تحصیلات تکمیلی در ساسکاتون به زودی می تواند گران تر می شود: “این بسیار تکان دهنده’

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

هفته گذشته دانشگاه ساسکاچوان (U S) پیشنهاد افزایش شهریه داخلی برای دانش آموزان فارغ التحصیل 50 درصد بیش از پنج سال آینده.

“ما با توجه به افزایش فارغ التحصیل شهریه حدود 10 درصد در هر سال برای پنج سال” توضیح داد: این مدرسه کشيش و معاون رئیس جمهور تونی Vannelli در یک ایمیل بیانیه ارائه شده به اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: دانش آموزان و جشن در طول بومی دستاورد هفته در دانشگاه ساسکاچوان

از لحاظ تاریخی شهریه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی افزایش یافته است و سه درصد در هر سال با توجه به دانشگاه.

“[این افزایش] را USask فارغ التحصیل شهریه سطوح فعلی ميانه U15 فارغ التحصیل میزان شهریه” Vannelli نوشت.

این U15 اشاره به یک گروه از 15 دانشگاه تحقیقاتی در سراسر کانادا از جمله U S, دانشگاه آلبرتا دانشگاه خواجه نصیر طوسی و دانشگاه تورنتو است.

به گفته یک نماینده از U S کنونی ميانه U15 فارغ التحصیل نرخ شهریه توسط $11,910 برای یک برنامه دو ساله. آن گفت: شهریه برای U S دو سال فارغ التحصیل برنامه در حال حاضر $8,520.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را کاملا تکان دهنده در واقع” پروفسور مایکل برادلی گفت: پیشنهاد افزایش می دهد.

“این باید یک تاثیر منفی بر توانایی ما برای انجام تحقیقات در آزمایشگاه های ما به دلیل اینکه بسیاری از است که تحقیقات انجام شده توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی.”

برادلی شده است با این دانشگاه از سال 2003. استاد فیزیک و مهندسی فیزیک نگرانی شهریه افزایش آمار دانشگاه علمی گروه سخت است.

دانش آموزان در رشته های علمی مانند برادلی به طور معمول دریافت کمک های مالی از طریق کمک هزینه های تحقیقاتی به دست آمده توسط استادان او گفت این بودجه است “آسان نیست برای به دست آوردن” و مقدار دانش آموزان انجام گرفتن است “بالا نیست.”

“دانش آموزان را ندارد و دیگر منابع درآمد به طور معمول پس از آن می آید از بودجه است که ما آنها را” او توضیح داد.

با افزایش شهریه گفت: او معتقد است دانش آموزان به جاهای دیگر برود.

ادامه مطلب: اواخر Monty Python ستاره تری جونز منجر به U S’, Canterbury Tales’ برنامه

آن چیزی دانشجوی کارشناسی ارشد Kiera میچل است و در حال حاضر با توجه به. تاریخ اصلی بود فقط پذیرفته شده به مدرسه در برنامه دکترا در سپتامبر اما با قریب الوقوع فشار در کیف پول او را دوباره.

“من می خواهم که بهتر ارائه می دهد [در موسسه دیگری] فرصت های بهتر و نمی تواند زندگی زیر خط فقر است که واقعا چیزی است که من نمی توانم را در” او گفت:.

“من واقعا نیاز به تجدید نظر در زندگی حرفه ای من همه چیز که من برنامه ریزی شده آینده… این نوع ویرانگر برای دریافت اخبار است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دانشجوی دکتری تریستان تایلر, تماس, پیشنهاد افزایش “توهین آمیز است.”

“این اولین سال من کار نمی کند بیش از یک شغل در دانشگاه, اما من هنوز هم زیر خط فقر,” او گفت:.

“اضافه کردن بیشتر از شهریه را کاهش کیفیت زندگی به معنای واقعی کلمه گرفتن پول از جیب من است.”

ادامه مطلب: آسفالت تحقیقات می تواند در کاهش هزینه ها و افزایش طول عمر ساسکاچوان جاده ها

با توجه به این مدرسه فارغ التحصیل دانش آموزان’ Association, در حالی که 50 درصد افزایش بیش از پنج سال است که بد داخلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بین المللی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن را حتی تندتر با پیشنهاد افزایش 124 درصد بیش از پنج سال است.

ارتباط رئیس جمهور, Mery Mendoza, گفت: او در حال حاضر دریافت چندین ایمیل از دانش آموزان نگران این بدان معنی تحصيلی آتی.

“دانشجویان در حال صحبت کردن و من تعجب نمی کنم اگر دانش آموزان در حال رفتن در اعتصاب به دلیل این است که بسیار مربوط به” او گفت:.

مندوزا گفت: انجمن در تلاش است تا بحث به مدیران در مورد پیشنهاد افزایش می دهد. او قصد دارد به دانش آموز نگرانی به شورای حکام در نشست مارس 23 و 24 که در آن آنها خواهد شد تصویب افزایش برنامه ریزی شده.

هیچ بودجه افزایش بودجه استانی برای دانشگاه Saskatchewan

هیچ بودجه افزایش بودجه استانی برای دانشگاه Saskatchewan

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>