آن است برنی حزب در حال حاضر ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

MILFORD, N. H. — آنها در انتظار بودند برای برنی ساندرز این جمعیت بهتر از یک هزار نفر پوشا سه سرپوشیده, زمین تنیس در یک باشگاه ورزشی پوشیدن خود را برنی کلاه خود را برنی پیراهن خود را برنی ،

“او چه یک سیاستمدار قرار است به” دونالد مک کالو, 55, یک رستوران کارمند و طراح گرافیک گفت: من بیش از این برای تلفن های موبایل از یک زن گروه راک به نام بد Larrys—در این شب باز عمل ساندرز’ به طور فزاینده ای concertlike تظاهرات. “سیاستمداران در حال قرار بود کار برای ما.”

“نامزد خواهد شد که مبارزه برای طبقه کارگر” گفت: Mike Bizier, 27. “نامزد شده است که سازگار برای 50 سال.”

“من هرگز واقعا توجه به سیاست گفت:” کارا Ciminello 24 ساله با نامزد پیتر Sughrue, 25 “و سپس ما شنیده برنی و ما, مانند,” او در واقع به ما یک صدا. او در واقع گفت: آنچه ما می خواهیم به شنیدن’ پس ما هم پشت سر او — و در حال حاضر ما متوقف نخواهد شد تا او را در کاخ سفید است.”

نزدیک به نیم قرن گذشت از ساندرز آغاز شده در حال اجرا برای دفتر bumming پول از دوستان برای قرار دادن گاز در ضرب و شتم خود را تا آبی VW bug و در حال حاضر او در اینجا این است که اغلب دور, عجیب, برای داشتن جذابیت غیر قابل انکار خستگی ناپذیر, 79-در-سپتامبر سناتور ورمونت و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی—به عنوان روز سه شنبه برای اولین بار-در-این-ملت اولیه در نیوهمپشایر به عنوان حداقل شرکت های مورد علاقه را به نفع خود. او موفق به کسب بیشترین آرا در آیووا یک هفته پیش یک نتیجه که روشن به نظر می رسد به رغم botched قفقاز. او پیشرو در بیشتر نظر سنجی ها در زمان انتهایی تنها جو بایدن که در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد خس خس سینه. و او را تبدیل به چیزی کمتر از یک جمع آوری کمک های مردمی colossus صاحب یک مخزن از منابع است که می تواند اجازه دهید او را برای همیشه لطفا برای. در این هراسناک پر مخاطره مسابقه را در یک جسارت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ساندرز قرار گرفته است و همچنین اگر نه بهتر از هر یک از بسیاری از رقبا به حزب دموکرات نامزد.

که این مرد که بیشتر عمر خود را صرف spurning و توهین به حزب دموکرات که تنها نیمه اسمی حتی یک عضو از حزب و کسی که ناسزا توسط برخی از بزرگترین نام های, می تواند در تابستان آن عنوانی است که یک چشم انداز چند باور ممکن است. است که اگر آنها تا به حال دیده نشده مغلوب ساختن پیشی جستن انجام کاری مشابه در سال 2016: The ultimate anti-استقرار خارجی تقریبا مضحک انتخاب در واقع تبدیل شدن به انتخاب. جدیت ساندرز’ شانس را می توان در رابطه با apoplexy او شروع به تولید در میان بی باک اند. برنی ساندرز? “پس او را برای رئیس جمهور ایالات متحده ؟” دیرین دموکراتیک استراتژیست James Carville گفت: زمانی که ما در هفته گذشته صحبت کردیم. “Are you fucking kidding me?

بدون در نظر گرفتن اگر چه از آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه و از اینجا ساندرز در حال حاضر بیش از هر سال 2020 نامزد به شکل ایدئولوژیک تنور از دموکراتها lumbering اولیه روند—حتی بیشتر از او در ’16. خود را “مدیکر برای همه” پیشنهاد رکن اصلی خود را گسترده مترقی را در دستور کار خود به عنوان سیاست و موقعیت که در اطراف دیگر نامزدها باید تعریف خود را دارند. اضافه کردن در این نظرسنجی شماره الیزابت وارن یکی دیگر از چپ-از-مرکز دموکرات ماهیگیری برای تغییر ساختاری و لایه فوقانی دموکراتیک زمینه خم بیشتر به سمت ساندرز از آن جو بایدن. و او تضمین کرده است مهر باقی خواهد ماند در مبارزات انتخاباتی هنوز هم آمده است. تا کنون برجسته ترین جانشین در این زمینه است ساندرز’ اسکندریه Ocasio-کورتز اول ترم فقط-تبدیل-30 نماینده کنگره از شهر نیویورک که می تواند نوه خود—و آنها ساندرز هواداران و به ویژه سپاه خود را از millennials مشاهده به عنوان اثبات این که همه از این است که در مورد نه تنها یک فرد بلکه یک جنبش است که تغییر خطوط لیبرال سیاست است و هیچ جا به انجام می شود.

یک سوال آویزان در اینجا در زمستانی جدید انگلستان هوایی.

توسط حزب دموکرات برنی ساندرز’ حزب در حال حاضر ؟

“نه هنوز” مت بنت یک معاون اجرایی رئیس جمهور در مرکز-چپ اتاق فکر راه سوم و یک جانباز دموکراتیک ریاست جمهوری مبارزات به من گفت.

اما …

“نگاه” بنت گفت: “من فکر می کنم اگر او برنده نامزدی و حتی اگر او از دست می دهد و به ناروا پسر که رفتن به من می گویند هیچ. چون AOC را به عنوان نسل بعدی و چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد به ما؟”

ساندرز حامیان جای تعجب نیست بیشتر خاص.

“برنی” Ciminello گفت: به عنوان باند پیچیده شده “آینده است.”

و او آمد بدون کراوات آبی جارچی استرن صورت. سفید مو. جمعیت roared. “قدرت مردم” او blared. و سپس ساندرز گفت: آنچه که او شده است گفت: از آنجا که 1970s گفت: آنچه که او گفت: 10, 20, 30 سال قبل بسیاری از مردم در تظاهرات بودند و حتی به دنیا سیخ زنی که انگشت به تاکید ستون از پلت فرم خود را—جهانی بهداشت, جهانی, کودک, مراقبت, بالاتر دستمزد برای کارگران توزیع مجدد ثروت است که می گویند یک توزیع مجدد قدرت از میلیونرهای!—از میلیاردرهای!—تمام ساختمان در او خش, Brooklynese به یک اعلام کرده است که غیر قابل تصور 50 سال پیش, پنج سال پیش, شاید پنج سال پیش. غیر قابل تصور برای برخی حتی هنوز هم. “مبارزه ما این است که این کمپین که می خواهد شکست, تهمت,” او گفت:. “اجازه دهید ما در اینجا برنده در نیوهمپشایر اجازه دهید ما سپس رفتن به نوادا, کارولینای جنوبی, کالیفرنیا. اجازه بدهید به ما در ایجاد انقلاب سیاسی این کشور نیاز دارد! اجازه دهید ما را شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن آمریکا!”

او پمپ مشت خود را.

مردم شعار می دادند نام خود را. “برنی! برنی! برنی!”

چگونه این اتفاق می افتد ؟ چگونه ساندرز یک شات در حال پرچمدار حزب دموکرات? ، مصرف آن را بیش از ؟ برخی می گویند این یک مورد از جلسه حاضر نابرابری درآمد داشتن آنقدر پرهیاهو و آشکار است که ساندرز’ نسخه در گذشته به اندازه کافی حس به مردم به اندازه کافی. دیگران نقطه به نقطه 30-و-تحت جمعیت که به یاد نمی اتحاد جماهیر شوروی (و یا به سادگی بسته توسط راکد پرداخت و یا دانشجو-بدهی وام) و فکر می کند که سوسیالیسم برای تلفن های موبایل … بد نیست. مردم در اطراف سیاست, در ضمن تعجب می کنم اگر او را به نحوی بدست عبور از رسانه ها و یا نه کاملا-تنظیم-در مورد نظرات او را در مورد موضوعات مختلف از جورج والاس به سوسیالیسم به توهمات جنسی. اما کسانی که توضیحات مبهم چیزی تاکتیکی بیشتر در مورد طولانی, طولانی قوس ساندرز’ تقریبا منحصر به فرد پروژه سیاسی.

چرا که او قبل از این انجام داده. او آن را برای اولین بار در شهرستان برلینگتون ورمونت. او این ایالت پس از آن. به عنوان او خودش را از یک مزاحم و یک also-ran در ’70s به یک شهردار در ’80s در و یک عضو کنگره ایالات متحده در ’90s او زیرکانه و به طور پیوسته با هم مسأله را حل با دوام ائتلاف. این pistonlike قوام خود را پیام و ایدئولوژی اگر چه غالبا ذکر شد صرفا شروع می شود. ساندرز مشغول به کار در بلانت, واقعیت های انتخاباتی ریاضی. او احساس ضعف مخالفان و در موسسات و بهره برداری از آن—به پیشی راضی آسیب پذیر دموکرات راه او تقریبا سرنگون هیلاری کلینتون ،

“افرادی که نمی مقابله با او هستند افرادی که فکر می کنم او بی اثر رادیکال با مسابقات گیر بین انگشتان خود,” مدیر اجرایی, ورمونت, لیگ شهرستانها و شهرهای کوچک گفت: آسوشیتد پرس در سال 1988. “شما فقط در مورد به می گویند:” من قصد دارم برای مبارزه با این مرد به پایان تلخ ” و شما به خودتان پیدا کنید لینک سلاح با او.”

و در پایان همیشه اما تقریبا همیشه ساندرز بود که برنده شد.

“هیچ چیز وجود دارد در مورد هر یک از این است که احساس می کند غیر منتظره و یا تعجب آور” الن دیوید فریدمن کهنه کار سازمان بود که نزدیک ساندرز مرتبط در ’80s, به من گفت از روز دیگر. “نه به این دلیل که ما در حال prescient, بدیهی است—اما فقط به این دلیل که ما آن را دیده.”

او قرار نیست به نفع خود.

اما او انجام داد.

ساندرز در سال 1981 با 10 رای 4,030 به 4,020 برای تبدیل شدن به شهردار Burlington, زیبا و ریگ شهرستان در تپه بالای دریاچه چاپلین با جمعیت خجالتی 40,000.

او به دست آورد چرا که او در برابر یک از لمس وقت. گوردون Paquette, یک کسب و کار پسند دموکرات برنده شده بود به طور متوسط 72 درصد از آرا در انتخابات قبلی. او دیده می شود به عنوان یک چخ و به سختی مبارزه کرد.

ساندرز به دست آورد چرا که او در برابر یک تقسیم حزب دموکرات است. Dickie Bove که تا به حال به چالش کشیده Paquette در دموکراسی های پارلمانی به چالش کشیده و او را دوباره در انتخابات عمومی به عنوان یک نهاد مستقل رو 1,091 رای بیش از اندازه کافی برای سیفون پشتیبانی در یک مسابقه که زخم خیلی نزدیک. “همه شما نیاز به 12 نفر در فلوریدا به ارسال خود را غیابی” گفت: پادگان نلسون یک ارجمند و روان دانشگاه ورمونت دانشمند علوم سیاسی “و برنی ساندرز’ حرفه ای است و او را به رانندگی تاکسی در برلینگتون.”

او به دست آورد چرا که زمان درست بود. اجاره در حال افزایش بود. شهروندان با درآمد پایین بودند احساس فشار و مایل به تغییر است. ساندرز از آن ساخته شده خود را به شعار: “آن زمان برای یک تغییر واقعی را تغییر دهید.”

او برنده زیرا او زدم در درب پوشیدن چکمه های کار “احتمالا در زدم در درب بیشتر از هر کسی در تاریخ Burlington,” او می گفت بعد از آن در در این زمانارائه به طور کلی همان پیام است که متحرک بود چهار دست دادن مبارزات در دهه 70 زمانی که او برای فرماندار و سنا در بلیط کوچک ضد جنگ آزادی اتحادیه ، “هدف” او گفت: Burlington مطبوعات آزاد در ابتدا خود را مستقل شهرداری پیشنهاد “باید به قدرت سیاسی به دور از تعداد انگشت شماری از میلیونرهای که در حال حاضر کنترل آن را از طریق شهردار Paquette و جایی که قدرت در دست مردم از شهرستان.” او مخالف گران اسکله آپارتمان. او می خواست اجاره کنترل. او به مخالفت با مالیات بر, افزایش, اما, پشتیبانی پرداخت افزایش برای افسران پلیس.

او به دست آورد چرا که او به حمایت از برلینگتون Patrolmen انجمن. چقدر بد می تواند یک سوسیالیست بود اگر او حمایت پلیس ؟

و او برنده به دلیل غیر معمول ائتلاف او جعلی است. مردم فقیر. پیر مردم است. اساتید و دانشجویان. سازمان دهندگان جامعه. فعالان ضد جنگ. محیط زیست. حرفه ای جوان و اعضای اتحادیه های کارگری. طبقه کارگر صاحبخانه و طبقه کارگر مستاجران. ناراضی دموکرات. این کمپین با توجه به استیون Soifer نویسنده سوسیالیستی شهردارجذب حدود 1,000 جدید رای دهندگان.

“این خیلی ساده است که ما تمایل به چشم پوشی از آن: اگر رای دهندگان به اندازه کافی بزرگ چپ برنده خواهد شد” گفت: دین Corren سابق دولت قانونگذار در ورمونت و سابق ساندرز کارمند. “مردم به واقع بیرون آمدن و رای چالش برانگیز است اما یکی از مواد تشکیل دهنده شما نیاز به مطلقا کسی است که متفاوت و هیجان انگیز است.”

“برنی است که توانایی منحصر به فرد برای بحث در مورد آنچه که می تواند در مقابل چه چیزی است و متصل با مردم” گفت: Gary د Carolis یک مترقی متحد در برلینگتون هیئت Aldermen زمانی که ساندرز شد شهردار. “او متصل می شود با تعداد زیادی از گروه های مختلف مردم اما یک گروه خاص هستند افرادی که احساس می کردم هیچ کس واقعا در پایان واقعا در مورد مراقبت چه مسائل خود بودند. و او دوباره جوان علاقه خود را در سیستم سیاسی است.”

“ما کشیده کردن چیزی است که هیچ کس به فکر ما می تواند انجام” ساندرز گفت: در آن زمان از او بعید است ، او آن را به نام یک “مینی انقلاب است.”

“آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد,” از حزب دموکرات بود که در گذشته رئیس جمهور از هیئت مدیره قول داد. “او یک مدت شهردار.”

فقط آن را انجام داد. و او نبود.

در سال 1982 زمانی که ساندرز نبود حتی در انتخابات او با اینحال زدم در درب و تلاش است که به کمک سه ترقی خواهان در حال اجرا برای کرسی در هیئت مدیره به سرنگونی دموکرات. آن را به معنای شد پنج ترقی خواهان در هیئت مدیره را همراه با پنج جمهوریخواهان و در حال حاضر فقط سه دموکرات—یک تغییر اساسی از قدرت است. هیچ راهی وجود دارد که اطراف آن را ندارد. دموکرات ها تا به حال به کار با Sanders. این تنها حالت جامد در میآید زمانی که او انتخاب خواهد شد در سال 1983 با 52.8 درصد از رای و مشارکت 3000 رای بیشتر از فقط دو سال قبل از. و سپس ساندرز برنده دوباره در ’85. و دوباره در ’87. دموکرات ها در برلینگتون سعی کرده بود تا او را متوقف کند و آنها شکست خورده است.

روشن بود اگر چه حتی پس از آن حتی از شروع انتخاباتی خود را با موفقیت که ساندرز بود مناظر خود را در مجموعه فراتر از برلینگتون. او می خواست “تغییرات اساسی در ساختار اقتصادی این کشور گفت:” در اولیه مراسم تحلیف. “در تحلیل نهایی مردم امریکا در حال رفتن به می گویند که ثروت و نیروی کار و منابع طبیعی باید مورد استفاده قرار گیرد به نفع همه مردم و نه فقط چند فوق العاده غنی است.”

آن را به همان اندازه آشکار است که او آماده بود برای تقلا کردن. “مفهوم فرسودگی شغلی یک روان نژندی زمان ما,” او گفت مصاحبه با توجه به متن در مقالات خود را در ساندرز archives نگه داشته و در دانشگاه ورمونت. “یک فرد کار می کند سه سال در چیزی و می گوید او سوخته چرا که او جهان را تغییر دهید.”

تلاش برای تغییر جهان ساندرز به نظر می رسید به درک رفتن به بسیاری دیگر از آن است.

در مبارزات انتخاباتی ساندرز’ حوادث اغلب احساس متفاوت از کسانی که از نامزدهای دیگر. متوسط سن کمتر است شناسایی بورس و رانده شدگان بیشتر متعدد کار چکمه بیشتر آشکار—از خود گذشتگی تر تلفظ می شود. من با حضور در سالن های شهر ملاقات و خوش آمد می گوید و اخبار همایش های خود را که فقط به عنوان workaday به عنوان کسانی که از دیگران است. در بهترین حوادث اگر چه وجود دارد یک نوع بار الکتریکی.

اواخر یک شب در اواخر ماه گذشته برای مثال در Ames, Iowa در دو decked سالن ظرفیت کاملا 900, خوبی بیش از 1000 نفر در wedged به هر صندلی ایستاده بود و شانه به شانه در راهرو. صدها نفر از صف خارج است. داخل, در, مرحله, گروه, پرتغال. مرد تزریق به محل برگزاری جشن عملا پیروز پرنیان. آن را با صدای بلند. آن را سرگرم کننده بود. آن بدن-گرما گرم است. آن را واجد شرایط است. و هنگامی که ساندرز در نهایت بیرون آمد و به سخنرانی او در زمان یک نگاه به جمعیت و فرود یک شوخی است. “ما نمی خواهد بگوید آتش مارشال,” او گفت: می خندد. “یک کلمه نیست.”

اما این رویداد من خودم را هنوز هم فکر کردن در مورد حتی در نیوهمپشایر بود یکی از من رفته بود به شب قبل ایمز (ames) در شهرستان آیووا.

دو دلیل. برای اولین بار ؟

“بسیاری از مردم” خوانده شده را علامت Stimson, 63, از, Fairfield گفت: من اسکن ازدحام بسته بندی شده در داخل دانشگاه آیووا اتحادیه دانشجویی. “و او‘s حتی اینجا.”

ساندرز در واشنگتن برای استیضاح محاکمه. Ocasio-کورتز بیش از یک جانشین. او headliner. “من می دانم که افرادی که در اینجا فقط به او” دانشگاه آیووا دانشجوی سال اول جیمز Gulden گفت. “من فکر می کنم که ساندرز یک سیاستمدار واقعا در امریکا است که نشان دهنده ارزش است که من را نگه دارید” گفت: UI ارشد برندان دانا. “و من فکر می کنم که ارتباط خود را با اسکندریه Ocasio-Cortez رشیدا Tlaib و عدالت دموکرات است که واقعا توانمند سازی است.”

اما دلیل دوم?

فیلیپ Agnew.

“فقط چند ماه پیش در کوئینز” گفت: Agnew یک فعال سیاسی و یک سازمان ایستاده پشت تریبون قبل از مایکل مور قبل از AOC “ما نامزد خواسته ما از خودمان بپرسیم که اگر ما مایل به مبارزه برای کسی که ما نمی دانیم … امروز من قصد دارم به درخواست شما باز شود برای رسیدن به می دانم که انسان خود را به چپ و راست خود را. … انسان که فرم قدرتمند ترین حرکت در تاریخ سیاست انتخاباتی. بنابراین اگر شما افراط من, من می خواهم شما را به مهربانی همسایگان خود ” می توانم نگه داشتن دست خود را؟'”

موج دار شدن از خنده عصبی.

اما بیش از 800 نفر دست برگزار می شود.

“من می خواهم همه شما را به چشم های خود را ببندید و به دنبال دستورالعمل” Agnew گفت. آن را آرام و هنوز هم. من دیدم که از عقب از اتاق.

“اگر شما در آن بزرگ شده در یک خانه شاد, لطفا فشار دست خود را. به آرامی,” او گفت:. برخی از titters. که متوقف شد و با اعلان. “اگر شما در خانهای بزرگ شدم که نبود خیلی خوشحال,” او گفت: “لطفا فشار دست خود را. اگر شما تا کنون فکر که در آن وعده غذایی بعدی خود را ممکن است از, لطفا فشار دست خود را. … اگر شما تا کنون بد افتاده و خود دارو یا آن را نادیده گرفته است چرا که این لایحه ممکن است صدمه دیده بیشتر از بد, لطفا فشار دست خود را. اگر شما تا کنون از دست, لطفا فشار دست خود را. اگر شما تا کنون گذاشته بیدار در شب …”

و ایستاده وجود دارد همه این افراد چشم خود را بسته و دست به این ترتیب از سوالات از Agnew رشد فزاینده خام—”اگر شما تا کنون حمله شده است”—من خودم پلک زدن اشک است.

او دست خود را مطرح. او همه چیز را به انجام همان.

“تکرار بعد از من” Agnew گفت. “با این دست ما را بازسازی جوامع ما است.”

آنها انجام داد.

پس از آن شب در شهرستان آیووا من گفته ام مردم در مورد Agnew را بخشی از برنامه و اثر آن تا به حال در میان جمعیت و در من.

من ذکر آن را به بنت از راه سوم که به من گفت: اصل: مراقب باشید. “خطر از پوشش جنبش داوطلبان این است که به عنوان یک انسان شما و همه همکاران روزنامه نگاری آن است که غیر ممکن است برای باقی می ماند از ایمنی این معنا که این افراد واقعا به چیزی. اما من به شما گفتن. الیزابت وارن جمعیت در پارک میدان واشنگتن بود و فوق العاده friggin’ مشتاق در این تابستان. Howard Dean بسته بندی ’em است.” نمایشگاه به اندازه کافی.

“آنچه که من می گویند” بنت گفت: “پس از انجام پنج انتخاباتی—دو باخت و دو برد و یک کراوات است که آنچه شما واقعا باید برای ارزیابی احساس برق در طول انتخابات و نه در طول اولیه به دلیل مقدماتی هستند اعوجاج زمینه است.”

الن دیوید فریدمن ساندرز’ از ’80s در, می بیند چیزی دیگری در کار است. “من باید بگویم,” او گفت: “که اگر شما شجاعت و اعتماد به نفس به رویکرد سوالات این انتخابات از دیدگاه لمس کردن فردی یکی تروما و بازیابی از تروما و سپس شما را به چیزی در نظر من—چون که هک نیست دچار آسیب های روانی در یک راه یا دیگری و تنها با زنده بودن در حال حاضر ؟ بنابراین اگر آنها در حال حاضر و آنها قادر به … شکل جمعی, آنچه ما در مورد آن است که بسیار جدی سازماندهی موجو وجود دارد. بله من فوق العاده خوش بینانه است.”

که ساندرز می توانید برنده می شود ؟

“کاملا.”

او قرار نیست به نفع خود.

و او نبود.

در سال 1986 ساندرز حال اجرا برای فرماندار و او از دست داده بود—و از دست بزرگ شدن کمتر از 15 درصد از آرا. او تا به حال برنده در برلینگتون دوباره و دوباره اما مردم همچنان شک و تردید خود را کوچک شهرستان موفقیت ترجمه می تواند در سطح ایالت. در سال 1988 او برای کنگره—”اگر به اندازه کافی از ما اعتقاد داریم که ما می تواند برنده…پس ما برنده خواهد شد,” او نوشت: در نامه ای به حامیان—و او از دست داده است. اما آن نزدیک بود. او 37.5 درصد و پیتر اسمیت جمهوریخواه که برنده رو 41. و دموکرات? او فقط 19 درصد است. آن را از دست دادن بود اما ساندرز خواهد آمد به فکر می کنم از آن به عنوان یک “نقطه عطف است.”

“حتی اگر برنی از دست رفته در سال 1988 او مجموعه ای پایین مهم سیاسی نشانگر. او تا به حال نشان داده است که در ورمونت او جایگزین ماندگار برای جمهوری خواهان و مقام سوم به پایان رساندن دموکرات شده اند اسپویلر”—نه ساندرز با توجه به جف ویور دیرین خود را مشاور. “برنی بود در حال حاضر محبوب تر از دموکراتیک استقرار در ورمونت است.”

او ثابت کرد که مردم او می تواند برنده.

دو سال بعد او.

او در سال 1990 در یک مسابقه برگشت برابر اسمیت و آن را حتی نزدیک است. او موفق به کسب 56 درصد آرا. اسمیت حتی نمی crack 40. اسمیت بود beatable نامزد—متوسط جمهوریخواه سابق معاون فرماندار پیچک اتحادیه که ساخته شده برای یک فویل برای مصر Sanders. او اشتباهات با برخی از آرا در واشنگتن است. او اشتباهات ساخته شده در طول مبارزات انتخاباتی در ورمونت.

اما بیش از هر چیز دیگری ساندرز برنده به دلیل آنچه که دموکرات بود.

دموکرات ها قرار داده تا دانشگاه ورمونت استاد نوچه و nonfactor با در کنار حمایت از حزب. این عدم حمایت شد و تا حدودی به دلیل ساندرز تا به حال متقاعد بشود حزب با حمایت (البته tepidly) Walter Mondale برای رئیس جمهور در سال 1984 و (بیشتر با شوق و ذوق) جسی جکسون در سال 1988. که او رفت و به دموکراتیک حزبی به یک سخنرانی از طرف جکسون که تبدیل به یک شب وحشی—یک زن سیلی به او—اما در نهایت خود را متناوب توسعه و تاییدیه وصله تا برخی از پل سوخته.

واقعا هر چند ساندرز برنده در سال 1990 به خاطر او در نهایت مجبور دموکرات در ورمونت به خرد شدن. او تا به حال تمام شده اما آنها به او رای. انتخابات ریاضی روشن بود: اگر آنها نمی, خواه بود به رای.

“آنها در واقع تسلیم” گفت: پادگان نلسون از UVM. “دموکرات ها در ورمونت تسلیم به برنی.”

“هنگامی که او می کند بهتر از خود را نامزد آنها در نهایت دیدم نوشتن بر روی دیوار” گفت: Corren سابق دولت قانونگذار سابق و ساندرز کارمند.

افرادی که او را شناخته ام طولانی ترین نمی تواند کمک کند اما دیدن شباهت بین آن زمان و در حال حاضر.

1988 نژاد ؟

“آن را در سال 2016 گفت:” تری Bouricius که شده دوستان با ساندرز از ’70s به.

و 2020?

“سال 1990” Bouricius گفت: “جایی که او به دست آورد.”

“آنچه ما نیاز داریم در این کشور” ساندرز گفت: در پیروزی او در سخنرانی که در ماه نوامبر “یک جنبش توده ای از ده ها میلیون نفر از مردم که در حال آمادگی برای ایستادن و می گویند:” ما می خواهیم مراقبت های بهداشتی ملی! ما می خواهیم میلیونرهای و شرکت های چند ملیتی است که عدم پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات شروع به پرداخت!'”

قبل از ساندرز بود و حتی قسم خورده در کاپیتول هیل, او تا به حال چشم خود را هنوز روی تقلا کردن هدف است.

“بازی” او گفت: آسوشیتد پرس, “است که نمی تواند برنده در کنگره است. آن را در حال رفتن به برنده در پشت جاده ها و خیابان های اصلی آمریکا است.”

خیابان اصلی در دری, New Hampshire است که به نام, West Broadway. در خارج از خانه اپرا که در آن ساندرز تا به حال فقط به پایان رسید در یک شهر, یک مرد تا به حال پارک شده خود را به رنگ قرمز F-350 برف روی چمن هیچ کمتر است. آن festooned با truculent تعداد پرچم ها و نشانه. “جانبازان برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” “Deplorables برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” “تخلیه باتلاق.” “ساخت دیوار!” “نه بیشتر مزخرف.”

داخل در یک Q&A یک زن ایستاده بود تا به یک نظر. “شما به نظر می رسد مانند یکی از معتبر ترین نامزدها در حال حاضر,” او گفت: “بنابراین من می خواستم به شنیدن آنچه که شما تا به حال به می گویند.” او نگران بود, هر چند در مورد “باز کردن مرزها.”

“من باور نمی کنم در باز کردن مرزها” ساندرز بود پاسخ داد: “اگر” مرزهای باز ” به معنی هر کسی می تواند از هر مکان در جهان است.” او در مورد این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه. او در مورد “اصلاحات جامع مهاجرت.” او در مورد “یک مسیر به سمت شهروندی است.”

در حال حاضر در خارج از ترد هوا سرد و روشن آسمان آبی برخی از 20 یا 30 فوت از مغلوب ساختن پیشی جستن شخم زدن من با معرفی خودم به زن است. در سال 2016 او به من گفت که او تا به حال رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “همه ما تشخیص او زندگی نمی کند, شما می دانید یک زندگی مسیحی گفت:” کریستین Caron, اقامت در خانه مادر دو دختران نوجوان از دنبوری. “اما ما نمی توانیم به استخدام او را به کشیش ما و یا ما عیسی مسیح. ما او را استخدام برای محافظت از ما از مردم که می خواهند به دور از آزادی های ما و افرادی که می خواهید برای کشتن نوزادان است.” هنوز هم به عنوان یک باپتیست او مشکل در زمان بی حرمتی راه است که رئیس جمهور ایران.

کارون رانده بود بیش از یک ساعت برای دیدن Sanders. او معتقد است که او یک “رپ بد” در سال 2016. او اهمیتی نمی دهند برای وارن حمله ساندرز در ماه گذشته. او طرفه با او. “او لگد در سر دوباره” او به من گفت. هنوز شگفتی های او در مورد پیشنهاد های گران قیمت و مالیات های بالاتر و چه کسی چه چیزی را. “آن احساس می کند مانند من خواست برای کمک به مردم که در حال انجام بهتر از من,” او گفت:. اما او در نظر او “electable” نامزد دموکرات زمینه است.

این یک موضوع که قابل درک و غیر قابل اجتناب است و نه فقط به عنوان آن مربوط به اولیه. می تواند ساندرز ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن? او خواسته می شود در مورد این بسیاری—به ویژه از اواخر سال. و او به طور معمول پاسخ با صحبت کردن در مورد مردم در انتخابات بود که در آیووا و مورد حمایت خود را از مردم “پیشرفته ترین نسل در تاریخ آمریکا است.” و او گره به پتانسیل خود را متقاطع درخواست تجدید نظر درخواست تجدید نظر است که او کرده است و همیشه تا به حال به بیگانه ها ناراضی پایین-و-خروج شهروندان از سراسر که خیلی لنگر یا انگیزه ایدئولوژی بلکه فقط به دنبال یک قهرمان شود صاف و پوست کنده.

نه همه آن را قرار داده ملایم آن را می بیند این راه است. “ما نمی بینیم یک مسیر” راه سوم را بنت به من گفت: “برای ساندرز برای پیروزی در انتخابات”—مخاطرات که Carville گفت: در حال بی اندازه بالا: “اگر حزب دموکرات نمی آیند با هم, ما در حال رفتن به از دست دادن این کشور است.” اضافه شده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیست جمهوریخواه ریک ویلسون: “وجود 65 درصد شانس برنده برنده میشه دوباره—و اگر آن را برنی وجود دارد 85 درصد شانس برنده برنده میشه دوباره. او را لعنتی از بین بردن حزب دموکرات است.”

در اینجا هر چند بود کریستین Caron مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت اما ساندرز-کنجکاو. شوهرش هوا-کنترل ترافیک در فرودگاه لبنان نشده بود رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن—نمی تواند به او رای اما نمی تواند رای کلینتون یا, با توجه به, و تا او رای دادند و شخص ثالث.

من او را پرسید که چه او در حال رفتن به انجام در روز سه شنبه.

“من فکر می کنم” کارون گفت: “من قصد دارم برای به رای اولیه برای برنی.”

و در ماه نوامبر ؟

بدون سوال. مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من نمی بینیم و او را” او گفت: از ساندرز “باز من دور است.”

و ،

“در حال حاضر شوهر من,” او گفت: “یک بزرگتر مغلوب ساختن پیشی جستن از طرفداران از من است.”

کارون را برای رای دادن ساندرز در روز سه شنبه با فرض اینکه او رای برای او خواهد مقدار در ذهن او به او را انتخاب کنید برای او انتخاب دوم برای رئیس جمهور. “که من می خواهم آن را اگر تهمت از دست می دهد?” او توضیح داد. “من ترجیح می دهم که کسی معتبر است.”

من او را برای وقت خود را. من در راه برگشت به سمت من و اجاره ماشین. هنوز هم پارک شده در چمن توسط Opera خانه مغلوب ساختن پیشی جستن شخم زدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>