بدن از دست رفته 6 ساله فی Swetlik یافت در کارولینای جنوبی محله

Category: دیلی بیست Comments: No comments

شش ساله فی Swetlik مرده پیدا شد در روز پنج شنبه سه روز پس از او از بین رفته از او از حیاط جلویی در کارولینای جنوبی است.

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی رئیس بایرون Snellgrove از کیسی وزارت امنیت عمومی گفت: بدن او پیدا شد جایی در چرچیل ارتفاعات محله که در آن او زندگی می کردند.

مقامات در حال حاضر درمان مورد “به عنوان یک قتل” اما Snellgrove گفت بازداشت شده اند ساخته شده است. هیچ جزئیات دیگری در مورد Swetlik مرگ به اشتراک گذاشته شد.

Swetlik گذشته دیده می شد توسط خانواده او در 3:45 p. m. روز شنبه, زمانی که او در حال بازی در حیاط جلو بعد از مدرسه. خانواده او گزارش گم شده خود را در حدود 5 بعد از ظهر روز جمعه و مقامات منتشر نظارت تصویری از Swetlik گرفتن اتوبوس مدرسه در دوشنبه دقیقه قبل از او از دست رفته است.

در علاوه بر این به پیدا کردن Swetlik بدن Snellgrove گفت: یک بدن مرد نیز داشت در محله اما هنوز معلوم نیست اگر این دو مورد مرتبط هستند. هیچ جزئیات دیگری در مورد بدن انسان منتشر شد اما Snellgrove وجود دارد گفت: هیچ خطری برای جامعه در این زمان.

مقامات جستجو شده است Swetlik محله از دوشنبه شب, صحبت کردن با همسایه ها و قفل کردن این منطقه است. روز سه شنبه گفته است که وجود دارد هیچ نشانه ای که Swetlik ربوده شد و آنها با توجه به این احتمال که او راه می رفت خاموش کرد و در جایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>