ساحلی GasLink می گوید متناوب مسیر خط لوله پیشنهاد شده توسط مرطوب’suwet’en غنی ‘عملی’

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این شرکت در پشت ستیز خط لوله در شمال B. C. می گوید ساختمان از طریق سنتی مرطوب’suwet’en سرزمین بود عملی ترین راه رو به جلو برای این پروژه است.

ساحلی GasLink را تایید 670 کیلومتر مسیر از غرب Dawson Creek B. C., به یک برنامه ریزی LNG صادرات تسهیلات در Kitimat آمده است تحت بررسی به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف این پروژه است.

قبل و بعد از RCMP اجرا یک دستور دادگاه در برابر سران و حامیان آنها بودند که مسدود کردن دسترسی به یک سایت ساخت و ساز در نزدیکی هوستون, B. C., بسیاری از مردم و سیاستمداران پیشنهاد مسیر جایگزین پیشنهاد شده توسط ستاد و رد شده توسط این شرکت می تواند اجتناب سال اختلاف.

ادامه مطلب: ویدیوی RCMP افسر با اشاره تفنگ در بومی خط لوله مخالفان در شمال B. C. کمپ

در بیانیه ای که به آن وب سایت جمعه, ساحلی GasLink روشن ساخته است که نهایی مسیر بود تنها انتخاب پس از سالها مطالعه و مشاوره با محلی برای اولین بار سازمان ملل که در امتداد مسیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شرکت پیشنهاد تعامل با دفتر خیس’suwet’en ارثی سران آغاز شد که در سال 2012 شد “محدود در دامنه و مقیاس در مقایسه با دیگر بومی تعامل جامعه با توجه به آنچه به نظر می رسید تمایل [مرطوب’suwet’en روسای] به تعامل.”

ساحلی GasLink می گوید آن صرف بیش از 100 ، 000 ساعت از کار میدانی و مطالعه “تعيين عملی ترین مسیر برای نصب 48 اینچ قطر خط لوله گاز” قبل از استفاده به B. C. را ارزیابی زیست محیطی دفتر (EAO) برای یک گواهینامه زیست محیطی در سال 2014.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مرطوب’suwet’en تظاهرات.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مرطوب’suwet’en تظاهرات.

این شرکت همچنین امن مصوبات از مرطوب’suwet’en انتخاب گروه شوراها و 20 نفر دیگر همراه نهایی پیشنهاد مسیر خط لوله.

در طول آن زمان این شرکت می گوید از آن غافل بود از مسیر جایگزین پیشنهاد شده توسط دفتر خیس’suwet’en: به اصطلاح مکدانل دریاچه مسیر که سفر شمال در اطراف سنتی قلمرو قبل از رفتن به جنوب به Kitimat.

دفتر منابع طبیعی بخش اختلافات که ادعا می کنند در گزارش 2014 به EAO گفت: توصیه آن از مسیر جایگزین شد “ناموفق” در طول دو سال مذاکره با ساحلی GasLink.

ادامه مطلب: دمای مرطوب’suwet’en مردم گرفتار در خط لوله اختلاف crossfire می گوید: رئیس بال

“مرطوب’suwet’en این مشاهده را به عنوان از دست دادن همکاری با طرفدار که نشان می دهد بی توجهی به بومی حقوق و عنوان” گزارش می خواند.

دعاوی مطروحه علیه ساحلی GasLink نیز به این رد به عنوان لحظه ای روابط خصمانه بین دو طرف مجبور ارثی ستاد به حفاری و حاضر به دادن رضایت.

از مرطوب’suwet’en در دسترس بود به اظهار نظر در مورد پیشنهاد جایگزین مسیر پیش رو از این داستان منتشر شده در روز یکشنبه ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در آن بیانیه ساحلی GasLink می گوید: از مرطوب’suwet’en ملاقات با شرکت در ماه مه 2014 — چهار ماه پس از درخواست به EAO ارائه شد و ابراز علاقه خود را برای مکدانل دریاچه مسیر که تقریبا دنبال مسیر های موجود در اقیانوس آرام شمالی خط لوله گاز برای استفاده های مسکونی و تجاری تحویل گاز.

A look at the proposed routes for the Coastal GasLink pipeline in northern B.C. The route ultimately chosen for the project is seen in red, while the alternative route proposed by the Wet\’suwet\’en hereditary chiefs that goes around its traditional territory is seen in purple.
نگاهی به راه های پیشنهادی برای ساحلی GasLink خط لوله در شمال B. C. مسیر در نهایت انتخاب شده برای این پروژه دیده می شود در حالی که مسیر جایگزین پیشنهاد شده توسط مرطوب\’suwet\’en ارثی ستاد که در اطراف می رود سنتی آن سرزمین دیده می شود در بنفش. ساحلی GasLink

این شرکت می گوید این مطالعه مسیر پیشنهادی و تعیین آن امکان پذیر نیست به دلایل متعدد که ارسال شد به دفتر خیس’suwet’en در یک ماه اوت 2014 نامه ای به تازگی ساخته شده در وب سایت این شرکت.

در میان دلایل داده شده بودند هشت رودخانه گذرگاه ناتوانی برای ساخت 48 اینچ خط لوله از طریق برخی از مناطق در امتداد مسیر اضافی 77 تا 89 کیلومتر از “اختلال زیست محیطی” و “کاهش منافع اقتصادی برای مرطوب’suwet’en مردم است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

The final route of the Coastal GasLink pipeline, as shown on its official website.
نهایی مسیر ساحلی GasLink خط لوله به عنوان نشان داده شده در وب سایت رسمی خود را. ساحلی GasLink

مسیر جدید را نیز در هزینه های این شرکت اضافی $600 تا 800 میلیون دلار همراه با یک سال تاخیر طولانی که “منفی اثرات زنده ماندن از LNG کانادا پروژه است.”

علاوه بر این “خط لوله خواهد بود ساخته شده در مجاورت نزدیک به جوامع هوستون Smithers, تراس و سوختگی دریاچه که ترجیحا اجتناب شود برای اختلال در ساخت و ساز و عملیاتی دلایل ایمنی.”

به عنوان یک مصالحه ساحلی GasLink پیشنهاد به ارثی ستاد که 55 کیلومتر از این خط لوله منتقل می شود سه تا پنج کیلومتر به دور از Unist’ot’en مرکز شفا که نشسته در نزدیکی پيشگيري بودن مورد اختلاف با سران و حامیان آنها.

ادامه مطلب: B. C. ارثی ستاد راه اندازی آب و هوا دادگاه چالش برانگیز خط لوله

این شرکت می گوید این ستاد انجام نمی دهد یک پاسخ یا راه به پیشنهاد شمالی Morice مسیر رودخانه. دعوت به اشراف به پرواز در سراسر پیشنهاد جایگزین مسیریابی برای دیدن برای خود نیز بازگشت نیست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از مراجعه به Gidimt’en قبیله اردوگاه ساحلی GasLink پيشگيري در ژانویه نانایمو-Ladysmith سبز MP پل مردانه با صدور بیانیه ای را متهم به شرکت نادیده گرفتن ارثی ستاد’ درخواست برای یک مسیر جایگزین.

“مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ارائه مسیرهای جایگزین به ساحلی GasLink کرده است که قابل قبول به آنها به عنوان یک خط لوله کریدور” منلی گفت.

“ساحلی GasLink تصمیم گرفت که آن را نمی خواهید به آن دسته از گزینه های قابل قبول و به جای اصرار بر یک مسیر است که همواره این خط لوله از طریق محیط زیست بکر و فرهنگی مناطق مهم است.”

خط لوله نبرد انشعابات مرطوب’suwet’en جامعه

خط لوله نبرد انشعابات مرطوب’suwet’en جامعه

سابق حزب سبز رهبر الیزابت ممکن است شامل شد در بیانیه ای که decrying اقدامات دولت در حمایت از این پروژه که او گفت: “نشان دادن کامل و بی احترامی برای قانون اساسی نقش ارثی ستاد در مدیریت زمین های خود را.”

سابق MP برای منطقه ناتان کالن از NDP بارها مطرح شده این سوال که چرا مسیر جایگزین نیست تایید شده است.

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعای اقتدار بیش از حقوق و به عنوان زمین که هرگز پوشیده شده توسط پیمان در حالی که انتخاب شوراهای تنها صلاحیت بیش از اولین ملل ذخایر.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en به نظر همه قبیله جلسات میان همبستگی با اعتراضات داخلی بخش

اختلاف بر سر چه کسی حرف آخر را در $6.6 میلیارد ساحلی GasLink پروژه را برانگیخته کانادا-تظاهرات گسترده ای در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها که باید تعطیل و راه آهن و بندر فعالیت به خصوص در انتاریو و B. C.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ارثی ستاد باید پس از راه اندازی یک چالش قانونی در برابر EAO را تصویب پروژه با این استدلال آن را نتواند به ترکیب یافته های این تحقیق در گم شده و به قتل بومی زنان و دختران با قرار دادن ساخت و ساز “اردوگاه مرد” در نزدیکی جوامع سنتی در زمین.

در این شکایت همچنین متهم EAO نه با توجه به این حقایق زمانی که اعطای یک فرمت از شرکت گواهینامه زیست محیطی از جمله ساحلی GasLink را به اتهام “عدم رعایت” از شرایط آن است که بخشی از گواهی اصلی.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>