دموکرات ها رشد غم انگیز بیش گنده, پارتی, نبرد را در مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منچستر N. H. — آن را فقط به هرج و مرج در آیووا و یا به تازگی تلخ تن از مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire است که به سرزنش برای احساس وحشت و نگرانی در آوردن حزب دموکرات در روزهای اخیر.

این تحقق است که اولیه روز سه شنبه ممکن است هیچ چیز به حل و فصل اختلاف.

جو بایدن و پیت Buttigieg دو فوتبال که به تازگی mauling یکدیگر حرکت خواهد کرد به نوادا و کارولینای جنوبی است. بنابراین خواهد برنی ساندرز frontrunner در نیوهمپشایر و الیزابت وارن. پس از آیووا قفقاز Amy Klobuchar فرستاده کارکنان به نیوهمپشایر و نوادا.

میلیاردرهای نمی خواهید در هر نقطه یا: مایکل بلومبرگ مقابله با تمام کسانی که نامزدها در سه شنبه و تام Steyer است رای گیری به خوبی به اندازه کافی در کارولینای جنوبی برای اخلال در مسابقه وجود دارد.

“آن را مستقیما از خانه از کارت یا Veep فقط سطح عدم قطعیت [در] مسابقه پس از مسابقه اگر ما یک حکم” گفت: Jay Surdukowski جدید, Hampshire مبتنی بر وکیل و دموکراتیک که فعال co-ریاست مارتین اومالی را در سال 2016 ریاست جمهوری در دولت است. “این می تواند یک پرش توپ برای ماه می باشد.”

به طور سنتی, آیووا و نیوهمپشایر گلچین سنگین دموکراتیک زمینه. در این سال آنها تنها اضافه کردن به درهم و برهم کردن. و به عنوان نامزدهای جاروب در سراسر جاده نیوهمشایر دموکرات شروع به حل و فصل برای یک تقلا کردن.

“همه در آن را به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند آویزان گفت:” دولت ایالت لو D’Allesandro یک بایدن حامی و موثر شکل در نیوهمپشایر اصلی سیاست است. به نام او امکان یک رقابت کنوانسیون “به احتمال زیاد” از آن شده بود تنها چند هفته پیش.

حتی ری باکلی رئیس نیوهمپشایر حزب دموکرات پیشنهاد یک بالابر از نامزدها در اینجا بعید است. در حالی که فیلدینگ سوال در مورد امکان بازشماری آرا در نیوهمپشایر اگر انتخابات روز شنبه است باکلی گفت: در خبری بلومبرگ رویداد که پس از آیووا انجمن افتضاح بیشتر مقامات حزب از سراسر کشور در حال آماده سازی برای سفر به, نوادا, کارولینای جنوبی و دیگر بعد متحده برای کمک به خود را با انتخابات و قفقاز.

اولیه است که در حال حاضر در حالت “ورد و نامفهوم گفت:” رابرت گرگ یک سرمایه گذار و با نفوذ دموکرات دهنده که پول و توصیه رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

“این بود یک هفته بزرگ برای حزب” گرگ گفت:, و اضافه کرد که او نگران اثرات غیر تثبیت اولیه می ماندند.

“من فکر می کنم مردم شده اند misjudging تاثیر” گرگ گفت. “هنگامی که شما در محدود میدان چیزهایی اتفاق می افتد. همه از پول رفتن به چند نامزد دهنده و شور و هیجان مردمی در حال رفتن به چند نامزد. از دیدگاه من است که نشان داده نمی شود درست همانطور که ما می تواند یک رشته از هشت به سه شنبه.”

این ناآرامی در اطراف نامزدی مسابقه تشدید شده است یک جوش از کمپین لبه در نیوهمپشایر.

بیش از آخر هفته بایدن hobbled بیرون آمدن از آیووا پاره پاره به Buttigieg. “این مرد را نمی باراک اوباما” معاون سابق رئیس جمهور اعلام کرد. او نیز منتشر شد یک تبلیغ مسخره جاذبه Buttigieg تجربه در ساوث بند, Ind., مانند نصب چراغ های تزئینی در زیر پل” و مقررات صدور مجوز برای حیوان خانگی تراشه اسکنر — نوع دولت محلی تجربه که Buttigieg گفت: سیاستمداران نباید تخفیف.

Buttigieg در پاسخ به تصویر کشیدن بایدن به عنوان یک موجود از واشنگتن است. Steyer در ضمن پخش تبلیغات حمله به آنها را هر دو بایدن به عنوان یک “خودی” و Buttigieg به عنوان یک “تست نشده تازه وارد.”

Steyer که قوی رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی است مبهوت بسیاری از دموکرات ها در روز جمعه به چالش کشیده بایدن به رد سخنان قائم مقام که پیشنهاد Steyer خریداری حمایت از صندلی کارولینای جنوبی مقننه سیاه حزبی. او را رد نکرده و صرف پول در تبلیغات انتقاد بایدن رکورد در مسابقه در تلاش برای نرم کردن بایدن را حمایت قاطع در میان رای دهندگان سیاه.

این تضاد را آغاز کرده است به تضعیف کنندگی دموکرات در مبارزات انتخاباتی طولانی خواستار وحدت پیش از انتخابات عمومی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و اختلال در اولیه بود و برجسته خود را در مقابل با یکی از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور بهترین هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن هیجان زده جمهوریخواهان با دولت خود را از اتحادیه نمایشهایش بود تبرئه در استیضاح محاکمه شده و بالاترین تا کنون 49 درصد تصویب امتیاز در آخرین نظرسنجی گالوپ. مغلوب ساختن پیشی جستن را یک بار دیگر قرار دادن خود را به اولیه کمپین روز دوشنبه زمانی که او میزبان رالی در منچستر پس از برگزاری یک رویداد مشابه در آیووا پیش از قفقاز.

“این هفته احساس نمی خوب است. وجود دارد بدون شک در مورد آن است. آن را احساس نمی خوب از یک ‘حزب ما’ نظر گفت:” آماندا alexandria pro uk, national سیاسی مدیر هیلاری کلینتون در کمپین 2016.

“من فکر می کنم آیووا فقط spooked مردم دوباره نه در مورد هر یک کاندیدای اما spooked آنها را در مورد روند کلی,” او گفت:.

اگر نیوهمپشایر ارائه می دهد هر وضوح اولیه آن است که به احتمال زیاد به تنها به عنوان یک ماده در درجه.

بسیاری از وزش دموکرات نزدیک به تماشای وارن عملکرد در نیوهمپشایر ترس که اگر مترقی سناتور می افتد بیش از حد پس از یک مقام سوم در آیووا حامیان او در نهایت ممکن است تجمع به Sanders, تقویت نامزدی خود را.

“اگر آن را ساندرز در برابر این زمینه این مشکل گفت:” مت بنت یک جانباز از سال 2004 ریاست جمهوری و از بنیانگذاران مرکز و چپ گروه راه سوم است.

دوام متعدد متوسط نامزدها می تواند مشکل ساز برای تعدیل می شود به عنوان به خوبی.

Buttigieg خوب انجام شده در آیووا و فزاینده در نیوهمپشایر اما او هیچ نشان از حمایت در میان رای دهندگان از رنگ در دو کشور آمده است که بعد نوادا و کارولینای جنوبی است.

و در نیوهمپشایر بایدن پدید آمده است به عنوان معکوس مورد به Buttigieg. او همه اما نوشت: دولت در طول چهار بحث است. اما مرگ خود را اگر آن را می آید به زودی به احتمال زیاد نمی رسند تا کارولینای جنوبی که در آن او پیش باقی مانده است.

حتی اگر بایدن پس از اتمام چهارم در نیوهمشایر گفت: Sean Lewis, معاون رئیس محلی حزب دموکرات در سالم “او فوق العاده PAC پول در پشت سر او تا به بسیاری از طرفداران که هنوز در این مورد که آنها در حال رفتن به بانک در ایالت کارولینای جنوبی،, آنها در حال رفتن به بانک در روز سه شنبه.”

“آن را مخالف منطق سنتی گفت:” لوئیس یک ساندرز حامی. “اما هیچ چیزی در مورد این اولیه شده است ، همه چیز را فقط شکسته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>