افراطی راست کشتار ترک مرکل ائتلاف برای یافتن پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم | Aris Oikonomou/خبرگزاری گتی ایماژ

سیاسی آلمان کلاس در حال تلاش برای بیان یک پاسخ به حوادث در هاناو و جاهای دیگر.

توسط

به روز شده

برلین — قاتل داد و بیداد توسط یک مشکوک به جناح راست افراطی در نزدیکی فرانکفورت است که وادار کردن کارگران به مقابله با یک ناراحت کننده سوال: چرا آن را نگه دارید اتفاق می افتد ؟

کشته شدن نه نفر و تقریبا همه ترک تبار در دو میله در شهر هاناو آخرین در یک سری از حملات مرگبار در ماه های اخیر است که باید تجدید ترس از سودای جناح راست خرده فرهنگ در آلمان با توانائی و اراده به عمل.

در ماه اکتبر به اتهام جناح راست افراطی سعی کردند با حمله به یک کنیسه در شهر هلی که در آن حدود 50 یهودیان جشن یوم کیپور. قفل درب آنها را نجات داد اما مهاجم کشته و دو نفر دیگر قبل از اینکه دستگیر شد.

در ماه ژوئن والتر Lübcke محلی رسمی با آنجلا مرکل دموکرات مسیحی بود که یک قهرمان از پناهندگان حقوق بود به ضرب گلوله کشته و در خانه خود را. یک مظنون نئو نازی ها متهم شده است در مورد.

زمان حملات اخیر که رخ داده است در یک فصل غم انگیز شهدای مارک 75 سالگرد پایان جنگ جهانی دوم و آزادسازی آشویتس بیشتر تاریک ملی خلق ترک بسیاری از آلمانی ها با یک حس درماندگی است. چگونه می تواند چنین جنایات همچنان به رخ می دهد در یک کشور است که در زمان چنین گام برای مقابله با وحشت از آن گذشته بسیاری از تعجب.

سیاسی آلمان کلاس در حال تلاش برای بیان یک پاسخ به حوادث بسیار کمتر ارائه پاسخ به آنها.

موفقیت های اخیر از راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب, به ویژه در شرق آلمان که در آن دستورات در حدود یک چهارم آراء را اضافه کرده است به این کشور در حال رشد ناامنی.

این هاناو قاتل شناسایی شد توسط رسانه ها به عنوان Tobias Rathjen, 43. او تا به حال منتشر شده یک اشتباه نژادپرستانه مانیفست آنلاین و به تازگی در تماس با مقامات آلمانی ادعا کرده است که اطلاعات یک سرویس اطلاعات خارجی بود مخفیانه دستکاری ذهن آلمانی ها. Rathjen که زندگی با پدر و مادر خود اقدام به خودکشی در خانه خانواده پس از قتل مادرش, مقامات گفت.

در شهر خانه خود را چند به نظر می رسد به هر چیزی مشکوک با من بود. یک عضو از یک محلی تفنگ باشگاه Rathjen خریداری سلاح های او استفاده می شود در این حملات از نظر قانونی.

“همه چیز عادی به نظر می رسید” در Rathjen خانواده کنراد خوب محلی وابسته به مارتین لوتر کشیش گفت: Hanauer Anzeiger این شهر ،

مردم جمع آوری برای یک شب زنده داری در دروازه براندنبورگ برای بزرگداشت قربانیان هاناو تیراندازی | Emmanuele Contini/گتی ایماژ

سیاسی آلمان کلاس در حال تلاش برای بیان یک پاسخ به حوادث بسیار کمتر ارائه پاسخ به آنها. مرکل ظاهر متزلزل توصیف نژادپرستی که سوار این حملات را به عنوان “سم” در روز پنج شنبه.

“نفرت یک سم وجود دارد که در جامعه ما و مسئول بیش از حد بسیاری از جنایات,” او گفت: در یک بیانیه تلویزیونی قبل از ترک برلین را برای نشست رهبران اتحادیه اروپا.

رژه ارشد سیاستمداران آلمانی از جمله رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر سفر به هاناو در روز پنج شنبه در حمایت از قربانیان و خانواده های آنان است.

“چه اتفاق افتاده است کاهش یک زخم عمیق در جامعه ما” گفت: اشتاین مایر که در هفته های اخیر بازدید اسرائیل و آشویتس که در آن او در طول در مورد آلمان پایدار وظیفه به مبارزه با جناح راست ترور. “ما نمی خواهد اجازه می دهد خودمان را به تقسیم می شود.”

این حملات در هاناو شد تکان دهنده نه تنها به دلیل تعداد تلفات. شهر متنوع فرانکفورت و حومه که در آن قومی ترک و آلمانی ها زندگی می کردند در کنار هم در هماهنگی برای چند دهه. در حالی که بسیاری اخیر جناح راست خشونت رخ داده است در آلمان شرقی که در آن تعداد نسبتا کمی از خارجی ها زندگی می کنند هاناو در قلب غرب قدیمی, آلمانی, جمهوری.

“که این می تواند اتفاق می افتد در آستان ما تکان دهنده است گفت:” پیتر Feldmann یهودی شهردار فرانکفورت که همسر ترک تبار.

در زمانی که بزرگترین حزب مخالف در پارلمان آلمان است راست AfD و افراطی خشونت در حال افزایش است که فشارهای رو به افزایش است.

با وجود این منطقه تاریخچه از تنوع هاناو است به دور از یک حادثه جدا. مانند هاناو قتل های Lübcke ترور در ماه ژوئن نیز صورت گرفت در ایالت هسن. Lübcke بود به ضرب گلوله در سر در حالی که ایستاده در ایوان است.

نئو نازی ها در Hesse نیز مظنون به حمایت از به اصطلاح ملی سوسیالیست زیرزمینی (NSU) در جناح راست ترور همراه که به کشته شدن 10 نفر در بین سال های 2000 و 2007 از جمله نه با یک مهاجر پس زمینه. در حالی که عاملان قتل یا خودکشی و یا در زندان هستند و بسیاری در آلمان نگران است که این شبکه است که پشتیبانی آنها هرگز به طور کامل در معرض.

در زمانی که بزرگترین حزب مخالف در پارلمان آلمان است راست AfD و افراطی خشونت در حال افزایش است که فشارهای رو به افزایش است.

AfD رهبر یورگ Meuthen به دنبال سر تلاش برای پیوند حزب ضد مهاجر و بلاغت با هاناو کشتن ولگردی و قانونی شکنی اولیه پنج شنبه.

Joerg Meuthen سرب عضو جناح راست جایگزین برای آلمان | Sean گالوپ/گتی ایماژ

“این است و نه جناح راست و جناح چپ ترور آن دیوانه عمل یک مرد نادرست” او هنوز توییتی.

سیاسی آلمان استقرار در ضمن هدر رفته هیچ زمان در اتصال نقطه بین AfD و هاناو قاتل.

وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer است که رهبر مرکل دموکرات مسیحی گفت: این حوادث را تایید کرد حزب او تصمیم به فاصله خود را از AfD.

“یکی می توانید ببینید در یک روز مثل امروز همین دلیل بسیار مهم است برای حفظ فایروال,” او گفت: در سفر به پاریس.

او به دور از تنهایی.

“Lübcke, هلی, Hanau: غلظت راست افراطی ترور و قتل در عرض چند ماه است شنیع و گریه برای عواقب هر چه زودتر به جای بعد” وزیر اقتصاد پیتر Altmaier یک مرکل محرم توییتی.

در حال حاضر آلمان و رهبری سیاسی فقط به کشف کردن آنچه در آن جدی بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>