برونز به دست آوردن Ondrej Kase از اردک برای دیوید Backes 1-انتخاب دور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NHL-پیشرو Boston Bruins آزاد تا حقوق فضا کلاه جمعه با تجارت veteran به جلو دیوید Backes و در دور اول پیش نویس انتخاب به Anaheim Ducks برای جلو Ondrej Kase.

آناهایم نیز به دست آورد 20 ساله چشم انداز اکسل اندرسون, یک defenceman در مقابله تکمیل سه روز قبل از NHL مهلت تجارت.

برونز سود توسط معامله 35 ساله Backes که صرف ماه گذشته در افراد زیر سن قانونی. او در سال چهارم از پنج سال 30 میلیون دلار آمریکا قرارداد و تا به حال فقط یک گل و دو پاس گل در 16 بازی با برونز قبل از تنزل مقام به اهل مشیت ماه گذشته.

به طور کلی دو بار در ایالت مینه سوتا به دنیا آمد, المپیک است که شش بار 20-هدف-گلزن تولید که دارای دم از هزینه های خود را در 10 فصل با سنت لوئیس. او فقط 39 اهداف و 94 امتیاز در 217 بازی با بوستون.

Kase دوم خط بازیکنی است که هفت گل و 16 پاس گل برای 23 امتیاز در 49 بازی با اردک در این فصل است. به طور کلی او 43 اهداف و 53 کمک برای 96 امتیاز در 198 بازی های حرفه ای بیش از سه به علاوه فصل در آناهایم.

24 ساله از جمهوری چک است که در سال دوم از سه سال $7.8 میلیون قرارداد.

اندرسون انتخاب شد توسط بوستون در دور دوم 2018 پیش نویس و دارای دو اهداف و 22 امتیاز در 41 بازی با مونکتون از کبک عمده تاریخ لیگ هاکی.

Sabres به فسخ قرارداد Bogosian

Buffalo Sabres قرار می گیرد defenceman ژاک Bogosian در بی قید و شرط چشم پوشی به فسخ قرارداد خود را با تیم جمعه اعلام کرد.

او به حالت تعلیق در دوشنبه زمانی که او حاضر به گزارش روچستر آمریکایی ها از لیگ هاکی آمریکا پس از او پاک چشم پوشی. Bogosian یک بخش شمالی ایالت نیویورک, مادری, درخواست یک تجارت در ماه دسامبر.

او در سال آخر قرارداد خود را که حامل یک $5.14 میلیون دلار آمریکا حقوق و دستمزد کلاه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>