند هیچ نشانه ای وجود دارد که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>