Buttigieg را در شهر کوچک استراتژی چهره تند آزمون در نوادا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — وقتی نوادا حزبی نتایج جریان در شروع این هفته پیت Buttigieg مبارزه خواهد پرداخت آستین ، توجه به برخی از کوچکترین حوزه در دولت است.

چرا که دو هفته پیش Buttigieg eked یک تیغ نازک دولت نماینده رهبری در آیووا — دستور بازشماری در بخش های مسلط در شهر های کوچک جوامع چیدن یک لبه در مکان های که در آن دیگر بالا دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ثابت عملی. او در تلاش برای تکرار این استراتژی در نوادا زیرپا کمپین منابع و نامزد وقت وسیع روستایی در شهرستانهای شمالی نوادا است.

این تنها بخشی از Buttigieg استراتژی — هر موفق دموکرات نوادا نیاز به انجام به خوبی در درجه اول در لاس وگاس’ کلارک کانتی که در آن اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان دموکرات زندگی می کنند. اما با چند نامزد مبارزه در محله های تنگ برای دوم از طریق مکان پنجم پشت نوادا سناتور برنی ساندرز بیش از هر عملکرد در مناطق روستایی نوادا می تواند در تغییر جهت که در آن نامزدها پایان از آنجا که از راه دموکراتیک اولیه قوانین می تواند اضافه وزن روستایی رای.

روستایی شهرستانهای “مهم خواهد بود” گفت: ارنستو Apreza که منجر کامالا هریس’ کمپین در نوادا قبل از او کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه دسامبر. “در سال 2008 که اوباما را به دست آورد و من فکر می کنم آنها نقش مشابه در سال 2020 است.”

“ساندرز و وارن صرف مقدار زیادی از زمان در روستایی استان ها در اوایل, اما مقدار زیادی تغییر کرده است از تابستان گذشته و اگر Buttigieg جلب رعد و برق را در یک بطری در rurals پس از آن او می تواند بسیار رقابتی در نوادا گفت:” یکی از دستیاران سابق که مشغول به کار در نوادا برای حال حاضر به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری اعطا گمنامی به بحث در مورد دولت با صراحت. “او قمار در آن استراتژی و آن را یک هوشمند.”

در تابستان گذشته Buttigieg عقب مانده الیزابت وارن و برنی ساندرز در سازمان اما او به سرعت مدرج شده و او در حال حاضر دارای بیشترین دفاتر در شمال نوادا است. در اوایل این هفته Buttigieg چرخش از طریق Carson City, جرقه و Elko یک رفت و برگشت کوچکتر شمال نوادا جوامع که در آن او به صد نفر جمعیت برخی از بزرگترین در دولت است.

Elko County حزب دموکرات رئیس استیو اندرسون به نام Buttigieg تیم “برجسته ترین” در منطقه است.

“ساندرز خوب جای پایی در اینجا” اندرسون گفت. “اما پس آیا پیت.”

اما Buttigieg نبود برای اولین بار به نشان می دهد تا در روستایی در گوشه و دولت است. وارن و ساندرز ساخته شده ماشین آلات در اینجا زود گفت: Alex Goff, یک کمیته ملی حزب دموکرات عضو از شمال نوادا.

“پیت مقیاس بیشتر از طریق سقوط, اما به دلیل آن طول می کشد زمان برای پیدا کردن رای دهندگان شناسایی رای دهندگان آن خواهید بود جالب به تماشای صورتی که مردم دیر گفت:” Goff که تایید وارن. “اما بر اساس آنچه که من دیده ام در گذشته, آن را سخت به انجام این کار زمانی که شما لازم نیست به خودتان زمان کافی برای سازماندهی است.”

در علاوه بر این به سندرز و وارن و اولیه خود را سرمایه گذاری در سازماندهی شمالی نوادا Buttigieg نیز رقابت از ctq که ساخت آخرین لحظه توقف در شمال نوادا در روز جمعه.

“رای دهندگان روستایی بسیار مغرضانه نسبت به داوطلبانی که صرف زمان در rurals گفت:” آندرس رامیرز دموکراتیک مشاور مستقر در نوادا است. “پیت و برنی شده اند وجود دارد بسیاری به طور مداوم اغلب و بیش از این طولانی ترین دوره از زمان سازماندهی و نشان.”

رامیرز همچنین ستایش Buttigieg این جلسه مدیر, تراویس براک. “تاکتیک های که در آن به سازماندهی که در آن شما می خواهید انجام دهید بهتر است در واقعیت همه که مهم است و نه هر کس یک کارمند که می شود که گفت:” رامیرز که مشغول به کار با براک در اولین قفقاز نوادا میزبانی در سال 2008.

برای Buttigieg این نماینده استراتژی همچنین با این نسخهها کار دست در دست با گسترده تر پیام سابق South Bend, Ind., شهردار کمپین: که او در مبارزات انتخاباتی در هر نقطه و در همه جا از جمله به طور سنتی محافظه کار مناطق در تلاش برای ایجاد یک مورد برای خود electability به رای دهندگان با وسواس ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد یک استراتژی انتخاباتی که عنصر مهم [برای] نماینده به اشتراک گذاری اما نیز وجود دارد یک پیام عنصر است که می آید از آگاهی است که یک اشتباه دموکرات ها را در گذشته ساخته شده است با تمرکز بر این گروه و یا آن گروه نادیده گرفتن دیگران” گفت: Michael هلی مشاور ارشد به Buttigieg مبارزات انتخاباتی. “است که یک عنصر حیاتی برای پیت پیام است.”

Buttigieg انتخاباتی است و شواهد نشان می دهد که این روش کار کرده تا کنون — اگر چه آن را محدود به دو مورد اول عمدتا سفید متحده برای رای دادن در سال 2020 است. در آیووا Buttigieg برنده ترین دولت نمایندگان از روستایی حوزه, outperforming ساندرز و جو بایدن. و در نیوهمشایر هلی با اشاره به کوچکتر شهرستان نارسایی ورمونت دولت خط که در آن Buttigieg رقابت به شدت در برابر Sanders, همسایه سناتور.

“در دسته ماهی تابه از فلوریدا و در شرق کارولینای شمالی, او برای رفتن به ادامه طنین انداز وجود دارد و ما ثابت کرده ایم که” هاله گفت: با استناد به مناطق روستایی سه شنبه متحده تنظیم برای رای دادن در مارس 3. “من فکر می کنم نوادا است برای رفتن به ادامه آن است.”

روستایی شهرستان در نوادا “پانچ بالاتر از وزن خود را” در رای دهندگان-به-نماینده نسبت به گفته یکی از ملی دموکراتیک استراتژیست که مشغول به کار در نوادا اما کسانی که حاشیه سود ممکن است به اندازه کافی برای ارائه همان نوع از تعجب خروش که Buttigieg بهره مند از در آیووا که در آن او بهتر شناخته شده و در حال صرف زمان بیشتری است.

اکثریت آرا خواهد بود بازیگران در شهرستان کلارک که در آن دموکرات حزبی را برانگیخت بیشتر احتمال دارد به لاتین یا سیاه — دو رای گیری بلوک است که با Buttigieg تلاش کرده است برای به دست آوردن کشش تا کنون.

“شما رو به خوبی انجام دهد که در آن مردم هستند و این شهرستان کلارک گفت:” جاش Ulibarri یک ناظر انتخابات دموکراتیک است که کارش در ریاست جمهوری. “اما تعداد نمایندگان فقط یک عنصر است. سوال دیگر این است که آیا او می تواند استطاعت به شکست این آزمون برای اولین بار از برد سیاه و قهوه ای و رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>