پلیس: ما نمی فکر می کنم از دست رفته 11 سال Brodie Stauch ربوده شد

Category: دیلی بیست Comments: No comments

کلرادو پلیس می گویند که آنها نمی بر این باورند که 11 ساله Brodie Stauch که گم شده است برای بیش از دو هفته ربوده شد به عنوان نامادری خود پیشنهاد کرد.

“اگر وجود دارد یک تهدید نوعی از امنیت عمومی بیانیه ای اگر وجود دارد یک ربودن برخی از مرتب کردن بر اساس در صورتی که اطلاعات را به ما نشان داد… ما را کاملا قرار داده است که از” گروهبان. دبورا Mynatt از ال پاسو شهرستان کلانتر, گفت مردم , مجله.

Mynatt اضافه شده است که “هیچ تهدیدی برای جامعه است.”

Brodie را مادر Letecia Stauch شد و آخرین فرد برای دیدن روی پسر بچه. او گفت که پلیس او را به سمت چپ خود را کلرادو اسپرینگز خانه در 3:15 بعد از ظهر در Jan. 27 به راه رفتن به خانه یکی از دوستان—و هنگامی که او به خانه می آیند و دو ساعت بعد او گزارش دادند او گم شده است.

Stauch حساب آمده است تحت بررسی به دلیل همسایه از خانواده می گوید: در خانه خود امنیت تصویری نشان داد او را از خروج از خانه است که صبح با Brodie اما آمدن به خانه ساعت بعد بدون او. و معلوم می شود او نمی تواند به مدرسه آن روز.

در بیانیه منتشر شده از فاکس 31, Stauch می گوید: او رو “خشن, نظرات, گمانه زنی تهدیدات سایبر قلدری” و حتی مردم در تلاش برای اجرا کردن جاده ها و یا وسیله او را در خارج از هتل که در آن او ماندن.

او گفت که او احساس مجبور به رفتن در برابر پلیس مشاوره و انتشار جزئیات حرکات او قبل از Brodie ناپدید شدن—از جمله آنچه به نظر می رسد یک توضیح که چرا خون او ممکن است یافت شده است.

“شنبه شب گرم بود که به خالی کردن در گاراژ و قطع پای خود را به دلیل وجود دارد بسیاری از ابزارهای چون آلبرت کند نجاری” در بیانیه ای گفت:.

“او نشسته بر روی لبه ماشین و ما پانسمان آن را. او خوب به آن بروید. او همیشه دوست دارد به کمک پدر خود را در گاراژ ساخت چیزهایی مثل لگو میز و گلدان گل آنها ساخته شده است برای من به عنوان یک هدیه است. بعد از این متوجه شدم گرم نگه داشته و رفتن به سمت خانه.

“او به من گفت که او بود چک کردن برای دیدن اگر دروازه قفل شده بود چرا که او تنها با یک کلید دروازه. از آن ساخته شده او را با افتخار به مرد خانه در حالی که آلبرت [پدرش] دور بود.”

او گفت: آنها در زمان پیاده روی در روز یکشنبه و رفت و خرید در روز دوشنبه و در زمان عکاسی از خود در کامیون. “است که می تواند اسکن شده به صورت زمان واقعی تایید,” او گفت:.

او افزود: “من شما را تشویق به فکر می کنم از هر گونه مشکوک اتومبیل که ممکن است در منطقه, مشاهده, چند روز قبل و در حفظ و دعا برای G!”

پلیس دریافت کرده اند بیش از 400 راهنمایی و جستجو شد روز شنبه در شمال, El Paso County و جنوب Douglas County است. آنها را به نام فرد مورد علاقه در تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>