Kenan Thompson را ‘Nerd مدل” کاخ سفید به خبرنگاران شام به کمدی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آن شده است یک سنگی, پیر چند سال برای کاخ سفید به خبرنگاران شام. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کل تحریم این رویداد میشل گرگ آتش زا مجموعه ای از دو سال پیش و در سال گذشته امن اما غم انگیز سخنرانی را ساخته اند بسیاری از سوال چه نقطه ای از همه چیز است.

اما با اعلام Kenan Thompson به عنوان میزبان برای مارس شام انجمن ساخت یک بازگشت به کمدی و امیدوارم یک رویداد است که ممکن است ارزش در حال مشاهده از طریق یوتیوب برجسته حلقه روز بعد. این شنبه شب زنده ستاره خواهد پیوست توسط حسن Minhaj—میزبان Patriot Act در Netflix بکشد—که سرگرم در سال 2017 نسخه از این رویداد.

“Kenan و حسن دو از مهمترین مشغول و درگیر شدن هنرمندان در امریکا گفت:” جاناتان کارل, ABC News خبرنگار و رئیس جمهور از WHCA. “من هیجان زده آنها کمک به ما در جشن نقش مطبوعات آزاد در دموکراسی ما… ما به دنبال به جلو به یک پر جنب و جوش شب تجلیل مهم سیاسی روزنامه نگاری را از سال گذشته است.”

از آن خواهد شد یک خوش آمدید بازگشت برای جوک در این رویداد لقب Nerd مدل. 2019 شام دیدم Ron News مورخ و الکساندر همیلتون شرح حال ارائه یک سخنرانی در تاریخ چگونه رئیس جمهور باید در برخورد با رسانه ها. این اولین بار در تاریخ اخیر که موقعیت نبود با یک کمدین هر چند News مدیریت به زمین یک زن و شوهر از پوزخند القا مشاهدات.

این فرار از کمدی بود یک نتیجه مستقیم از عملکرد بحث برانگیز از گرگ در سال 2018 استفاده می شود که او نقطه به شدت تمسخر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و به خانواده او و به ویژه پس از مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا هاکبی Sanders. گرگ شگفت زده کسانی که در حضور با مقایسه ساندرز به عمه لیدیا از این کنیز را داستان و توصیف او به عنوان “عمو تام برای زنان است.”

مجموعه ای دیدم مارگارت Talev بود که پس از آن سر از کاخ سفید به خبرنگاران انجمن صدور بیانیه ای ابراز تاسف از این که سرگرمی در شام بود “تقسیم مردم است.” Talev گفت: در آن زمان که گرگ مجموعه “بود و نه در روح” از شام از این رو خیلی بیشتر موقر امر در سال گذشته که خنثی سنتی طنز رویداد.

تامپسون و Minhaj نشان دهنده بازگشت به شام را کمدی, ریشه های, در حالی که همچنین تهدید به علت همان سطح از اختلاف به عنوان گرگ. Minhaj آمار دقیق تعادل در آخرین نقطه در سال 2017 شوخی: “من می خواهم بگویم آن است که یک افتخار به اینجا, اما این امر می تواند یک جایگزین واقعیت است. از آن شده است. هیچ کس می خواست به انجام این کار. پس از آن دوره اراضی در دست یک مهاجر.”

او همچنین گفت: با این که اولین شام که مغلوب ساختن پیشی جستن را تحریم کرده بود: “رهبر کشور ما اینجا نیست. و این دلیل است که او در مسکو زندگی می کند; آن است که بسیار بلند پرواز است. این می تواند سخت برای ولاد به آن را…. همانطور که برای مرد دیگر من فکر می کنم او در پنسیلوانیا چرا که او نمی تواند یک شوخی است.”

این رویداد ایستاده که باید ببینید تلویزیون برای مرزی طنز سیاسی, جعلی توسط Stephen Colbert در سال 2006 زمانی که در اواخر شب کمدین در Colbert Report شخصیت بوداده رئیس جمهور جورج دبلیو بوش با وحشیانه jabs خود را در مورد کاخ سفید به شکست در عراق و پس از طوفان کاترینا.

در تلاش برای به شام بیشتر معنی این انجمن اعلام کرد برخی از جوایز جدید که ارائه خواهد شد در سال 2020 رویداد: یکی برای “شجاعت و مسئولیت پذیری” و دیگر چشمی برای روزنامه نگاران است. آنها خواهید بود با دست کنار آلدو بکمن جایزه کلی برتری در کاخ سفید پوشش و Merriman اسمیت جایزه برای برتری در ریاست جمهوری پوشش اخبار تحت فشار مهلت.

شام برگزار خواهد شد و در شب شنبه, مارس 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>