کانادا Bloemen ماهی پشت سر هم به طلا و برنز در واحد فاصله اسکیت سرعت جهان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا Ted-Jan Bloemen روند در مسیر درست است.

2018 المپیک به مدال نقره موفق به کسب طلا در مردان 5000 متری مسابقه را در یک فاصله اسکیت سرعت قهرمانی جهان روز پنج شنبه در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است.

Bloemen این 33 سال کلگری ساکن outdid 2018 قهرمان اسون کرامر از هلند 0.54 ثانیه clocking شش دقیقه 4.375 ثانیه است.

کانادا ساخته شده است یک سکو پس از بازی های المپیک است.

“این احساس شگفت انگیز به قهرمان جهان به خصوص پس از دو سال تلاش برای رقابت با بهترین ها در جهان” گفت: Bloemen. “رفتن به این مسابقه من احساس من می تواند پیروزی دوباره. به پشت در مخلوط در زمان مناسب در مسابقات قهرمانی جهان واقعا سرد است.

“من تا به حال یک تیم بزرگ آموزش همکاران و مربیان شده اند بی امان در گرفتن من در مسیر بازگشت و نگه داشتن چشم من رو به جلو است. ما این را با هم.”

کرامر دوم-محل و زمان 6:04.918 outdid کانادا مدال برنز گریم ماهی که skated شخصی, بهترین زمان 6:06.328.

سازمان دیده بان | Bloemen سرعت به 5000 طلا:

کلگری Ted-Jan Bloemen به پایان رسید و با 6:04.375 زمان در مردان 5000 متر رویداد در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است. 7:19

22 ساله ماهی از Moose Jaw, Sask., خود را یک-final اولین 10,000 در قزاقستان جام جهانی در ماه دسامبر و برنده برنز.

کانادا در اردن Belchos نیز بریده شخصی بهترین با به پایان رساندن پنجم در 6:12.071.

Bloemen وارد مسابقات قهرمانی جهان آینده اولین فردی جام جهانی مدال در این فصل یک نقره در بخش مردان از 5000 در کلگری. او را به بازگشت به تریبون شنبه در 10,000 خود را — طلا-مدال رویداد از Pyeongchang.

“رفتن به فصل من ساخته شده این مسابقه واقعا مهم برای خودم” Bloemen گفت. “نسبت به بازی های المپیک در دو سال است بنابراین دور بنابراین شما رو به اهداف تعیین شده در طول راه. این بیضی برای من واقعا خاص است. من skated دو رکورد جهانی را در اینجا و من فکر کردم که ممکن است یک امکان دوباره امروز.”

سازمان دیده بان | قلاب ماهی برنز در 5,000:

در این تیم با حداکثر سرعت دویدن گیلمور Junio (کلگری), Laurent Dubreuil (Levis, Que.), Alexandre St-Jean (کبک) و آنتوان Gelinas-Beaulieu (Sherbrooke, Que.) رد صلاحیت شده در ابتدا پس از ظاهر شدن به برنده شدن در این مسابقه. هلند در زمان طلا پس از چین و نروژ است.

کانادا نیز افتخار سه اسکیت بازان در زنان 3,000 اما موفق به فرود بر روی سکو. Ivanie Blondin شخصی-بهترین زمان 6:12.071 او قرار داده ششم در حالی که ایزابل Weidemann شد 10 (4:01.345) و والری Maltais به پایان رسید 12th (4:02.136).

مارتینا Sablikova از جمهوری چک به پایان رسید برای اولین بار پس از Carlijn Achtereekte از هلند و ناتالیا Voronina از روسیه است.

Sablikova سه بار طلای المپیک مدال برنده مسابقات قهرمانی جهان در ایالت یوتا برای بار دوم. او برنده مدال طلا در 3000 و 5000 در سال 2007 در مسابقات قهرمانی جهان است.

“در دو سال هیچ کس نمی داند آنچه که اتفاق خواهد افتاد” Sablikova گفت. “اما من لذت بردن از این لحظه و این مدال. در حال حاضر من فکر می کنم در مورد بازی های المپیک زمستانی.”

کانادا آیا واجد شرایط برای این تیم پیگیری نهایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>