مورد 6 ساله فی Swetlik ‘مرتبط’ به همسایه مرده یافت در صفحه اصلی: مقامات

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مقامات روز جمعه گفت که یک همسایه مرده یافت در کارولینای جنوبی خانه بوده است “مرتبط و” به از دست رفته 6 ساله فی Swetlik که پیدا شد پنج شنبه در یک منطقه پوشیده شده از درخت به خانه او.

این مرد مشخص شد که 30 ساله Coty اسکات تیلور که زندگی نیز در Swetlik را چرچیل ارتفاعات محله و هیچ سابقه کیفری, پلیس گفت:. یک “بحرانی” قطعه ای از شواهد پیدا شد در یک سطل زباله می تواند در تیلور خانه است که حدود 100 تا 150 فوت دور از Swetlik اقامت به گفته مقامات.

“ما شواهد و ما بررسی می کند و پیوند این دو با هم” گروهبان. اوان Antley در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “من می توانم تایید می کنند که او یک همسایه. او نه نسبی و او یک دوست است.”

Swetlik مرده پیدا شد در یک منطقه پوشیده شده از درخت خود در خانه و در نزدیکی خودکار فروشگاه بدن سه روز پس از ناپدید از حیاط جلویی و مقامات شده اند درمان مورد به عنوان یک قتل. او گذشته بود توسط خانواده اش در 3:45 p. m. روز شنبه بود و گزارش از دست رفته بیش از یک ساعت بعد.

Antley گفت: پلیس باید “هیچ مظنون در این زمان” هستند و نه به دنبال هر نفر از علاقه تنها آشکار است که مقامات “ارتباط” او در مورد تیلور مرگ است.

وجود دارد “هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد که فعال است تهدید در چرچیل ارتفاعات جامعه,” او اضافه شده است.

پس از کمی دختر رفت و از دست رفته, مقامات راه اندازی یک جستجو از محله مصاحبه با ساکنان و قرار دادن جامعه در مستند.

“ما رفت و در آنجا متولد شده و زندگی خود را وارونه” Antley گفت.

“این شده است یک وضعیت غم انگیز برای جامعه ما برای گروه ما و برای هر کسی که شده است به شرح زیر داستان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>