‘آن را شکست خورده’: کشتی کروز Coronavirus Snafus استوک ترس از جهانی همه گیر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Matthew Smith احساس بسیار خوب دوشنبه در مورد رد دولت ایالات متحده ارائه می شود تخلیه شده از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

او فقط بدست کلمه ای که 14 نفر از 300-به همراه آمریکایی ها و شخص مسافر که سوار یک هواپیمای باری بازگشت به ایالات متحده بود و در واقع آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

“OMG! ما Gov نمی گفتند که قرار نیست هر کسی در هواپیما بود که علامتی و آنها به پایان رسید تا آگاهانه و به عمد با قرار دادن در 14 نفر که در واقع ویروس” اسمیت توییتی.

“تصمیم به تخلیه = بهترین تصمیم تا کنون!”

اسمیت و همسرش باقی خواهد ماند و در قرنطینه در کشتی تا زمانی که دولت ژاپن موافقت آنها می توانید ترک کنید—به احتمال زیاد این هفته است. او گفت که آنها خواهد شد تست قبل از آنها پیاده و پس از آن رایگان خواهد بود برای رفتن.

تمام آسمان و در عین حال می خواهد در قرنطینه به مدت حداقل دو هفته در پایگاه های نیروی هوایی در تگزاس و کالیفرنیا—بدون شک بسیاری از تعجب که آیا آنها بیش از حد ممکن است به طور ناگهانی بیمار قرار می گیرند.

14 بیماران تازه تشخیص داده شده بود مورد آزمایش قرار گرفته است دو تا سه روز قبل از آن; آن روشن نیست چرا این نتایج در دسترس نیست تا زمانی که آنها در حال حاضر بدست کردن الماس شاهزاده و بر روی اتوبوس ها به آنها را به فرودگاه. (وزارت امور خارجه ایالات متحده و مقامات بهداشت فدرال گفت: آنها نشان دادن علائم و آنها تصمیم گرفتند به آنها اجازه پرواز به خانه در یک اتاق جداگانه از دیگر 314 مسافر.)

اما پس از تخلیه تشخیص آخرین تعجب توسعه در شیوع است که عمدتا محور شده است در چین است اما در حال حاضر در آستانه تبدیل شدن به یک بحران جهانی ،

“ما مرز در بیانیه درست pandemic,” گفت: دکتر اروین Redlener مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز ملی برای آمادگی در برابر.

“بیشتر مردم ما در کل جمعیت در هر کشور بیشتر احتمال دارد آن است که ما اعلام جهانی همه گیر در سطح بین المللی که البته مطرح خواهد شد بسیاری از چالش ها را کنترل و از گسترش این بیماری است.”

Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز دوشنبه است که او خواهد شد جای تعجب نیست اگر بیشتر آمریکایی evacuees مریض و آن را روشن قرنطینه در الماس شاهزاده خانم کار نمی کند.

“من می خواهم به sugarcoat آن کنید و سعی کنید به دیپلماتیک در مورد آن, اما آن را شکست خورده” او گفت:. “مردم آلوده شدن در آن کشتی. چیزی چپ چپ رفت که در روند quarantining در آن کشتی. من نمی دانم آنچه در آن بود, اما بسیاری از مردم با آلوده کردم که کشتی.”

“یک بیماری همه گیر است که شما چندین کشور در سراسر جهان است که آنچه به نام پایدار انتقال از فرد به فرد به فرد چند نسل” Fauci اضافه شده در CBS’ چهره این کشور در روز یکشنبه.

“در حال حاضر وجود دارد 24 کشور است که در آن وجود دارد بیش از 500. چند تن از آنها در حال شروع به گرفتن به دوم و سوم انتقال است. بنابراین از لحاظ فنی صحبت [سازمان بهداشت جهانی] نخواهد بود خواستار این جهانی همه گیر اما مطمئنا در آستانه است که اتفاق می افتد منطقی به زودی مگر اینکه مهار موفق تر است که آن را در حال حاضر است.”

این چالش ها برای مهار گذاشته شد لخت بیش از آخر هفته هنگامی که مقامات نشان داد که 83 سال مجاز به ترک یکی دیگر از کشتی کروز MS Westerdam لنگر انداخت در کامبوج بیمار بود.

آن را به نوبه خود غیر منتظره به دلیل شرکت کروز, کشور هلند, امریکا اصرار به حال هیچ نشانه ای از ویروس روی. بیش از 140 مسافر در سمت چپ با زن مسن و پرواز با او به مالزی که در آن او احساس بیمار و مورد آزمایش قرار گرفت.

اواخر تشخیص مطرح شده این سوال که آیا او می تواند آلوده به افراد دیگر و یا خاموش Westerdam. مقامات بهداشت در تقلا بودند برای پیگیری کردن مسافران همکار خود را به طوری که آنها می تواند نظارت.

پیچیده مهار تلاش فقدان بتن اطلاعات Redlener گفت.

آن را هنوز هم روشن نیست که چگونه به راحتی این ویروس منتقل می شود توسط افرادی که آلوده می شوند اما نشان دادن علائم در بخشی به دلیل دوره کمون شده است مشخص.

تست برای coronavirus در ضمن هنوز هم دست و پا گیر; دانشمندان هنوز در حال توسعه سریع-نتیجه بینی گرد و خاک.

“اگر ما در حال رفتن به پایه هر فرصتی برای مهار این تهدید آن امر مستلزم ما را به یک آزمون است که کار می کند [و] با این نسخهها کار به سرعت در حال از آنجا که ما نیاز به شناسایی اطلاعات تماس به سرعت و سپس ردیابی تماس با ما” Redlener گفت.

“و ما ممکن است از دست داده اند توانایی درست مهار اگر ما نمی توانیم تشخیص و ما در حال حاضر افراد مبتلا به این بیماری در جمعیت عمومی است.”

اگر فرد آلوده است که راه رفتن در اطراف یک به اصطلاح “سوپر پخش” چه کسی می تواند انتقال این ویروس در یک نرخ بسیار بالاتر از میانگین فرد مشکل می شود نمایی بدتر است.

برخی از کارشناسان معتقدند وجود یک “سوپر پخش” روی الماس شاهزاده خانم. و با وجود قرنطینه محدودیت در هیئت مدیره کشتی وجود داشته است 454 تشخیص—99 از آنها اعلام کرد در روز دوشنبه.

Smith, اما, نمی, نگران است. او گفت که او و همسرش بوده است به شدت زیر قرنطینه پروتکل—و با بهره گیری از خدمات اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>