روز قیامت مادر از دست رفته کودکان و نوجوانان بازداشت شده در هاوایی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این d0omsday وسواس مادر دو گمشده کودکان دستگیر شد در هاوایی در روز پنج شنبه برای عدم تطابق با حکم دادگاه به تولید خود 17 ساله و 7 ساله و پسر.

لری Vallow حاضر به همکاری با آیداهو مقامات تحقیق در مورد ناپدید شدن Tylee رایان و به تصویب رسید برادر J. J. تقریبا پنج ماه پیش.

او و همسرش چاد Daybell نویسنده آخرالزمانی رمان هدف در یک مورمون مخاطبان فرار آیداهو زمانی که پلیس شروع poking اطراف شده اند و پر از سوراخ در هاوایی است.

پلیس نیز در حال بررسی مرگ و میر ناشی از Vallow و Daybell قبلی همسران مدت کوتاهی قبل از آنها ازدواج کردم. از طریق یک وکیل زن و شوهر را تکذیب کرد تخلف است.

مقامات گفته اند که آنها بر این باورند که زندگی کودکان در معرض خطر هستند و باور نمی Vallow و Daybell آنها را در زمان به هاوایی. وسایل خود بودند stashed در آیداهو سازی, قفل و Vallow بنا به گزارش ها تا به حال Tylee تلفن زمانی که افسران اعدام یک حکم جستجو در Jan. 26.

آیداهو قاضی با صدور حکم دادگاه برای Vallow به نظر می رسد با کودکان روز بعد اما او هیچ نشان می دهد. او سپس به اتهام دو فقره جنایت از بی وفایی و عدم پشتیبانی مانع افسران تحقیر دادگاه کیفری و درخواست از جرم و جنایت.

این Madison County, Idaho دادستان در بیانیه ای گفت که این شکایت “مدعی است که Vallow رها دو جزئی کودکان, تاخیر در اجرای قانون و تلاش برای قرار دادن فرزندان و تشویق فرد دیگری برای به تاخیر انداختن اجرای قانون و تلاش برای قرار دادن فرزندان او.

“علاوه بر این دولت مدعی است که Vallow نافرمانی حکم دادگاه به لحاظ جسمی تولید و فرزندان او به مقامات در آیداهو.”

کائوآئی اداره پلیس گفت: آن او را دستگیر و در یک حکم از آیداهو. او در حال برگزار شد در ازای 5 میلیون وثیقه تا یک جلسه که در آن او می تواند تصمیم بگیرد که آیا به صرف و یا مبارزه با تروریسم به آیداهو.

“ما وجد آمدیم. ما در حال رها” J. J. مادر بزرگ کی Woodcock گفت: شرق آیداهو اخبار. “ما آماده برای مرحله بعدی که برای لری است: جایی که بچه ها ؟ که در آن بچه ها ؟ که در آن بچه ها؟”

Vallow و Daybell ازدواج کردم هفته پس از درگذشت همسرش; آخرین شوهر کشته شده بود ماه قبل—با برادر خود در آنچه شرح داده شد به عنوان یک اختلاف داخلی. پلیس در حال حاضر دوباره بررسی هر دو کشته و که بدن از Daybell را به انجام کالبد شکافی او در ابتدا کاهش یافته است.

زن و شوهر بنا به گزارش ملاقات کرد و پس از یک هنوز ازدواج Vallow شروع به خواندن Daybell کتاب و درگیر شدم در روز قیامت-katey جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>