برگها انتقام وحشیانه از دست دادن به پنگوئن ها با shutout پیروزی در مسابقه برگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پس از دو بی توجه است مأیوس کننده اجرای برنامه Maple Leafs سر مربی شلدون Keefe می خواستم برای دیدن “نشانه هایی از زندگی” از تیم خود را.

تورنتو تحویل در پنج شنبه شب. در حال حاضر چالش این است که به بطری آن را در حال حرکت رو به جلو است.

جیک Muzzin تا به حال یک هدف و دو کمک Frederik اندرسن ساخته شده 24 صرفه جویی دوم خود shutout فصل و برگها ضرب و شتم Pittsburgh Penguins 4-0.

تورنتو استعداد-حاوی فهرستی از صرف بعد از ظهر چهارشنبه و صبح پنجشنبه در پاسخ به سوال در مورد اخلاق کار و سطح خود را از ضرورت در یک فصل است که می تواند لغزش دور اما نشان داد مقدار زیادی از مقاومت مواجه برابر یک تیم است که با دست به کفل زده آنها فقط 48 ساعت قبل از آن.

“شما فقط نمی خواهم به دریافت خجالت” Keefe گفت. “بچه ها ما باید مقدار زیادی از غرور و افتخار را در خود مقدار زیادی از غرور و افتخار در نیوجرسی و سازمان است.

“ما دوست داریم که ما رو پاسخ ما مانند نتیجه ما عشق منجر شود.”

سازمان دیده بان | برگ گزاف گویی به ضرب و شتم پنگوئن:

تورنتو افرا برگها منعکس بسته از یک جفت ناامید کننده ضرر و زیان به خالی پیتسبورگ پنگوئن 4-0. 1:42

ویلیام Nylander, Kasperi Kapanen و ژاک هایمن نیز به ثمر رساند برای تورنتو (32-22-8) که رنج می برد که تحقیر و از دست دادن 5-2 در پیتسبورگ در روز سه شنبه. جان توارث اضافه شده دو کمک برای برگها که نقل مکان کرد و به یک نقطه حذفی در مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

“این سخت” Muzzin یک برنده جام استنلی در سال 2014 با پادشاهان لس آنجلس گفت: از همان بازی راه شب و شب. “در بسیاری از بازی ها در فصل سفر پشت به پشت صدمات … (مسائل) اتفاق می افتد. آن را دشوار است به طور مستمر است که قوام.

“اما بهترین تیم در لیگ آنها آن را انجام دهد.”

بدترین دست دادن قلم’ فصل

مت مورای ساخته شده 26 توقف برای پیتسبورگ (37-16-6) رنج می برد که اکثر آن کج دست دادن 2019-20.

“آنها واقعا تیم خوب در این عملیات منطقه” گفت: پنگوئن کاپیتان سیدنی کرازبی که تا به حال چهار امتیاز در برابر برگها در روز سه شنبه. “متاسفانه ما بازی نمی کند به اندازه کافی در منطقه خود را و آنها را می پوشند ،

تورنتو در آینده back-to-back تلفات جاده ای زشت 5-2 شکست روز شنبه مقابل Buffalo Sabres و تکان دهنده شکست در پیتسبورگ که در آن پنگوئن ها به برگها در ساختمان 5-0 سرب فقط به گذشته میدوی نقطه از دوره دوم.

“قطعا وجود دارد یک منحنی یادگیری” گفت: برگها جناح Kyle کلیفورد که موفق به کسب جام در سال 2012 و 2014 با پادشاهان. “این است که یک گروه جوان و آنها در حال رفتن به یادگیری بر روی بروید.

“شما دیدن پاسخ مانند [پنج شنبه] آن را یک نشانه امیدوار.”

پس بدون گل اول بهبود گسترده در مقایسه با روز سه شنبه 2-0 کسری تورنتو تحت فشار قرار دادند و در مقابل در 7:45 دوم زمانی که Muzzin نقطه شات پینگ در این پست با تازه به دست آورد و دنیس Malgin ارائه یک صفحه نمایش. این defenceman خود را جشن گرفتند پنجم هدف از این کمپین بالا fiving خیلی خوشحال پشتیبان گیری دروازه بان جک کمپبل بر روی نیمکت.

تورنتو 5-در-3 قدرت بازی به صورت 1:53 میدوی را از طریق دوره — استقرار پنج به جلو برای دومین مستقیم بازی — و ترک خورده پنگوئن’ مجازات کشتن زمانی که Nylander ضرب و شتم موری از طریق پد برای 27th در 10:01.

Kapanen کمک خجالتی Gordie Howe hat trick

Kapanen پس از آن ساخته شده آن را 3-0 با 12th خود را در 13:04 زمانی که او با فنر کینگ توسط الکساندر Kerfoot.

و تورنتو, پاسخ به سه شنبه بود که فقط در بین سوت.

پنگوئن جناح پاتریک Hornqvist در زمان یک زن و شوهر از اجرا می شود در برگ rookie defenceman Rasmus Sandin اواخر در دوم. Kapanen مداخله کردم و متقابل را بررسی کنید تا به مشکلات خود را قبل از انداختن دستکش با پیتسبورگ Jared McCann.

“چیزهای اتفاق می افتد” Kapanen. “اگر من نبودم در خارج وجود دارد من مطمئن هستم که کسی دیگری را ایستاده اند.”

تورنتو Kasperi Kapanen دعوا پیتسبورگ Jared McCann در طول دوره دوم. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

کلیفورد برگها’ جدید رزیدنت مرد خشن پس از آمدن بیش در تجارت با L. A. اوایل این ماه بود تحت تاثیر قرار داد جدید خود را به هم تیمی تمایل به شرکت.

“Kappy را آتشین مرد و او یک روح رقابتی,” او گفت:. “شما انتظار نداریم که او را به انجام است که به طور شبانه اما این چیزی است که باعث می شود تیم های خوب و بزرگ است.”

هایمن قرار دادن همه چیز دور از دسترس در 3:56 سوم زمانی که او تضعیف صفحه اصلی 19 خود را فقط در خود 43 بازی از 2019-20 پس از از دست رفته اول 19 زیر خارج از فصل عمل جراحی زانو.

‘پاسخ بزرگ’

داشتن خیلی تلاش کرد برای بسیاری از سال 2020 اندرسن برگزار فورت بقیه راه به عنوان برگ بسته صفوف دفاعی در اطراف دروازه بان خود را برای کمک به او را انتخاب کنید تا 18 shutout حرفه ای خود را.

“است که یک پاسخ بزرگ از همه” اندرسن گفت. “شما رو به عصبانی کردن … ما آموخته است که بسیاری از که بازی قبلی در پیتسبورگ.

“هنگامی که ما این بازی ما می تواند به رقابت با هر کسی”

این برگها که از خواب بیدار شدم جمعه از پلی آف با 21 بازی در سمت چپ برنامه آمد و در 7-8-3 بیش از گذشته خود را 18 — فقط با چهار 60 دقیقه پیروزی بیش از آن span زیر یک 15-4-1 شروع به Keefe تصدی پس از او جایگزین مایک Babcock on Nov. 20.

پیتسبورگ در ضمن در نبرد با واشنگتن پایتخت بالای شهری را بدست آورد.

اندرسن وارد با یک .871 صرفه جویی در صد قدمت Jan. 6 و 0-3-0 پس از بازگشت از گردن آسیب است که هزینه او چهار بازی اما او ساخته شده 14 متوقف می شود در افتتاحیه دوره از جمله پنج در اواخر بازی قدرت برای برگها’ برای اولین بار موفق کشتن در برابر پیتسبورگ در پنج تلاش در 2019-20 به مجموعه صحنه را برای تیم خود توهین آمیز انفجار.

تورنتو را در حال حاضر به دنبال تکرار نمایش شنبه در خانه برابر Carolina Hurricanes — و فراتر از آن.

“این ترفند درست است؟” Kapanen گفت. “ما فقط باید برای پیدا کردن یک راه است.”

“لذت بردن از امشب به یاد داشته باشید آنچه در آن مانند احساس طرز فکر ما تا به حال در آینده و آن را دوباره” Muzzin اضافه شده است. “ما رو ناامید شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>