فاکس نیوز لنگر استدلال می کند تهمت نباید پرداخت هر گونه سیاسی ‘قیمت’ برای عفو راجر سنگ

Category: دیلی بیست Comments: No comments

لحظات قبل از قضاوت امی برمن جکسون دست به پایین 40-ماه حکم زندان برای دیرین تهمت متحد راجر سنگ در میان حدس و گمان است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد صدور عفو برای خود مشاور سابق فاکس نیوز لنگر هریس فاکنر استدلال کرد که تهمت نباید پرداخت هر گونه سیاسی “قیمت” اگر او می دهد “کثیف شیاد” عفو چرا که همه روسای جمهور می تواند آن را انجام دهد.

بحث در مورد سنگ صدور حکم در فاکس نیوز اواسط بعد از ظهر پنل نشان می دهد تعدادشرکت میزبان Carley Shimkus اشاره کرد که اخبار چرخه حرکت می کند تا به سرعت که تهمت می تواند هزینه را به یک “تصمیم بحث برانگیز” در سنگ عفو به عنوان انتخابات است که هنوز ماه به دور است.

فاکنر در عین حال گفت: این امر می تواند در مغلوب ساختن پیشی جستن “شخصیت” به سرعت عمل در قبل از این در واکنش به لیبرال شرکت میزبان Marie Harf را مشاهده که مغلوب ساختن پیشی جستن “را دوست دارد این امکان عفو” از آنجا که آن را یک طرفه قدرت.

“همه روسای جمهور می تواند” فاکس نیوز لنگر اعلام کرد.

بعد از آن در بحث حرف گفت که او “خشم زمانی که هر رئیس جمهور رضایت یک دوست شخصی” و آن را “نامناسب است.” در همان زمان او گفت که او نبود که با اعتماد به نفس وجود خواهد داشت “هر گونه سیاسی هزینه” اگر تهمت حرکت رو به جلو با عفو کرد.

“چرا باید او بود ؟ آن را عفو کرد. می گفت: لحظاتی پیش هر رئیس جمهور می تواند انجام این کار” فاکنر interjected.

“از آنجا که شما نباید عفو دوستان” حرف بانگ زد.

“یا شما می توانید آن را انجام دهید و یا شما می توانید خود را در” فاکنر retorted. “فقط به خاطر شما آن را دوست ندارم یک چیز است.”

حرف در ادامه گفت سوال این است که آیا در واقع یک رئیس جمهور “باید” و این که آیا باید وجود داشته باشد “سیاسی قیمت” پرداخت.

فاکنر در ضمن به ارمغان آورد تا رئیس جمهور سابق باراک اوباما عفو چلسی منینگ در حالی که زن محور نشان می دهد مرد تنها مهمان برایان Kilmeade شکایت کرده است که منینگ را “آسیب های عظیم” به کشور با نشت اطلاعات ملی اسناد و مدارک.

“آیا این توهین شما؟” فاکنر خواست حرف. “که سوال من از شما. چرا که می گفت: شما جرم است.”

حرف پیشنهاد بهتری برای مقایسه پتانسیل سنگ عفو خواهد بود رئیس جمهور سابق بیل کلینتون دادن سرمایه و کمک کننده مارک ریچ عفو در سال 2001 یک حرکت بود که به شدت مورد انتقاد در زمان.

“من شباهت,” فاکنر گفت. “اما اگر شما فقط شستن همه دوستی و که دور یک رئیس جمهور می فرمودید. اگر شما می خواهید به تغییر این مراسم برای عفو ریاست جمهوری, من حدس می زنم ما می تواند شروع وجود دارد.”

پس از حرف گفت که فقط به خاطر یک رئیس جمهور است و قدرت به این معنی نیست که باید همیشه از آن استفاده کنید, فاکس نیوز لنگر پاسخ داد: “چه نوع سیاسی قیمت آیا شما فکر می کنم که رئیس جمهور باید پرداخت ؟ آیا بیل کلینتون مجبور به پرداخت قیمت که برای عفو خود را؟” ،

لازم به ذکر است که کلینتون عفو غنی آمد در روز پایانی دومین دوره صرف ساعت قبل از او در سمت چپ اتاق ،

در زیر بخش فاکنر استقبال در فاکس نیوز ارشد قضایی تحلیلگر Judge Andrew Napolitano—که اخیرا برجسته و برجسته تر در فاکس نیوز برنامه نویسی خود را برای انتقاد از سنگ اعتقاد راسخ—به وزن در جکسون جمله است.

پس از گفت و قاضی شد و تلاش برای ایجاد این مورد “ضد گلوله” به عفو با پیروی از وزارت دادگستری تجدید نظر محکومیت توصیه ناپولیتانو آشکارا groused مورد DOJ امتناع از رفتن پس از یک تهمت سیاسی nemeses: “این تصمیم به تعقیب اندی McCabe کاملا غیر قابل توضیح.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن از نزدیک به تماشای, به tweeting, کردن ناپولیتانو نقل قول در حالی که همچنین برچسب زدن فاکنر در این پست.

رئیس جمهور در عین حال بوده است لیزر متمرکز در فاکس نیوز’ پوشش سنگ طی چند روز گذشته به عنوان او احتمالا وزن دادن دیرین خود را شریک بدانند. در حال حاضر او یک کلیپ از رادیو فردا میزبان Tucker Carlson استدلال برای سنگ عفو دوخته به بالای خود را در توییتر جدول زمانی. او همچنین به نقل از وبگاه میزبان—که شده است در یک yearlong ماموریت برای متقاعد کردن تهمت به پاک کردن سنگ—در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

همانطور که برای فاکنر است که اغلب مارک به عنوان یکی از شبکه “راست خبر” مجریان, این اولین بار نیست او پیشنهاد رئیس جمهور خواهد بود بهتر است عفو سنگ.

پس از داد و بیداد به DOJ و دادستان کل ویلیام Barr رو برای overruling سنگ دادستان از صدور توصیه های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی آن را در توییتر فاکنر گفت: از آن همه خواهد بود “به طور کامل قابل اجتناب” اگر رئیس جمهور فقط عفو خود را “دوست” سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>