Bouwmeester ‘خوبی’ پس از قسمت قلبی در طول بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سنت لوئیس بلوز می گویند defenceman جی Bouwmeester است “خیلی خوب انجام می دهند” پس از درد و رنج قسمت قلبی در جریان بازی سه شنبه شب.

بلوز مدیر کل داگ آرمسترانگ به روز رسانی در لاس وگاس در روز چهارشنبه قبل از بازی روز شنبه در برابر شوالیه طلایی. او گفت: ادمونتون بومی است که تحت آزمایش در UCI ارواین مرکز پزشکی در آناهایم, کالیفرنیا.

آرمسترانگ اضافه شده Bouwmeester نیاز به یک ضفبرلترس برای احیای او روز سه شنبه.

Bouwmeester سقوط بر روی نیمکت در طول اولین دوره از, بلوز,’ بازی در آناهایم و به بیمارستان منتقل شد. آرمسترانگ بعد گفت: 36 سال بود آگاه و هوشیار است.

سازمان دیده بان | Bouwmeester فرو می ریزد و روی نیمکت:

بلوز’ defenceman چپ نیمکت روی یک برانکارد و پس از سقوط در طول یک استراحت در بازی اول دوره است. 0:50

Bouwmeester به نظر می رسد به گرفتن یک نوشیدنی از آب هنگامی که او به آرامی شروع به سقوط. اورژانس و پرسنل پزشکی با عجله به بلوز نیمکت. Bouwmeester بود اسکیت در 57 بازی در این فصل و 1,241 سنت از NHL حرفه ای. او skated 1:20 در آخرین شیفت قبل از سقوط و وارد 5:34 یخ زمان در بازی است.

بازی نامیده می شد چند دقیقه بعد بسته 1-1 و ساخته خواهد شد تا در تاریخ بعد. آرمسترانگ گفت: “بازی در برابر وگاس پیش خواهد رفت.

Bouwmeester است در 17 NHL فصل. او کمک کرد که تیمش برنده جام استنلی در فصل گذشته و برنده مدال طلای المپیک با کانادا در سال 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>