Coronavirus را نگه می دارد پخش با موارد جدید در کالیفرنیا و تگزاس

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک 15th, مورد, جدید, مرگبار coronavirus تایید شد در تگزاس در میان آسمان ها که فرار چینی ها کانون شیوع این بیماری شده اند و زندگی را تحت قرنطینه مقامات فدرال پنج شنبه اعلام کرد.

فقط ساعت زودتر به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تایید 14th عفونت در سن دیگو مورد دوم در میان حدود 230 evacuees زندگی تحت قرنطینه در Marine Corps Air Station میرامار.

تگزاس مورد در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland بود کسی که فرار از شیوع منشاء شهر ووهان چین و وارد به ایالات متحده آمریکا در وزارت خارجه-پرواز اجاره در فوریه. 7.

“همه افرادی که زندگی می کردند و یا سفر در استان هوبی چین در نظر گرفته می شوند در معرض خطر از داشتن شده است در معرض این ویروس هستند و موضوع را به طور موقت 14 روز در قرنطینه پس از ورود به ایالات متحده” CDC گفت: در آزادی مطبوعات صبح روز پنج شنبه. “این اولین بار است که فرد تحت قرنطینه در JBSA-Lackland که تا به حال علائم و آزمایش مثبت برای COVID-19. فردی است که در حال حاضر جدا شده و دریافت مراقبت های پزشکی در تعیین بیمارستان در این نزدیکی هست.”

جدید ترین سن دیگو بیمار بازگشت به ایالات متحده آمریکا در وزارت خارجه-پرواز اجاره در فوریه. 7 شده است و در 14 روز قرنطینه در میرامار با گروه دیگری از آمریکایی ها که وارد دو روز قبل. در اوایل این هفته یک زن دیگر در همان پایه تایید شد به بیماری داشته باشد اما مقامات گفت: بیماران وارد هواپیما شده اند قرار دارد در امکانات مجزا و هیچ اپيدميولوژيک لینک کلیک کنید. با وجود اینکه قرار دارد در امکانات مجزا evacuees گفت: هیولایی روزانه جمعه که دو گروه بارها و بارها با هم جمع شده بودند برای وعده های غذایی جلسات و متوسط چک.

CDC پزشکی اپیدمیولوژی و آژانس در سایت پزشک در سن دیگو, پایگاه دکتر کریستوفر برادن گفت: در بیانیه ای که وجود دارد این است که در حال حاضر “هیچ نشانه ای از فرد به فرد گسترش این ویروس در قرنطینه مرکز” اما “CDC را انجام کامل تماس با تحقیقات به عنوان بخشی از آن پاسخ های فعلی استراتژی برای شناسایی و شامل هر گونه موارد عفونت با این ویروس است.”

کالیفرنیا-بر اساس زندگی انسان بر پایه با همسر و دو فرزند جوان که نخواست نامش فاش شود بیش از ترس از حرفه ای پیامدهای از اینکه به اپیدمی تاریخی گفت: روزانه وحش جدید کروناویروس بیمار “باعث می شود ما بیشتر نگران و عصبی است.”

The Daily Beast گزارش روز شنبه که پدر یکی از ده ها تن از ساکنان موقت در پایه امضا کنندگان طومار خواستار نظارت بهتر در سن دیگو تسهیلات. ترس بیان شده در این درخواست را تکرار نگرانی های مطرح شده توسط کارشناسان در روزهای اخیر و تقویت شده توسط یک مورد ممکن است “فوق العاده-پخش” در انگلستان—در مورد اینکه آیا افراد بدون علائم بیماری می تواند انتقال.

CDC نمی علنا پاسخ به اتهامات ارائه شده توسط آسمان در روز چهارشنبه اما برادن گفت: در هفته گذشته آژانس فدرال بود “انجام همه چیز ممکن است” برای مراقبت از افراد در مراقبت از خود.

در اوایل این هفته برخی از 195 نفر ترخيص شده از 14 روز قرنطینه در کالیفرنیا یکی دیگر از پایه در همراهی با آنچه بین المللی مقامات بهداشت در حال حاضر به اعتقاد پایان بالا از رمان coronavirus دوره کمون. اما CDC گفت: این انتظار می رود اضافی موارد تایید شده در روزهای آینده و هفته ها از جمله در میان بیش از 600 نفر باقی می ماند که در سایت های مختلف پایگاه های آمریکا پس از بازگشت از ووهان.

حتی به عنوان موارد جدید ظاهر شد stateside مسافر و خدمه در گیر الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن آموخته از ده ها تن از جدید کروناویروس عفونت اولیه دوشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده در کشتی که حامل 400 آمریکایی تا 218.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>