COVID-19: کانادایی ها در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز به پرواز درآمدهاند. 21

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

صدها نفر از مسافران شروع به خروج از الماس شاهزاده کشتی کروز چهارشنبه پس از پایان بسیار انتقاد دو هفته قرنطینه که موفق به متوقف کردن گسترش یک ویروس جدید در میان مسافران و خدمه.

مقامات هنوز هم ادامه آزمایشات coronavirus است که بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و بیش از 540 در کشتی.

برخی از مسافران گفت: در توییتر آنها را دریافت و بررسی سلامت فرم درخواست اگر آنها تا به حال هیچ علائمی مانند سردرد و تب و سرفه. مسافران که آزمایش منفی بود و هیچ علائم هنوز هم تا به حال به خود درجه حرارت بدن بررسی می شود قبل از خروج.

ادامه مطلب: COVID-19: صدر تلفات 2,000 در حالی که موارد جدید در چین کاهش برای 2 روز

یک مسافر گفت که او هنوز هم در انتظار او virus نتایج و نگران شدن.

مقامات ژاپن را صرف چندین روز برگزاری ریسک بالا تخلیه حدود 2500 نفر ایم که نگه داشته روی عرشه کشتی در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو پس از یک مسافری که ترک این کشتی پیش از آن در هنگ کنگ داشت به ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در میان صدها نفر تخلیه شدند و ده ها تن از کانادایی ها نیز قرنطینه در کشتی که در حال حاضر برنامه ریزی برای تخلیه شود صبح جمعه.

COVID-19 شیوع: چه کسی می گوید چین مستند است کاهش گسترش ویروس

COVID-19 شیوع: چه کسی می گوید چین مستند است کاهش گسترش ویروس

بیانیه ای از شاهزاده Cruises گفت که در حالی که چارتر پرواز از استرالیا و هنگ کنگ خواهد بود پس از رسیدن در 24 ساعت آینده به آنها “فقط توصیه شده است که کانادا پرواز بوده است معطوف به صبح جمعه.”

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین قبلا در روز سه شنبه گفت که مقامات در انتظار تایید از کسانی که در ژاپن قبل از این هواپیما قادر به پرواز و حرکت خود را به احتمال زیاد اتفاق می افتد در هر پنج شنبه و یا جمعه.

حدود 43 از 256 کانادایی روی عرشه کشتی دارند قرارداد این رمان coronavirus از شنبه, با توجه به آخرین آمار و ارقام از امور جهانی کانادا.

ادامه مطلب: تعداد ویروس آلوده کانادایی در کشتی کروز افزایش به 43

کشتی که برخی از کارشناسان به نام کامل ویروس انکوباتور شده به سایت از مهمترین عفونت های خارج از چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. از سه شنبه 542 موارد شناسایی شده اند در میان اصلی 3,711 مردم در کشتی.

شیوع کروناویروس: Hajdu تنش بستن مرزها بیش از بیماری ‘موثر نیست و در همه’

شیوع کروناویروس: Hajdu تنش بستن مرزها بیش از بیماری ‘موثر نیست و در همه’

حتی اگر مقامات ژاپن اصرار تعدادی از بیماران آلوده است درست کردن ده ها تن از موارد جدید در کشتی همچنان به کوه روزانه. در روز سه شنبه 88 مردم آزمایش مثبت; یک روز قبل از آن 99 نفر دیگر یافت آلوده شده اند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حدود 500 در حال انتظار برای بازگشت به خانه و چهارشنبه. اعضای خدمه که نمی تواند محدود به اتاق خود در طول دو هفته گذشته به این دلیل که آنها مشغول به کار هستند انتظار می رود به اقامت در کشتی.

کشتی اپراتور شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت: روز شنبه که 169 نفر که تست مثبت اخیرا هنوز در کشتی به عنوان آنها منتظر برای حمل و نقل به بیمارستان.

با فایل های از اخبار جهانی

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>