کوین مک کارتی چهره مضطرب جناح راست و بیش از فشار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی است که مشتاقانه هل دادن یک محافظه کار جدید تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا. اما نه هر کس در ایران است مسابقه به آغوش طرح فقط رتبهدهی نشده است — و آن را در حال حاضر در مواجهه با مقاومت برخی از گروه ها در سمت راست.

مک کارتی (R-کالیفرنیا.) و یک مقطع آمریکا روز چهارشنبه به رونمایی از یک بسته از باریک محیط زیست صورتحساب — اولین مرحله از آشنایی با متوسط تلاش برای مبارزه با گرمایش جهانی یک اولویت برای رای دهندگان جوان و یک فرصت برای جمهوری خواهان به منظور جلب یک کنتراست با برخی از طرح ها در سمت چپ.

وجود اجماع گسترده ای در میان جمهوری خواهان است که آنها نیاز به انجام کاری برای پرداختن به تغییرات آب و هوا و مک کارتی در انتخابات سال فشار در حال حاضر جذب حمایت گسترده ترکیبی از قانونگذاران از محافظه کاران مانند Rep. دیوید Schweikert از آریزونا به اعضای نمایندگی زغال سنگ ایالات مانند Rep. دیوید مک کینلی در غرب ویرجینیا است.

اما برخی از قانونگذاران جمهوریخواه نیست در هیئت مدیره و در عین حال: در واقع چندین نگران شده بودند تلاش که مارک به عنوان یک توافق گسترده ابتکار با قانونگذاران هشدار می داد که آنها تا به حال جزئیات جدید صورتحساب و حتی آگاه است که آنها در حال منتشر شده در روز چهارشنبه.

“برخی وجود دارد که می خواهید به آن بروید که مسیر و برخی که نمی … تعداد زیادی از مردم به ارمغان آورد مسائل به من گفت: Rep. اندی Biggs (R-Ariz.), رئیس hard-خط خانه آزادی حزبی. “مردم مانند ‘این مقام اجرای? نمی توان آن را رسمی. ما نمی رای دادن در آن است.”

“من فکر می کنم که چه نگرانی های مردم هستند” وی افزود: “اما من فکر نمی کنم که بود و چه قصد است.”

بیشتر اضافه کردن فشار بر ایران اعضای یک تعداد انگشت شماری از خارج از گروه های محافظه کار آمد نوسانی در برابر اقدامات از جمله باشگاه برای رشد و به رقابتی سازمانی موسسه. این brushback تأکید چگونه هنوز هم وجود دارد موانع در فروش خواهان یک راه حل برای یک مشکل است که این حزب شده است مقاوم به اذعان به ویژه در میان گارد قدیمی.

“نگاه این مسئله مهم است به خصوص برای نسل وای به خصوص برای افراد جوان است و باید آن را برای همه ما” گفت: جمهوری تشکر. دوستان کارتر از گرجستان است. “شما می دانید, به عنوان مورد در بسیاری از مسائل ما فراموش کرده اند که برخی از آنان نیست پردازنده و من درک می کنم که. و در همان زمان به عنوان یک گروه و به عنوان یک اکثریت ما به نفع بازار مبتنی بر راه حل.”

جمهوری خواهان که در ابتدا با احتیاط از پیشنهادات ممکن است در نهایت گرفتن در پشت طرح جدید — و آنها حتی تحسین مک کارتی برای پیشرو اتهام در این موضوع موجب ناراحتی. آنها فقط نمی خواهید به عجله به قضاوت تا زمانی که آنها به کار را از طریق تمام جزئیات.

“احتمالا وجود دارد یک اجماع رو به رشد در میان جمهوری خواهان است که ما باید به یک رویکرد جدی به این موضوع به دلیل آن مهم است برای بسیاری از مردم آمریکا است. اما شیطان در جزئیات” گفت: Rep. مایک جانسون (R-لا.), رئیس محافظه کار جمهوری خواه کمیته مطالعه. “و ما می خواهیم برای رسیدگی به این مسئله در یک راه است که نمی شود ما را نقض اصول اساسی. بنابراین منصفه هنوز در همه که در حال حاضر است.”

مک کارتی که می بیند تغییر آب و هوا به طور فزاینده ای به عنوان یک جمهوریخواه در انتخابات ضعف شده است و به تدریج کار به ساخت و پشتیبانی در این کنفرانس برای یک محافظه کار طرح. گسترده ای ایده اولین بار مورد بحث در این سالانه اوباما عقب نشینی در سال گذشته و سپس تن به تن اخیرا در یک کنفرانس گسترده سیاست جلسه در ماه ژانویه که در آن قانونگذاران نشان داده شد اسلاید پاورپوینت است که تاکید بر یک “محیط زیست پاک” به جای تغییر آب و هوا — یک کلید پیام تمایز است.

ایران مظنونان حمله به دانشگاه, برج دیده بانی, گور, لوئیزیانا, گرگ والدن از اورگان و بروس Westerman از آرکانزاس ساخته شده سخنرانی در ماه ژانویه در کنفرانس گسترده ای نشست و پس از آن گور تن به تن محافظه کار جمهوری خواه کمیته مطالعه در هفته گذشته.

و زمانی که جمهوری خواهان معرفی بسته چهار شنبه نبود یک ترشح کنفرانس خبری گفت: این یک قلم-و-پد با سیاست خبرنگاران و هفت جمهوری خواه و اعضای تأمل بیشتر روشمند و در عمق رویکرد ترجیح داده شده توسط مک کارتی. آنها برنامه ریزی برای رول کردن صورتحساب بیشتر در ماه های آینده پرداختن به دیگر مسائل زیست محیطی به اعضای مقدار زیادی از صورتحساب را انتخاب کنید و انتخاب کنید.

“ما تا به حال یک متفکر ارائه در [جمهوری خواه گروه مطالعه] در هفتگی ما ناهار. گور ساخته شده بسیار قانع کننده ارائه شده است. من فکر می کنم آن را به خوبی دریافت” جانسون گفت. اما او افزود: “آن بود و نه در عمق در این قانون یا هر یک از این چهار صورت حساب به طور خاص, آن را بیشتر تصویر بزرگ.”

سه نفر از صورتحساب گسترش یک اعتبار مالیاتی برای کربن جذب تکنولوژی و زیرساخت های همراه اضافی پول فدرال برای تحقیق و توسعه است. تکنولوژی کلیدی برای برش گازهای گلخانه ای برای زغال سنگ سوزان در نیروگاه های زغال سنگ و قانونگذاران ایالتی امید آن می تواند به احیای تلاش های ایالات متحده زغال سنگ بخش در حالی که ایجاد یک تکنولوژی آمریکا می تواند فروش در خارج از کشور.

“وجود دارد برخی از سوالات است که مردم را مطرح و با من در مورد جداسازی بخش است. من در برابر جداسازی اما من باید مطمئن شوید که آن را به درستی بیان” گفت: Rep. مورگان گریفیث (R-Va.), با اشاره به فن آوری است که دام و دفن دی اکسید کربن قبل از اینکه وارد جو است.

“از آنجا که آن یک کلمه بد نیست اما شما رو به مطمئن شوید که آن را حس می کند و شما نه فقط عجله کردن و سیلی زدن یک برچسب بر روی چیزی و گفت:” نگاهی به آنچه که ما انجام می دهیم.’ و این خواهد بود که تنها نگرانی من.”

یک چهارم لایحه قانونی حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم — که او برجسته در ماه گذشته دولت از آدرس اتحادیه و در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس برای پیوستن به جهان در کاشت 1 تریلیون درختان در تلاش برای سنجش دی اکسید کربن از جو.

در مقابل دموکرات ها در انرژی و تجارت و منابع طبیعی کمیته اندود شده اند تا در پشت برنامه های بلند پروازانه برای رسیدن به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و 2040 بود که نیاز به شدت کاهش استفاده از سوخت های فسیلی است. دیگر دموکرات بسیج در سراسر پشت سبز جدید که به دنبال یک “10-سال ملی بسیج” به دور از سوخت های فسیلی است.

لایحه طرفداران می گویند ایران با اقدامات نشان دهنده یک راه حل محافظه کار به آدرس تغییر آب و هوا. و در حالی که پیشنهادات ایستاده شانس کمی برای رفتن در هر نقطه در منطقه تحت کنترل آنها می تواند ارائه خواهان یک نقشه راه برای بحث در مورد تغییر آب و هوا در کمپین محاکمه.

“آنها نه نظارتی آنها نه مالیات. آنها چیزهای خوب همه ما باید قادر به در آغوش. اما این بدان معنا نیست که همه آنها را در آغوش. و خوب است” گفت: والدن بالا جمهوریخواه در انرژی و تجارت پنل.

Westerman که توسعه کاشت درخت بخشی از این بسته گفت: او را دریافت دو حزبی بازخورد مثبت در ایده و Ivanka Trump نام او را به می گویند که رئیس جمهور آن را یک فریاد در دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی.

دموکرات ها در ضمن رد این ایده است که این اقدامات نشان دهنده یک پاسخ مناسب برای تسریع در انتشار جهانی آب و هوا.

“کاشت درختان است؟” انرژی و تجارت رئیس فرانک Pallone نیوجرسی خندید. “من نمی بینم هر چیزی که آنها می آیند تا با آن را از راه دور تلاش برای رسیدن به یک شبکه صفر کربن هدف و یا حتی نشان می دهد آب و هوا است که انسان ناشی از. تا زمانی که آن را تشخیص انسانی ناشی از آن در موارد اضطراری و شما واقعا باید برای انجام برخی از بخش های بخش کربن اهداف برای دیدار با یک سال 2050 مهلت یا زودتر آنها جدی نیست.”

اما حتی اگر این طرح متناسب با محافظه کاران اقدامات در حال اجرا هستند به برخی از مقاومت در سمت راست. این باشگاه برای رشد است که به خصوص در سال 2020 bashed اسکناس در عرض یک ساعت از انتشار به زودی و پس از دو محافظه کار سازمان های غیر انتفاعی امریکایی انرژی داد و رقابتی سازمانی موسسه.

“ما فکر می کنم آنها احمق سیاست و احمق سیاست است. آنها در حال تلاش برای تجدید نظر به وای که نمی مانند جمهوری خواهان … اما این رو یک واکنش محافظه کار” دیوید مک اینتاش رئیس باشگاه برای رشد در مصاحبه ای گفت:. “ما قطعا نمی خواهد حمایت داوطلبانی که تایید این پیشنهاد و در صورت وجود قوی اقتصادی محافظه کار در حال اجرا در برابر آنها ما را در نظر صحه گذاشتن آنها. … آن است که در حال حاضر چیزی است که ما را نگاه کنید.”

که موقعیت سختی اتفاق آرا در میان گروه های جمهوری خواه با برخی مانند ClearPath یک محافظه کار, پاک, انرژی, گروه, ستایش این بسته تاکید بر فن آوری است که جلو و دی اکسید کربن از هوا و آن را “سیاسی و ویژگی های رئالیسم.”

“ما درک خود را moonshot به روش کربن جذب نوآوری است که انرژی پاک و مقرون به صرفه” غنی پاول, گروه, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت. “این یک استراتژی خوب برای تمرکز بر سیاست هایی که به منظور تسهیل پیشرفت های مربوط به کشورهای در حال توسعه به جای تفرقه که سیاست های سنتی انرژی گران تر و تنها کمک های به کارگیری فن آوری های موجود.”

محافظه کار گروه’ سریع broadsides به نظر نمی رسد که الهام گرفته از یک بهمن از حملات به عنوان دیگر خواه-انرژی همراه گروه باقی مانده اند علنا سکوت در مورد صورتحساب. جمهوری خواهان مانند کارتر گفت: آنها “نا امید” در گروه های محافظه کار’ واکنش منفی در حالی که دیگران خار اعتراض.

“باشگاه برای رشد است و در حال حاضر در برابر کاشت درختان است؟” والدن پکتیا میباشد.

دیگر جمهوری خواهان گفت: حملات موفق نخواهد بود و تنها در تقسیم حزبی ارائه بیشتر به نفع دموکرات ایم که با استفاده از تغییر آب و هوا به عنوان یک انتخاباتی گوه.

“اگر محافظه کار گروه می خواهم برای کمک به ما را تقسیم و حفظ لیبرال دموکرات در اکثریت این یک راه است که آنها می توانید آن را انجام دهید” گفت: Rep. جان Shimkus ایلینوی یکی دیگر از اعضای ارشد انرژی و تجارت کمیته.

و با وجود برخی از داخلی دردهای در حال رشد بسیاری از محافظه کاران به نظر می رسد تحت تاثیر قرار با رویکرد مشخص شده توسط مک کارتی.

“این راه رفتن” گفت: تشکر. تد Yoho فلوریدا یک عضو از آزادی حزبی. “آنها بحث در مورد بحران آب و هوا. به من یک بحران است و اگر خانه شما در آتش است. … این چیزی است که ما باید برای انطباق [به] بنابراین اجازه دهید تطبیقی تغییرات از یک عقل سلیم نبوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>