درک رایان مسیر شغلی منجر به ایجاد شیمی یخ در شعله های آتش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به عنوان یک دانشگاهی بازیکن هاکی در دانشگاه آلبرتا درک رایان بازی برنامه ریزی برای زندگی در محور آسیاب کردن مدرک کارشناسی خود را در فیزیولوژی انسان است.

از وجود او امیدوار است برای به دست آوردن ورود به برنامه داروخانه با یک چشم به کار در یک بیمارستان به عنوان محلی فروشگاه های مواد مخدر.

“همه رویاهای ما,” شعله کلگری مرکز می گوید: از قرار گرفتن در اتاق پانسمان در Scotiabank Saddledome. “هنگامی که من برخی بالینی فیزیولوژی و یاد گرفتم کمی در مورد آنچه که می رود در وجود من بیشتر هیجان زده در مورد کار در یک محیط بالینی است.”

آن را به عنوان معلوم زندگی تا به حال برنامه های دیگر برای رایان. به جای مخلوط کردن ترکیبات در یک آزمایشگاه, Spokane بشویید. محصول یک استاد از ایجاد شیمی بر روی یخ.

مرد آنها تماس Doc نخبگان مجازات قاتل جامد در faceoff نقطه و یکی از کسانی که بچه ها که افزایش بازی خود را linemates.

“داستان خود را به هر کس امید” شگفتی کلگری دوم دیلون Dube. “این فقط باور نکردنی است.”

غیر متعارف مسیر

در نظر گرفتن یک مسیر به ندرت سفر به NHL, رایان سرآمد در او چهار سال به عنوان U از یک خرس طلایی. او جمع آوری 25 امتیاز در 28 بازی به عنوان یک تازه کار و برافراشتند دانشگاه جام این فصل به عنوان یک قهرمان ملی.

“برنده شدن در هر سطح چیزی است که شما را گرامی می گوید:” رایان که بازی junior با اسپوکن سران غربی لیگ برتر هاکی. “ما مربیان به بحث در مورد چگونه است که اخوان المسلمین تشکیل شده بود. بچه ها من بازی با من می توانید دوباره با آنها پس از دیدن هر یک از دیگر برای چهار یا پنج سال و ما می توانیم با گرفتن حق بازگشت در همان صفحه.

“این چیزی است که من شما را گرامی داشتن.”

به عنوان یک ارشد Ryan ثبت نام 47 امتیاز در 28 بازی در مسیر به نام غرب کانادا MVP و U ورزشی تیم اول تمام کانادا.

“من در یک برنامه علمی با چهار یا پنج کلاس های ترم” رایان می گوید. “سه یا چهار نفر از کسانی که کلاس آزمایشگاه است که در واقع یکی دیگر از کلاس. مهارت های مدیریت زمان شما باید برای رسیدن به سرعت واقعا سریع و یا دیگری شما می توانید تبدیل به ضعف و در نهایت سقوط پشت سر.

“من قادر به مدیریت زمان خوب و برخی از تصمیم گیری عاقلانه, اما آن را سخت. این یک مقدار زیادی از کار. و آن را مقدار زیادی از قربانی.”

‘شاید من شانس’

پس از فارغ التحصیلی رایان تصمیم به با چوب هاکی و قربانی حرکت در خارج از کشور. او با بازی در مجارستان و اتریش قبل از ابتلا در 2014-15 با اوربرو.

که او فصل led سوئد نخبگان در لیگ به ثمر رساند با 60 امتیاز در 55 بازی.

“من واقعا سال خوب” رایان می گوید. “و آن را واقعا شروع به نزول است که” شاید من باید به عقب بروید و سعی کنید و بازی NHL. شاید من باید یک فرصت است.'”

او تا کنون. در پایان فصل رایان امضا یک سال دو راه مقابله با Carolina Hurricanes.

“درک است ماهر بازیسازی مرکز” کارولینای مدیر کل Ron فرانسیس گفت در آن زمان است. “او یک بیت از یک مسیر غیر متعارف به دست آورده است اما فرصتی برای بازی حرفه ای در آمریکای شمالی پس از موفقیت در هر سطح در اروپا است.”

که موفقیت ادامه داد و در شمال امریکا است. او در ابتدا سرآمد با آمریکا هاکی لیگ شارلوت چکرز و همچنین اولین بازی NHL در مارس 1, 2016 برابر New Jersey Devils.

که شب Ryan انداخته کامل مچ شات زیر بازوی راست کوری اشنایدر برای اولین NHL هدف است. او 29.

بیش از یک بازیکن متوسط

“من فکر می کنم هر بازیکن هاکی در آرزوی بازی در NHL” رایان می گوید. “منظورم این است که من یک پسر بچه کوچک است و شش – آن را در تیم های مختلف هر روز – اما او از بازی در NHL.

“من نمی دانم اگر او متوجه می شود که چقدر سخت است که کاملا رتبهدهی نشده است.”

رویای خود را تحقق رایان است که به سختی محتوا. در این فصل دوم خود را در Calgary, Ryan بود که قرار بر مجروح رزرو در دوشنبه 10 گل و 18 پاس گل در 59 بازی در این فصل. او در این تیم در plus-minus در پلاس-9.

“من به نوعی حک کردن نقش من در اینجا می گوید:” رایان در حال حاضر 33. “من راحت با جایی که من در جا صف جایی که من میرم مناسب در فهرست و آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به پیروزی تیم است.

“من احساس می کنم فقط آرام و دارم بازی میکنم بازی من است.”

در بازی او رایان الهام بخش کسانی که در اطراف او.

“او با این نسخهها کار خیلی سخت” Dube می گوید. “او نه تنها به NHL و یک بازیکن متوسط. او یکی از ما رفتن به دو راه به جلو.

“و او فقط نگه می دارد بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>