رمزگشایی از کارت های وحشی از 2020 انتخابات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فیلادلفیا—برگرد. سونیا Riggins-Furlow یک زن 63 ساله پاستور در Butler یادبود کلیسای باپتیست است که نگرانی های زیادی در مورد حضور این روزها. نه در pews اما در انتخابات.

رای گیری روند در گریس فری محله اکثریت آفریقایی آمریکایی در منطقه تحت gentrification او را که از ترس روز انتخابات 2008 —هنگامی که مردم به صف شدند تا در اطراف بلوک به رای گیری سایت—ممکن است یک انحراف است و زمانی که این مهم در ماه نوامبر اندکی را نشان می دهد. او را دیدم آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 زمانی که رای دادن همان محل بودند به طرز مرموزی آرام. او در محله های کشیش نشین و همسایه ها ثبت نام کرده بودند او می گوید اما نمی نظرسنجی رای زیرا آنها فاقد شور و شوق برای حزب دموکرات نامزد شده است.

“پدر و مادر من بودند بیرون آمدن از آن نسل از ’60s و جنبش حقوق مدنی و شما رای دادند,” او می گوید. “در حال حاضر مردم فقط آن را دریافت نمی. آنها در آن نگاه مانند دیگر چیزهایی که برای انجام خرید مواد غذایی و یا فرستادن بچه ها به مدرسه. اما انتخابات نیست هر روز اتفاق می افتد!”

Riggins-Furlow حس بی ثبات و پریشان شهروندان لمس بر روی یکی از بزرگترین اسرار ایالات متحده سیاست های انتخاباتی: چرا نزدیک به نیمی از ملت را رای دهندگان واجد شرایط تقریبا هرگز ورزش که حق اساسی. محض اندازه گروه—حدود 92 میلیون رای دهنده واجد شرایط—باعث می شود آن را یک پتانسیل کارت های وحشی در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. که اگر سیاسی جهان درک آنچه که آنها را نگه می دارد به دور از انتخابات و از همه مهمتر چه ممکن است فریب آنها را در وهله اول.

روز چهارشنبه نایت بنیاد منتشر شد نتایج “100 میلیون پروژه” بزرگترین نظرسنجی مزمن nonvoters در تاریخ و قوی ترین تلاش ها تا کنون به پاسخ برخی از سوالات است که باید بلند آلوده به دانشمندان علوم سیاسی. بیش از 13000 نفر از مردم نظرسنجی در سراسر کشور و با تاکید ویژه بر 10 میدان نبرد متحده و به دنبال آن در عمق تمرکز-مکالمات گروهی با هزاران نفر از آنها را. از آنها خواسته شد در مورد اولویت های سیاسی خود را, رسانه, رژیم های غذایی, شبکه های اجتماعی, درآمد, سطح کلی رضایت از زندگی و در مورد ويژگی های فردی و اجتماعی اتصال دلایل خود را برای رای گیری و ارزیابی های خود را از انتخابات و نهادهای سیاسی. نتیجه جامع ترین بررسی از لحاظ سیاسی رها تا به امروز با درس مشاوران سیاسی نامزدها و مدنی مربیان نمی خواهید به دست.

“در بسیاری از عقل متعارف که چرا کسی نمی خواهد رای دهند اما هیچ کس واقعا به این شهروندان و از آنها پرسیدم که چرا آنها رای نمی دهند می گوید:” سام Gill ارشد برنامه افسر در نایت بنیاد که تصمیم به انجام این مطالعه در زمستان سال گذشته. “این داستان این بخش عظیمی از جمعیت که به طور مداوم نشسته این است.”

در گسترده ترین شرایط این مطالعه نشان داد متوسط مزمن nonvoter یک ازدواج nonreligious سفید بین سالهای 56 و 73 که با این نسخهها کار تمام وقت, اما باعث می شود کمتر از 50000 دلار در سال است. او به احتمال زیاد برای شناسایی به عنوان یک متوسط بدون چربی نسبت به حزب دموکرات دریافت اخبار خود را از تلویزیون و به بسیار نامطلوب برداشت از هر دو احزاب سیاسی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او 77 درصد شانس بودن ثبت نام برای رای دادن و می گوید: او نمی کند چرا که او نمی مانند نامزدهای اما ادعا می شود برخی او رای خواهد داد در ماه نوامبر. اما این مطالعه درس واقعی است که به طور متوسط در حال فریب پنهان بیش از آنها را نشان دهد.

Nonvoters یک eclecticfaction با مشخص بلوک که حمایت دموکرات ها و جمهوری خواهان—اما نشان نمی دهد تا به پای صندوق های رأی رفتند و حتی یک گروه بزرگتر که بیگانه از یک نظام سیاسی آن را می یابد سردرگم فاسد, بی ربط و یا ترکیبی از آن دو. این بلوک ها آنقدر بزرگ است که هنگامی که یک کمپین است که قادر به ایجاد انگیزه و حتی بخشی از آن می تواند نوسان انتخابات که ممکن است چه اجازه تهمت به مجسمه نیم تنه از طریق “دیوار آبی” در منطقه دریاچه های بزرگ در سال 2016 و باراک اوباما به تلنگر کارولینای شمالی و ویرجینیا و فلوریدا و ایندیانا در سال 2008. چه این بلوک را در ماه نوامبر به خوبی می تواند تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

اما چگونه به این سوال است.

این مطالعه تایید می کند که nonvoters به عنوان یک کل در حال بازتاب نسبتا گسترده تر رای دهندگان از نظر سیاسی تنظیمات. اگر آنها به همه رای دادن در ماه نوامبر 33 درصد می گویند که آنها خواهد حمایت دموکرات ها 30 درصد جمهوری خواهان و 18 درصد شخص ثالث نامزد شده است. جای تعجب بیشتر شاید و به طور بالقوه بیشتر مهم برای ماه نوامبر این اعداد به آرامی شیب در جهت مخالف در بسیاری از میدان نبرد متحده با nonvoters انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی عنوان هنوز نامشخص دموکراتیک نامزد 36%-28% در پنسیلوانیا 34%-25% در آریزونا و 30%-29% در نیوهمپشایر. ویسکانسین و میشیگان آینه میانگین ملی طرفدار دموکرات 33%-31% و 32%-31% بود در حالی که در گرجستان حاشیه 34%-29%. این داده ها با چالش های بسیاری از دیرینه فرضیات از کارشناسان سیاسی.

“سیاسی چپ وجود دارد این احساس که اگر همه nonvoters رای دادند و آن را به نفع آنها است اما بسیاری از ادبیات علمی است که تلاش کرده است به این ارزیابی نشان داده است این مورد می گوید:” Peter هرش استادیار علوم سیاسی در دانشگاه تافتز و یکی از دو اصل علمی مشاوران نایت بررسی. “اما چه می شود اگر شما افزایش آن به 20 یا 30 درصد پس از آن که رای بدهند ؟ که نزدیک است در آستانه رای گیری? که بسیار متفاوت نظری رای دهندگان از هر دو وضعیت موجود و یا جهانی مشارکت مردم است.”

شوالیه مطالعه تقویت تحقیقات قبلی که نشان می دهد nonvoters تعریف شده به عنوان واجد شرایط بزرگسالان 25 یا بالاتر که رای داده در بیش از یک انتخابات فدرال از سال 2008—خوشه هستند به اردوگاه متمایز با نامتجانس سیاسی گرایش و سطح علاقه به شرکت. این نشان می دهد که هر دو حزب عمده باید فرصت های قابل توجهی برای ایجاد انگیزه دلسوز nonvoters در حالی که یک تکه بزرگ از لحاظ سیاسی رها خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند مردد به شرکت به دلایل دید ناظران می گویند به طور کامل غیر منطقی.

“وجود دارد این وصل در گروه [از nonvoters] که توسط و بزرگ شبیه رای دهندگان بیش از آنها این کار را خیلی بیشتر قطع, گروه,” می گوید Licking الکساندر شوالیه مدیر آموزش و تاثیر استراتژی است. “احتمال بسیج مردم قطره کاملا به شدت هنگامی که شما حرکت بین آنها را.”

در فیلادلفیا مدنی مانند رهبران Riggins-Furlow کشیش می دانم که آنها زندگی می کنند در یک میدان نبرد دولت است که می تواند تصمیم تاریخی انتخابات اما که مردم را به شرکت در آن را نمی خواهد بود آسان است.

“مردم می خواهند به شکایت, اما آنها نمی خواهند به انجام هر کاری می گوید:” Riggins-Furlow اجرا می شود که مواد غذایی pantries و توانمندسازی سمینارها و هنگامی که او را در منبر. “من موعظه این از منبر: یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است ثبت نام و رای دادن. اصلا به من شکایت و می گویند ” رای ما مهم نیست.’ چرا که آمده است در حال حاضر. آن را ندارد.”

اما شوالیه مطالعه تقویت تحقیقات علمی نشان می دهد که رای گیری یک رفتار اجتماعی است و هر گونه تلاش برای بسیج تعداد قابل توجهی از مزمن nonvoters نیاز به پیچیده و دراز مدت مداخلات و درک متفاوت از این درک ضعیف بخشی از ما رای دهندگان.

برای بسیاری از ایالات متحده, تاریخ انتخابات مشخص نیست که توسط چه کسانی تبدیل به, رای, اما که مجاز به انجام این کار در همه. میزان مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری گاهی اوقات بیش از 80 درصد در اواسط قرن 19 اما زنان و مردان بین 18 و 21 و اکثر آفریقایی و مادری آمریکایی—اکثریت قریب به اتفاق بزرگسالان—محروم شدند از شرکت. مردان سیاه و سفید به دست آورد حق رای در سال 1870 اما به طور موثر رانده از انتخابات در سراسر جنوب در یک کمپین ترور رهبری Ku Klux Klan, جشن که راه اندازی اولین فیلم های هالیوودی, تولد یک ملت. زنان پیوست رول در سال 1920 و افزایش تعداد و مردم اسپانیایی زبان پس از عبور از سال 1965 حق رای عمل می کنند که ممنوع تبعیض نژادی در رای گیری.

اما چیزی که تعجب آور اتفاق افتاد پس از رای دهندگان گسترش یافته است. تصویب 26 متمم که گسترش حق رای دادن به افراد جوان در سال 1971 بود که به زودی به دنبال کاهش مشارکت مردم است. بسیاری از رای دهندگان به بازیگران برگه های رای کاهش یافت و حدود 10 درصد در بین سال 1968 و در سال 1998 به بیش از 51 درصد در انتخابات ریاست جمهوری رقابت و زیر 40 درصد در midterms. این افزایش کمی پس, اما بیش از 40 درصد از رای دهندگان ایالات متحده هنوز هم نشسته روند تقریبا دو برابر نسبت به سوئد, دانمارک کره جنوبی و نیوزیلند که هیچ کدام رای دادن اجباری است. یکی از بزرگترین سوالات در سیاست آمریکا تبدیل شده است که چرا بسیاری از مردم چک.

در طول سال ها دانشمندان دریافته اند nonvoters سقوط به اردوگاه ها بسیار متفاوت تمایلات سیاسی و دلایل نه شرکت.

بیشتر مشترک یک سازمان حزبی است که با هدف توسعه استراتژی های جدید برای کاهش قطبش در دموکراسی های غربی همکاری با YouGov در یک نظرسنجی از 8,000 آمریکایی ها به درک خود را در زمینه ارزش ها و اعتقادات هسته آشکار هفت “خبر قبایل” آنها می گویند ارائه بسیار دقیق تر و آشکار چارچوب برای فهم این کشور از برش و dicing رای دهندگان سنتی با استفاده از نشانگر مانند سن ، جنسيت ، نژاد و حزبی وابستگی.

مانند دیگر دانشمندان تحقیقات خود را شناسایی قابل توجهی همگروه بود و دموکراتیک رای دهندگان که به ندرت به شرکت در روند سیاسی است. این “منفعل لیبرال” ها ضعیف درگیر اما مترقی در اکثر مسائل زمانی که آنها جدا شده از “سیستم” و اشتباه در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود و به مراتب بیشتر احتمال دارد به آمریکایی های آفریقایی تبار و به احساس جهان در حال تبدیل شدن بیشتر خطرناک است. آنها تشکیل 15 درصد از جمعیت در سن رای گیری.

“آنها جوانتر بیشتر شهری بیشتر زنان بیشتر سیاه و اسپانیایی به طور متوسط و روشن جهت گیری به سمت حزب دموکرات می گوید:” استفان هاوکینز بیشتر در مشترک مدیر پژوهش. “اما آنها احساس ناراضی و بدبینانه نسبت به سیستم به طوری که آنها کمتر تمایل به رای دادن به عنوان یک کل است.”

این گروه از نزدیک آینه یکی از دو اردوگاه که Ibram X. Kendi مدیر موسس دانشگاه آمریکایی را زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز به نام “نوسان دیگر رای دهندگان” آنهایی که تصمیم بین رای دادن به دموکرات ها و یا جمهوری خواهان بلکه بین حزب دموکرات و رای دادن نیست در همه. “وجود دارد دو نوع از nonvoters کسی که یک nonvoter’ به عنوان یک هویت و کسی که اغلب انتخاب به رای پس از آنها رای در یک خاص انتخابات اما در نظر خود رای دهندگان و کسانی که ممکن است فکر می کنم رای گیری کاملا حیاتی است,” او اشاره می کند.

این “منفعل لیبرال ها” ایستاده در تضاد کامل با جرم بزرگتر از nonvoters که به مراتب بیشتر عمیقا رها و بی طرفی در سیاست است. بیشتر مشترک خواستار این قبیله را سیاسی “رها” یک گروه متشکل از 26 درصد از آمریکایی ها که تقریبا نامرئی در سیاست های محلی و زندگی اجتماعی. به عنوان یک گروه آنها بسیار فقیر و کمتر تحصیل کرده از متوسط آمریکایی و خیلی بیشتر احتمال دارد به می گویند که “سفید” مهم است که به عنوان یک آمریکایی—20 درصد به جای 11 درصد—می گویند مردم از ادیان دیگر از نظر اخلاقی پایین تر و می گویند که یک “رهبر قوی حاضر به شکستن قوانین” مورد نیاز است برای رفع آمریکا 57 درصد به 45. آنها بسیار بیشتر التقاطی از یک گروه از بیشتر مشترک دیگر “اقوام” مانند فعالان پیشرو و اختصاص داده شده محافظه کاران است.

“هنگامی که ما را قرار داده و اعضای این دیگر قبایل’ در یک اتاق شما بلافاصله ببینید که چه آنها مشترک” هاوکینز می گوید. اما رها شد بسیار متفاوت است. “به رها نگاه می خواهم یک تازی ایستگاه اتوبوس. وجود دارد حق پرست و داخلی سیاه و سفید-شهر کم درآمد مردمی و اسپانیایی ها بودند که نسبتا جدید به این کشور است. انجام گروه تمرکز با این گروه دشوار بود چرا که وجود دارد خواهد بود خصومت با توجه به عدم اشتراک است. آن را در واقع بسیار شدید است.”

شوالیه اطلاعات تصویب بسیاری از یافته های قبلی و در برخی از راه های مهم در گسترش آنها.

محققان برای مثال شناسایی “منفعل لیبرال” را به عنوان به خوبی—افرادی که معمولا رای نمی دهند اما به طور کلی تراز وسط قرار دارد با دموکرات ها زمانی که آنها را—هر چند آنها بیشتر تقسیم آنها به یک لیبرال و معتدل اردوگاه هم شامل 41 درصد از nonvoters یا حدود 17 درصد از رای دهندگان واجد شرایط. در میانه های کمی جوان تحصیل کرده بیشتر و کمتر احتمال دارد به دنبال اخبار سیاسی, اما گزارش تقریبا همان سال 2020 اولویت های سیاسی به عنوان لیبرال ها که شکستن 59 درصد به 16 درصد دموکرات ها با 16 درصد برای یک شخص ثالث است.

اما آن را نیز یافت مشابه هر چند کوچکتر محافظه کار کوهورت—حدود 17 درصد از nonvoters—که از نزدیک دنبال اخبار بی اعتمادی “رسانه ها” هستند و اکثریت سفید (79 درصد) مرد (60 درصد) و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن (84 درصد). از همه nonvoters شوالیه یافت و این به ثروتمندترین و به احتمال زیاد به بازنشسته ازدواج و خود را خانه خود را. “این مشخصات بیشتر علاقه مند در رای گیری در سال 2020” نویسندگان این مطالعه و نوشتن. این گروه آن را “منفعل و محافظه کاران”است—گیرند در سیاسی دیگر درگیر در این مطلب در چارچوب مشترک.

این گروه از enormous نتیجه در پنسیلوانیا که در آن به احتمال زیاد کمک بدبختانه دولت در سال 2016.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و برداشت از برگزاری بسیاری از مردم در دولت آورده و آنها را به این روند می گوید:” چارلی اونیل معاون مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه از پنسیلوانیا است. “ما تا به حال رکورد مشارکت در انتخابات در سال 2016 و به قول ما شنیده داستان در همه زمان در مورد مردمی گفت:” من واقعا درگیر در این فرآیند و سپس این دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرد آمد و او به من صحبت می کند و من قصد دارم به او رای.'”

دوباره موازی بیشتر مشترک داده و Kendi پژوهش شوالیه مطالعه برجسته بزرگ “قطع” با ویژگی های است که آن را در تضاد با دیگر بیشتر به لحاظ سیاسی آگاه nonvoters. اعضای آن گزارش پرداخت توجه کمی به اخبار; سطح پایین مشارکت مدنی; علاقه کمی در سیاست و در کل مخلوط حزبی تنظیمات—هنگامی که آنها هر کدام در همه. “قطع کمتر مطلع عمدا مطلع نیست و یا علاقه مند در مصرف اخبار و یکی ممکن است می گویند که آنها در حال خاموش از سیاست می گوید:” الکساندر شوالیه پایه و اساس است.

برجسته پیچیدگی nonvoters شوالیه قادر به بیشتر تجزیه این قطع گروه به سه متمایز تقسیم بندی هر یک با ویژگی های خاص خود. پایه و اساس یک “بی تفاوت” گروه—17 درصد از nonvoters—که اعضای آن ممکن است ثبت شده اما پرداخت نمی توجه به امور جاری و احساس می کنم آنها می دانند که به اندازه کافی در مورد مسائل و یا نامزدها برای رای دادن. وقتی پرسیده شد که آنها می گویند که آنها می خواهم رای جمهوریخواه بر دموکرات 34 درصد به 29 درصد با 21 درصد رای گیری های شخص ثالث. یکی دیگر از 17 درصد “ازاد apoliticals” که قاطعانه در مورد شرکت—”ضد سیاسی در هدف” الکساندر می گوید—و تمایل به جوان مجرد کم درآمد و سطح آموزش و پرورش. باقی مانده 8.4 درصد از nonvoters سقوط مضطرب خوشه ای با کمترین, استخدام آموزش و پرورش درآمد و شاخص های آن است و همچنین 65 درصد زن. خواسته که آنها را برای رای دادن به در سال 2020 به 80 درصد از آنها به سادگی می گویند که آنها نمی دانم. “اینها افرادی هستند که در لبه واقعا خارج از ساختار قدرت” الکساندر می گوید و مانند apoliticals خواهد بود بسیار دشوار است برای مدنی یا سیاسی فعالان بسیج.

Chris Arnade یک معامله گر اوراق قرضه-تبدیل-مستند عکاس صرف مقدار دهه گذشته مستند زندگی در امریکا طبقه که او کشیده را با هم در خود کتاب مصور کرامت: به دنبال احترام در ردیف عقب امریکا. او سفر کرد از 400 ، 000 مایل در یک ون بیشتر به شهرها و محله های بیگانگان جلوگیری از ملاقات با مردم در رستوران های مک دونالد را که او می گوید باید تبدیل به social hub بسیاری از مضطرب جوامع است. تقریبا همه مردم او را ملاقات کرده است او می گوید: در حال مزمن nonvoters.

“این مردم هستند که به طور کلی به زیر خط فقر با بسیاری از گردش کار و خانواده اختلال هستند که زندگی پر مشغله زندگی چک چک” او می گوید. “شما واقعا نمی باید زمان زیادی را به تماشای اخبار و یا به رای و مدارک لازم برای رای دادن آزار دهنده است.”

“آن را توجیه بدبینی” او می گوید: کاملا منطقی بی اعتمادی از شرکت. “هنگامی که آنها را با سیستم درگیر این نوع از پیچ و آنها را بیش از. شما به راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی خود را و به شما در پیدا کردن شما باید یک بلیط سرعت شما نمی توانید پرداخت. شما صدمه دیده است و رفتن به بیمارستان و شما واقعا بزرگ بیل. رای شما و نام شما را در یک فایل در جایی و شما به وظیفه هیئت منصفه. هر تعامل به ارمغان می آورد با مشکلات.”

برای بسیاری از قرن 20 دانشمندان علوم سیاسی تصور شهروندان تصمیم به رای دادن به یک فرد حساب دیفرانسیل و انتگرال است ، هر فرد ظاهرا در نظر گرفته نامزدها و او موقعیت و وزن هزینه های بالقوه و مزایای که ممکن است تعلق اگر یک یا دیگر برنده قرار داده و آن را در برابر زمان و انرژی از رای گیری.

اگر کسی تصمیم به رای دادن آن یا به این دلیل او نمی خواهید برای قرار دادن در زمان تحصیل انتخاب و یا به دلیل ثبت نام برای رای دادن و یا در پای صندوق رای بیش از حد ناخوشایند است. این فرضیات کمک رهبری مبارزات سیاسی به مقیاس در درب-به-درب فراگستر در اواخر 1970s و 1980s و 1990s و به جای تکیه بر پست مستقیم و تبلیغات تلویزیونی در حالی که اصلاح طلبان ترویج راحت تر ثبت نام و رای گیری روش ریخته گری. در حالی که اصلاحات احتمالا کمک برخی از رای دهندگان درصد از افرادی که معلوم شد برای انتخابات ریاست جمهوری کاهش یافت و از پایین 60s به اواسط به پایین 50 قبل از غرق شدن به 51.7 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در سال 1996 بدترین سطح خود از سال 1924.

تحقیقات نیز نشان داده شده روشن ارتباط بین آموزش و پرورش درآمد و رای گیری: بیشتر از شما تا به حال از دو مورد اول بیشتر شما هم دومی. و هنوز مردم در انتخابات کاهش یافت و در نیمه دوم قرن 20 و حتی به عنوان رای دهندگان را در سطح آموزش و پرورش و استانداردهای زندگی رشد کرده بود. چه می دهد ؟

معلوم رای گیری یک پدیده اجتماعی با توجه به مردیت Rolfe از دانشگاه ماساچوست ، “برخی از مردم رای بدون توجه به آنچه اما دیگر مردم رای به این دلیل که مردم در اطراف آنها در حال رای دادن,” او می گوید. “اگر شما به کسی کمک پول به یک نوازنده در یک پیاده رو, شما چیزی شبیه به 80 درصد بیشتر احتمال دارد به کمک بیش از حد.” اگر شما بخشی از یک بزرگ گره شل شبکه ای از دوستان و خانواده و همکاران و یا محله های کشیش نشین که مشغول به کار هستند و مردم بپرسید اگر شما رفته ام به رای دادن و انتخابات بخشی از روزمره پچ پچ شما به مراتب بیشتر احتمال دارد به رای از اگر شما نیست.

Rolfe استدلال می کند که آموزش و پرورش و سطح درآمد نیست رانندگی نیروهای بلکه پروکسی برای حضور این نوع از شبکه های اجتماعی است. در یکی کارولینای شمالی جامعه او مورد مطالعه کم درآمد, سیاه, محله است که تا به حال چنین شبکه هایی در قالب فعال کلیساها, اجتماعی, باشگاه, برخی رستوران ها و آرایشگاه تحویل مردم در انتخابات نرخ قابل مقایسه با شهرستان بالاترین درآمد و حقيقت است. “که نیز به همین دلیل دانشجویان باید پایین مردم در انتخابات” او می افزاید: “آنها متصل به جامعه پس از نژادها نیستند برجسته به آنها.”

بزرگترین دلیل مردم در انتخابات افزایش یافته است و در قرن 21—آن ضربه 61.6 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در سال 2008 و 60.1 در سال 2016—به نظر می رسد که مبارزات بازگشته اند به ضربه زدن بر روی درب و ارتباط با رای دهندگان به عنوان افراد است. “این به ما می گوید که برخی از دلایل که مردم نبودند رای گیری بود چرا که آنها نمی خواسته به رای دادن می گوید:” دانشگاه ایندیانا علوم سیاسی برنارد فرگا. “کمپین” و ” برای متقاعد کردن مردم رای خود را به مسائل و که آنها بخشی از چیزی است.”

شوالیه مطالعه طراحی شده برای تست این ایده آن می ایستد. Nonvoters کمتر احتمال دارد به داوطلب در جامعه خود حضور هفتگی در کلیسا و یا به تازگی به همکاری با دیگران برای حل یک محلی مشکل است. آنها کمتر به احتمال زیاد به خواسته شده است به رای و بسیار کمتر به احتمال زیاد به خواسته شده است توسط یک مبارز.

“افرادی که احساس می کنم بخشی از چیزهایی هستند احتمال بیشتری برای شرکت در سیاست می گوید:” Yanna Krupnikov یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه استونی بروک که کمک به طراحی و مطالعه است. بیشتر 76 درصد از nonvoters همچنین گفت: شوالیه روند رای گیری آسان است در دولت خود را با 46 درصد آن گفت: “بسیار آسان” پیشنهاد این بود که یک عامل کلیدی در تصمیم خود به شرکت نمی کنند.

روزنامه نگاران را در برخی از راحتی از این مطالعه نشان می دهد که کار خود را به یک جزء اصلی برای رای دهندگان. اما nonvoters به طور کلی احساس نمی هر گونه تعهد به ماندن بگیرید. مانند رای دهندگان که اکثر آنها را ببینید تعصب در رسانه ها, اما آنها کمتر به احتمال زیاد به دنبال اطلاعات بیشتر برای جبران به جای عقب نشینی از میان انبوه رقابت ديدگاه.

شوالیه مطالعه نشان داد 73 درصد از رای دهندگان به دنبال اخبار و اطلاعات در مقایسه با تنها 56 درصد از nonvoters بسیاری از آنها می گویند که آنها “بیشتر دست انداز به اخبار” و یا شنیدن در مورد آن از دیگران است. خانواده هایی که دریافت و بحث در مورد اخبار به طور منظم هستند بیشتر احتمال دارد به منظور بالا بردن کودکان که رای در حالی که تمرکز گروه nonvoters گفت: خود را کمبود دانش عمده بازدارنده برای رای دادن. “رای دادن نیست” یکی لاس وگاس مرد به آنها گفت: “بهتر است از یک بی سواد رای می دهند.”

خبر بد کارشناسان می گویند این است که اگر شما به دنبال اخبار هستند رو به کاهش فرصت های به دست انداز به این حادثه. “یک زمان وجود دارد که همه به تماشای همان چهار کانال و هنگامی که خبر آمد شما آن را تماشا و یا خاموش تلویزیون می گوید:” کاتلین Searles که تحقیقات ارتباطات سیاسی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا. “در حال حاضر اگر شما نمی مانند اخبار—و رها نمی—شما می توانید هزاران چیز عوض شود.” روزنامه جعبه نیز محو از خیابان ها اما بی طرفانه و شهروندان هنوز هم ممکن است glimpsing عناوین آنها به عنوان حرکت خود را از طریق Facebook خوردها. هفتاد و هفت درصد از nonvoters گفت: شوالیه نظرسنجی آنها مواجه می شوند اخبار سیاسی حداقل یک بار در روز از طریق رسانه های اجتماعی.

آنجلا Legasti 54 ساله از اورنج کانتی, کالیفرنیا که به شرکت در نایت مطالعه و آخرین رای دادند در سال 2012 گفت: به محض مقدار اطلاعات در خارج وجود دارد در حال حاضر است و آن را سخت به مطلع شود. “با اینترنت, در سن, آن را سخت به بگویید که چه چیزی حقیقت است و حتی در تلویزیون در طول انتخابات های نجومی وجود دارد تجاری یکی پس از دیگری و آنها به عقب و جلو در تناقض با یکدیگر کاملا,” او می گوید. “مگر در مواردی که شما می خواهید به آن را به زندگی خود را به ماموریت آن همه مرتب کردن آن را واقعا سخت به نظر خوب است.”

Legasti تنها نیست. چهل و هشت درصد از nonvoters گفت نایت افزایش اطلاعات است و آن را سخت تر برای تعیین اینکه چه چیزی درست است یا مهم است و تنها 36 درصد فکر آن را به حال ساخته شده آن را آسان تر است. برای رای دهندگان این نسبت در واقع حتی بدتر 53 درصد به 39 درصد است.

“ما در این زمان عجیب و غریب در حال حاضر که در آن شواهد مهم نیست که جناح راست مدیا اکو مجلسی تضمین می کند مخاطبان خود را دیدم هرگز استیضاح شواهد و بسیاری از nonvoters داده اند تا تلاش به دنبال آن می گوید:” راشل Bitecofer از Wason مرکز سیاست عمومی در کریستوفر نیوپورت دانشگاه. “دموکرات ها به ویژه مستعد ابتلا به این اشتباه که همه همه چیز را می داند و به دنبال اخبار و آن را وحشتناک یک اشتباه راهبردی است.”

اگر تصمیم به رای دادن است اجتماعی و به شکل انتظارات از کسانی که در اطراف شما رای گیری قانون اصلاحات ممکن است اثر زیادی بر روی مردم در انتخابات به عنوان طرفداران خود ممکن است امید. دولت “موتور رای دهندگان” قوانین است که به طور خودکار ثبت نام مردم زمانی که آنها دریافت یا به روز رسانی خود را راننده مجوز ارائه هیچ مولفه های اجتماعی در همه محدود کردن اثر خود را نشان می دهد Barry بار مدیر انتخابات مرکز تحقیقات در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. “آنچه به نفع شما ببینید شاید به این دلیل که هنگامی که شما در رول شما قابل مشاهده هستند به canvassers و مبارزات آن را ممکن است برای آنها برای رسیدن به, شما,” او می گوید. “ثبت نام مردم برای رای دادن است نه یک گلوله نقره ای.”

ساختمان و یا بهره گرفتن غیر رسمی و شبکه های اجتماعی می تواند به عنوان Arnade دیدم سفر به مناطق فراموش شده از این کشور در سال 2016 انتخابات چرخه.

“شما می توانید ببینید که تهمت بود واز این همه افرادی که تا به حال هرگز قبل از رای و آنها را واقعا احساس می کنید مانند بخشی از فرایند” او به یاد می آورد. “اگر شما تنها فردی هستید که می دانید که رای شما در حال رفتن به آن را انجام دهد اما در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات وجود دارد این فروم که در آن آنها استقبال شد و او نمی استهزاء در آنها و یا از هر چیزی از آنها احساس مانند یک عضو از چیزی.”

کاریزماتیک نامزد مانند تهمت یا اوباما می توانید تکان خوردن یک بخش از رای دهندگان خاموش حاشیه. اما برای اینکه بیشتر جهانی و تاثیر ماندگار در رای گیری گرایش های هوشمند پول ممکن است در ساختمان آموزش و پرورش مدنی دانش و انتظارات در مدارس متوسطه.

در پنسیلوانیا دولت فصل از لیگ زنان رای دهندگان فیلادلفیا مبتنی بر دولت خوب گروه کمیته هفتاد و طیف گسترده ای از مکان های خصوصی و محدود مدارس تشکیل داده اند مشارکت را بیشتر درگیر دست و گروه گرا مدنی تمرینات به کلاس درس. “اگر شما می توانید یک 18-در رای گیری که فرد یک رای دهندگان برای زندگی می گوید:” دیوید Thornburgh, کمیته هفتاد و رئیس جمهور و مدیر عامل و پسر سابق پنسیلوانیا فرماندار ریچارد Thornburgh. “این یک بازی مبارزات بازی نمی کند چرا که آن را در دراز مدت نتیجه نهایی نه در کوتاه مدت است.”

این طرح ها ایجاد کرده اند punchy مختصر یوتیوب demystifying روند رای گیری; نرم افزار اجازه دهید دانش آموزان خود را در قرعه کشی وزارت امور خارجه کنگره منطقه (با محاسبات از طریق مسنجر خود را جمعیتی و سیاسی ویژگی); مسخره انتخابات با استفاده از دولت واقعی صفحه نمایش لمسی رای گیری ماشین آلات; و یک “انتخابات سفیران” برنامه برای دانش آموزان دبیرستان به آموزش و خدمت به عنوان داوطلب نظرسنجی کارگران به آنها دانش صمیمی از نحوه رای گیری ماه و یا سال قبل از آنها به اندازه کافی برای انجام آن را برای واقعی است. از آنجا که دانش آموزان در حال انجام این فعالیت ها با هم, دانش و علاقه در سیاست است به احتمال زیاد به نفوذ خود نظیر شبکه های.

این که چگونه آن را به نظر می رسد بازی در فیلادلفیا J. R. Masterman مدرسه نخبگان عمومی دبیرستان است که در آغوش بسیاری از این ابتکارات است. “من فکر کردم این امر می تواند تابو نیست به رای دادن می گوید:” ارشد آماندا Duckworth که تبدیل 18 قبل از ماه نوامبر انتخابات محلی و می گوید: او نمی داند که هر کسی در گروه همسالان خود که از سن و نمی بازیگران در یک رای گیری. همکلاسی الکس تات که 18 سال در ماه ژانویه است که در حال حاضر ثبت نام برای رای دادن حتی اگر او می گوید پدر و مادر خود هستند nonvoters به عنوان دو تا خواهر و برادر بزرگتر که حضور نداشتند Masterman. “من فکر نمی کنم آنها پیگیری سیاست که بسیار” او می گوید: “در حالی که من تا به حال قرار گرفتن در معرض این همه چیزهای جدید در Masterman و آموخته در خارج از کلاس از آنجا که من علاقه مند هستم در حال حاضر.”

که ضروری پویا می گوید: ابی Kiesa مدیر تاثیر در دانشگاه تافتز مرکز اطلاعات و تحقیقات بر روی مدنی یادگیری و تعامل. “در زمانی که افراد جوان در رسیدن به 18 آنها در حال حاضر دریافت پیام های بسیاری از منابع بسیاری در مورد اینکه آیا صدای خود را به مسائل یا استقبال کرده است,” او می گوید. “شما نیاز به ایجاد چارچوب برای رشد رای دهندگان و مشغول شهروندان است. این همه در یک جامعه مدنی روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>