بوش در دوران عضو کابینه را به اتهام ضرب چاقو دوست

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دختر یک کشور بالاترین رتبه سابق دیپلمات متهم شده است با ضرب چاقو آشنایی در گردن در طول اواخر شب استدلال.

سوفیا نگروپونته گفته کشته یوسف راسموسن, 24 در داخل یک آپارتمان در راکویل مریلند درست قبل از نیمه شب پنجشنبه Montgomery County Department of پلیس گفت:.

27 سال است که دختر مدیر سابق اطلاعات ملی جان نگروپونته که واشنگتن پست گزارش شده است.

پلیس گفته نگروپونته و راسموسن بدست کرده بود به اختلاف زمانی که او به او حمله کردند. او گفته برگرفته چاقو از آشپزخانه کشو unsheathed آن lunged در راسموسن. او سپس گفته حذف چاقو و التماس کرد با او به مرگ پس از این واقعیت است.

سلاح سرد رخ داده است و در اواخر روز پنجشنبه پس از دو تا به حال شده است نوشیدن و تماشای تلویزیون هم با توجه به پست. یک سوم از دوستان که تا به حال بوده است با آنها به نام 911 و گفت: این دو شده بود استدلال در طول شب در یک نقطه حتی بر روی زمین.

نگروپونته اذعان کرد در مصاحبه ای با پلیس که خود را دوست نداشته چاقو راسموسن که او و قربانی یک درگیری با توجه به پستهر چند او گفت که مقامات او را به یاد داشته باشید سلاح سرد او.

جورج دبلیو بوش رئیس جمهور منصوب جان نگروپونته مدیر اطلاعات ملی در سال 2005. او برای اولین بار به این پست. او و همسرش دیانا به تصویب رسید و پنج فرزند از هندوراس در حالی که در آنجا مستقر هستند در 1980s.

پس از سوفیا دستگیری پنج شنبه, دیانا نگروپونته گفت: پست “ما او را دوست دارم عمیقا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>