روز دوشنبه برجسته از سال 2020 نژاد در نیوهمپشایر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک سال از مبارزه در نیوهمپشایر افزایش یافت و به اوج روز قبل از اولین انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی از سال 2020 است.

برنی ساندرز رای گیری رهبر از دولت, خود را ادامه داد سری از قرعه کشی حوادث دوشنبه شب با برگزاری یک ترکیب کنسرت و تجمع با سکته مغزی و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در دورهام. این بخشی از یک تجمع روز سه شنبه اولیه شب با بالا دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نقشه کشی بزرگتر و بزرگتر جمعیت در سراسر کشور بیش از آخر هفته منجر به نهایی بعد از انتخابات دیدم که نامزدها و بالاترین مشخصات عملیاتی نگه داشتن ده ها تن از حوادث اطراف نیوهمپشایر در روز دوشنبه.

ساندرز و حامیان او امید آنها ساختمان سوی دیگر امضای لحظه خود را برای مبارزات انتخاباتی چهار سال پس از نیوهمپشایر به سندرز اولین اولیه پیروزی 2016 — و یک هفته پس از گیج کننده و مبهم شمارش آرا در آیووا چپ ورمونت سناتور کمپین نا امید.

اما این نظرسنجی نشان می دهد که ساندرز جلوتر همچنین نشان می دهد هیچ تضمینی وجود ندارد: Pete Buttigieg شده است افزایش سریع پشت سر او را گردن-و-گردن مسابقه در آیووا روم الیزابت وارن و جو بایدن بیشتر به عقب در آخرین نظرسنجی. Ctq در ضمن دیده است جمع آوری کمک های مالی افزایش و بالاتر پشتیبانی در برخی از نظرسنجی از روز جمعه بحث در سنت آنسلم ،

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد روز دوشنبه استراتژی که در آن مبارزات بودند و آنچه آنها انجام می دهند. خبرنگاران ما دامن زد را در سراسر کشور زیر همه بالای مبارزات.

9:54 P. M. در منچستر, N. H.

Klobuchar باعث می شود یکی از آخرین زمین

Ctq داوطلب خدمت سربازی به کمک نیوهمپشایر رای دهندگان یک زمان نهایی تنها چند ساعت قبل از رای گیری غرفه باز است. او به پایان رسید در این روز با تجمع در منچستر را Penuche به سالن موسیقی, امید به سرمایه گذاری در پست بحث افزایش در نظر سنجی و جمع آوری کمک های مردمی با تعجب نتیجه مقدماتی.

“وقت آن است که برای تصمیم گیری” Klobuchar گفت.

“ما به این تصمیم می زد:” یک حامی.

هیجان زده مخاطبان بسته بندی شده به نوار برای منچستر رویداد که اضافه شده در وسط روز. این کمپین اعلام کرد 25 نیوهمپشایر رهبران تایید کرده Klobuchar امروز از جمله هشت کنونی و سابق دولت به نمایندگان.

او سریع اما آشنا سخنرانی — در درجه اول پرداختن به توانایی او برای متحد کردن نه تنها حزب دموکرات اما در آورد مستقل و جمهوری خواه رای دهندگان و همچنین عدم وجود همدلی در زمان کاخ سفید.

اگر شما تصمیم می گیرید اگر شما در حال رفتن برای پر کردن یخچال و فریزر خود را و یا شما در حال رفتن به پر کردن که نسخه ای برای انسولین, من می دانم که من و شما را به مبارزه برای شما.” Klobuchar گفت. “این همدلی است.”

Klobuchar ساخته شده و متوقف می شود در اکستر و روچستر پیش از آن در روز. اکستر رویداد مورد نیاز یک طبقه بالا سرریز اتاق برگزار خشن مخاطبان شنیده stomping در بالای صحنه.

مارکوس ناوارو

8:35 P. M. در دورهام N. H.

ساندرز تجمع حامیان

برنی ساندرز’ کمپین می خواستم برای ارسال یک پیام روشن را شب قبل از نیوهمپشایر اولیه: او به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که رئیس جمهور برگزار شد تجمع در منچستر ساندرز معلوم 7,500 مردم به get-out-the-رای کنسرت با سکته مغزی و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز 45 دقیقه دور با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

“در صورتی که شما متوجه نمی وجود دارد بسیاری از مردم در اینجا امشب — در واقع سه برابر بیشتر اینجا را امشب از هر گونه تجمع دموکراتیک در نیوهمپشایر!” ساندرز گفت: به عنوان او در زمان مرحله. “این مردم در انتخابات به من می گوید چرا ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در نیوهمپشایر به همین دلیل ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و به همین دلیل ما قصد داریم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ امریکا است.”

Ocasio-کورتز گفت: “ما نیاز به معرفی کسی که با یک انقلاب سیاسی در پشت خود را.” فعال Cornel West به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “neofascist گانگستر” که “رو به رفتن است.”

در همان رویداد بازیگر سینتیا نیکسون تلاش برای رسیدن به کسانی که رای دادند برای هیلاری کلینتون فقط به عنوان او تا به حال به دنبال به انجام چند ساعت قبل در یک سالن شهر. او گفت که او رای دادند کلینتون در سال 2016 و برخی در میان جمعیت هو. “اوه نه” او گفت:. “ما قصد داریم برای انجام این کار در اینجا.” جمعیت را تشویق می کردند و او توضیح داد که او در حمایت از ساندرز در سال 2020 به خاطر او است “درباره تغییر زمین و گفتگو با این کشور است.”

-هالی Otterbein

6:58 P. M. روی وارن مطبوعات اتوبوس

وارن ملاقات مطبوعات

پس از وارن رویداد در روچستر او شروع به پریدن کرد در مطبوعات اتوبوس برای 15 دقیقه به برخی از سوالات در تاریخ ثبت است.

او یک مجموعه از پرسش ها در مورد او فقیر نظرسنجی اعداد پوشش رسانه ای و نماینده مسیر به نامزدی. او اغلب به ارمغان آورد او در پاسخ به اطراف به او طرح “عکاسی از خود” خطوط و یا چرا او را در این “مبارزه”.

در یک نقطه وارن فقط متوقف حلقه و توضیح داد که او از رفتن به نیش می زنند در چنین سوالات. “من در مورد روند و چه می توانم بکنم ؟ صحبت من در مورد سیاست,” او گفت:.

او شرکت در یک مسابقه اسب بحث در نزدیکی پایان, اما, این استدلال که مسابقه اولیه بود “مایع” و prognosticators شده اند اشتباه همه سال. “که قرار بود به هنوز هم می شود در این مسابقه امروز ؟ و چه کسی ندارد ؟ من فکر می کنم من نیست,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم پیش بینی کسب و کار در حال حاضر چیزی است که من می خواهم به سرمایه گذاری به شدت در.”

یک خبرنگار همچنین پرسید وارن که آیا او احساس وجود دارد پوشش خود را آیووا, پایان بود که در تمام جنسیتی. “شما نمی توانید کشیدن قطعه از هم جدا. I am who I am,” او گفت:. “من فقط باید برای نگه داشتن مبارزه … من نمی توانم بگویم به همه کسانی که دختران کوچک: ‘این رو سخت است.”

5:14 بعد از ظهر در روچستر, N. H.

وارن میاد مغلوب رقبای 2020

وارن تکیه به زمین به عنوان کسی که می تواند متحد حزب دموکرات در شهر هال در نیوهمپشایر اولیه حوا در روچستر خانه اپرا. هیجان زده جمعیت حدود 200 نفر با تکان دادن red “رای برای پایان دادن به فساد” پلاکارد استقبال وارن وجود دارد.

وحدت و تمرکز بخشی از یک بزرگتر فشار توسط Warrent به آدرس بالقوه “electability” نگرانی در هفته های اخیر. او ادای احترام به چندین سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که دیگر در این مسابقه از جمله واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee و بهداشت ، کامالا هریس و صحبت در مورد چگونه او گنجانیده شده برخی از ایده های خود را به برنامه های خود را.

با وجود تضعیف نظرسنجی اعداد در نیوهمشایر جمعیت مشتاق به وارن دو ایستاده ovations به عنوان او به این نتیجه رسیدند سخنرانی او.

وارن نگه داشته و او را از بیخ و بن سخنرانی کوتاه و در زمان چند مخاطبان سوالات از جمله یکی از مردی که گفت که او از سوئد به ایالات متحده آمد فقط به گوش او صحبت می کنند. او در مورد مراقبت های بهداشتی برای معلولان.

وارن ساخته شده کوچکتر و سریع متوقف می شود در شمال نیوهمپشایر اوایل روز دوشنبه. در صبح او ناخواسته راه می رفت توسط مطبوعات اتوبوس پر از خبرنگاران که به سرعت swarmed او. پوشیدن “را امریکا دوباره سرد” ballcap او توضیح داد که او تا به حال فقط دو مایل راه می رفت در برف و صبحانه در مک دونالد. “ما باید تنها مقدار مناسبی از برف و, آن, آه, احساس می کند مانند یک روز بزرگ برای دموکراسی” وارن گفت.

الکس تامپسون

4:42 P. M. در سالم N. H.

بیش از قهوه ساندرز مذاکرات مغلوب ساختن پیشی جستن

برنی ساندرز چرخش توسط یک کافی شاپ — یک رویداد بود که در خود برنامه — و بلافاصله شروع به صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با رئیس جمهور در نیوهمپشایر امروز برای تجمع ساندرز’ دستیاران مشتاق بودند برای او را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ساعت قبل از اولین بار-در-این-ملت اولیه و توضیح دهد که چرا او یک نامزد قوی برای اجرا در برابر او در ماه نوامبر. توجه داشته باشید که در ساندرز و تهمت نیز در حال برگزاری دوئل تظاهرات امشب — تلاش ساندرز به نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی خود را به شور و شوق او را شکست و جذب همان جمعیت عظیم.

“من معتقدم که بهترین راه برای ضرب و شتم او این است که بیشترین میزان مشارکت در تاریخ آمریکا” گفت: ساندرز در سالم “و راه شما انجام در حال اجرا است که یک کمپین از انرژی و هیجان است.”

زمانی که ساندرز بعد گفت که کارفرمایان در حال ساخت و آن را “غیر ممکن” برای پیوستن به اتحادیه های کارگری یک مرد در میان جمعیت فریاد زد: “مثل من!”

قبل از آن در آخرین لحظه متوقف ساندرز رفت get-out-the-رای کرباس راه اندازی یک کمپین زمینه در هادسون. تیم او ادعا کرده انبوهی از داوطلبان در حال ریختن به دولت به مبارزات انتخاباتی برای او و آنها که زدم در 150,000 درب در روز شنبه به تنهایی.

ساندرز صحبت کرد تا خود را کوچک-دلار اهدا کنندگان و دوباره انتقاد پیت Buttigieg و جو بایدن بیش از ثروتمند خود را اهدا می کنند.

“ما به طور متوسط سهم است در جایی در اطراف $18.50 اما می آید که از 1.5 میلیون نفر,” او گفت:.

-هالی Otterbein

4:40 بعد از ظهر

دولت bigwigs منعکس از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

نزدیک به 200 نیوهمپشایر حزب جمهوری خواه افراد برجسته خود را به حال دسترسی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه شب لغو تجمع در آخرین لحظه ناراحت کننده برخی از برجسته ترین مقامات منتخب و فعالان است.

نام های بزرگ بودند که بوت شامل دولت Rep. Jason آزبورن یک عضو با نفوذ از خانه که پیشتاز ایران با تیم سیاست; Fran Wendelboe سابق معاون رهبر اکثریت و دولت کمیسر; و دایان تلخ یک حزب فعال.

کسانی که بودند دیگر استقبال داخل سطح پایین تر VIP پذیرش شدند گفت: آنها می توانند در صف انتظار برای ورود به طور کلی. همانطور که از چهار ساعت قبل از رویداد های خط کشیده در حدود نیمی از یک مایل پایین شهر خیابان اصلی از جمله افراد معترضان در خارج از عرصه در حدود 20 درجه و آب و هوا.

-ترنت Spiner

2:20 p. m. در Nashua, N. H.

Klobuchar رزین طرح کسب و کار کوچک به اعضای روتاری

Klobuchar پرداخت مراجعه به Nashua, باشگاه روتاری دوشنبه, تغییر سرعت از پر انرژی تر تجمع جمعیت او شده است طراحی در روزهای منتهی به نیوهمپشایر اولیه. سناتور برنده تشویق از Rotarians فقط اتمام ناهار انحراف کمی از حالت عادی بیخ و بن گفتار به بحث بیشتر در مورد کسب و کار کوچک و تبلیغ او 14 سال در بخش خصوصی به عنوان یک وکیل.

“ما باید یک کشور است که باعث می شود چیزهای که شما این کار را به خوبی در اینجا در نیوهمپشایر” Klobuchar گفت. “باعث می شود چیزهای اختراع همه چیز و صادرات به جهان است.”

Klobuchar صحبت از سنا کارآفرین حزبی او در سال گذشته آغاز شد با سناتور. تیم اسکات (R-S. C.) در پاسخ به کاهش, راه اندازی و اهمیت مقررات ضد تراست. Klobuchar گفت: شرکت کنندگان او مخالف بود به چهار سال کالج, اما می خواهم به ایجاد دوره های کارآموزی و کاردانی رایگان.

Klobuchar از روز دوشنبه شروع با get-out-the-رای رویداد در کین. او دارای سه بعد از ظهر امروز در اکستر روچستر و منچستر.

مارکوس ناوارو

1:45 p. m. در پلیموث (انگلستان), N. H.

Buttigieg پرس ساندرز در مدیکر برای همه

Buttigieg ادامه داد: به فشار مورد او در برابر برنی ساندرز که آگهی در دولت رای گیری اینجا حتی گسترده تر حاشیه از روز جمعه بحث است. سابق South Bend صحبت شهردار به حدود 100 رای دهندگان در پلیموث دولت Universty که لغزش-کشویی خود را در راه از برف در خیابان.

Buttigieg که آغاز شده و خواستار ساندرز و بایدن با نام در روزهای اخیر گذاشته به ساندرز دوباره سوال که چگونه او می خواهم برای پرداخت مدیکر برای همه است.

از حدود 50 تریلیون برنامه خواهد هزینه “حدود نیمی از آن را برای حساب نشده و هیچ توضیحی برای آن دیگر $25 تریلیون است که قرار است به آمده” Buttigieg گفت. “چگونه می خواهیم برای آن پرداخت ؟ ما می رویم به پرداخت هزینه برای آن را در قالب هنوز هم بیشتر مالیات, یا در حال رفتن به پرداخت آن در صورت شکسته وعده؟”

Buttigieg به نوبه خود گفت که او می خواهم به همه جا — از جمله به رادیو فردا — به پرونده او برای دموکرات ها خواستار حرکت “کمی بحث برانگیز در داخل حزب من.” فاکس نیوز’ کریس والاس که به میزبانی تلویزیونی شهر سالن های Buttigieg لبخند زد در از بخش مطبوعات به عنوان Buttigieg صحبت کرد.

-النا اشنایدر

12:58 p. m. در Rindge N. H.

ساندرز می شود کمک از بیخ و بن از Cynthia Nixon

بازیگر و فعال Cynthia Nixon متوقف کرد برای ساندرز در نیوهمپشایر برای اولین بار دوشنبه ،

در فرانکلین پیرس دانشگاه نیکسون که در زد اولیه در برابر رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در سال 2018 ساخته شده ظریف درخواست تجدید نظر به سابق هیلاری کلینتون رای دهندگان. نیکسون گفت که او رای دادند کلینتون در سال 2016 چرا که او فکر او بود “امن و مطمئن”, نامزد, هر چند او دوست ورمونت سناتور ایده های.

او گفت: “جهان تغییر کرده است فوق العاده در چهار سال گذشته” و نه تنها به خاطر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “این تغییر در ذهن من به دلیل آنچه برنی ساندرز نشان داده است که ممکن است در این کشور.”

به عنوان ساندرز انجام شده است نیکسون نیز التماس دانشجویان به نوبه خود گفت که او برنده خواهد بود در نیوهمپشایر اگر بزرگ رای دهندگان به خصوص در میان افراد جوان است.

جمعیت مشتاق برای Sanders, مناجات با نام او و تشویق او گفت که بسیاری از مردم نمی توانیم شهریه کالج و “بسیاری از دیگران که توسط میلیون ها نفر در حال خروج از مدرسه عمیقا در بدهی چیزی اشتباه است!” یک زن فریاد زد: “من شما را دوست دارم!”

-هالی Otterbein

12:45 p. m.

ردیابی نظرسنجی: ساندرز آگهی در آستانه اولیه

ساندرز متفق اما نه طاقت رهبر در نظرسنجی های انجام شده در آستانه نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

این نظر سنجی به طور کلی نشان می دهد ساندرز پیشرو Buttigieg در حالی که Klobuchar باعث می شود در آخرین دقیقه شارژ به رقابت برای مقام سوم پایان با بایدن و وارن.

از ردیابی نظرسنجی های انجام شده برای رسانه ها تنها یک بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه, نظرسنجی منتشر شده در اواخر جمعه شب انجام شد به طور کامل پس از روز جمعه گذشته بحث در Goffstown N. H. که بررسی با مصاحبه در روز شنبه و یکشنبه نشان داد ساندرز پیشرو Buttigieg 27 درصد به 19 درصد است. Klobuchar سوم شد و در 14 درصد از نزدیک دنبال بایدن و وارن هر 12 درصد است. هیچ نامزد دیگر بود و بالاتر از 3 درصد و 7 درصد مردد بودند.

سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی منتشر شد بعد از ظهر دوشنبه نیز نشان داد ساندرز پیشرو Buttigieg توسط یک حاشیه مشابه 29 درصد به 22 درصد است. این نظرسنجی که شامل دو روز از مصاحبه های قبل از بحث و دو روز بلافاصله پس از حال بایدن (11 درصد) وارن (10 درصد) و Klobuchar (7 درصد) به خوبی پشت سر رهبران.

آخرین RealClearPolitics متوسط — که شامل دیگر نظر سنجی که یکی از آنها را برآورده نمی, سیاسی استانداردهای نشان می دهد ساندرز پیشرو Buttigieg با 6.5 امتیاز با وارن (12.5 درصد) Klobuchar (11.3 درصد) و بایدن (11.3 درصد) در نبرد سوم.

استیون شپرد

11:11 صبح در منچستر, N. H.

ساندرز را نگه می دارد تا در مقابل با Buttigieg در اهدا کنندگان

بر خلاف سه شنبه ساندرز و عملیاتی نیست انتقاد Buttigieg نام در اولین کمپین جلوگیری از صبح روز دوشنبه. اما آنها ارجاع او به طور ضمنی در این رویداد یک صبحانه در یک آکادمی ورزشی.

“شما می توانید یک پسر که در بودجه شرکت ها توسط وال استریت توسط بهداشت و درمان صنعت” گفت: Ben & jerry’s بنیانگذاران بن کوهن یک ساندرز کمپین co-صندلی. “یا شما می توانید انتخاب کنید که نامزد شده است تامین می شود که توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال پیچ توسط شرکت های وال استریت سرمایه داران و صنعت مراقبت های بهداشتی.”

ساندرز قبلا ضربه Buttigieg بیش از این واقعیت است که چند میلیاردرهای باید کمک به او. ساندرز’ کمپین نیز منتشر منفی ویدئو آنلاین در این مسئله است.

روز دوشنبه ساندرز نیز به دنبال کنتراست کوچک خود را-دلار جمع آوری کمک های مالی نیروگاه با رقبای خود را ” ليزينگ جمع آوری اعانه اما بدون نام بردن از آنها.

“آنچه ما باید انجام شود این است که تغییر ماهیت این بازی از نظر بودجه مبارزات” ساندرز گفت. “از لحاظ تاریخی در امریکا چه نامزدها انجام است,” اوه, من نیاز به یک مقدار زیادی از پول من به برخی از میلیاردر, میلیاردر خانه نشستن در اطراف و جمع آوری مقدار زیادی از پول است.’ حتی در روزنامه های امروز, شما می توانید ببینید داوطلبان اعطا با اهدا کنندگان خود را.”

ساندرز افزود: “شما به من اهدا کنندگان!” به سلامتی.

هالی Otterbein

10:31 صبح در کنکورد, N. H.

دولت رئیس جمهور مجلس سنا افزایش بایدن

نیوهمپشایر دولت رئیس جمهور مجلس سنا دانا Soucy منچستر توییتی صبح روز دوشنبه که او را برای رای دادن به بایدن و او دوم-بالاترین رتبه بندی انتخاب رسمی به وزن در این نژاد در اولین اصلی دولت است.

“ما نیاز به یک قوی ثابت رهبر است که می تواند کشور ما را با هم و انجام,” او گفت:. “جو تجربه سرسختی و همدلی است که ما باید در کاخ سفید است.”

صدای جیر جیر نمی کند در واقع شامل کلمه “تایید شده.” Soucy کاهش یافته و مصاحبه های رسانه ای و هیچ فوری طرح برای انتخاباتی معاون رئیس جمهور سابق.

مبارزات صرف بخشی بهتر از یک سال مبارزه برای Soucy را پشتیبانی می کند. علاوه بر قدرتمند او انتخاب نقش Soucy نیز احترام عمل از دولت بزرگترین شهرستان. او انتخاب بایدن نیست کاملا تعجب آور نیست چرا که او می کند کار قابل توجهی برای فصل های محلی از انجمن بین المللی آتش نشانان به عنوان بخشی از روز خود را ، (نیوهمپشایر پاره وقت گذاران پرداخت می شود $100 یک سال هر چند او می شود اضافی $25 سال خدمت به عنوان رئیس جمهور از او مجلسی.) آتش نشانان با اتحادیه تایید بایدن به زودی پس از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری است.

ارشد ترین نیوهمپشایر دموکرات برای حمایت در انتخابات ریاست جمهوری تشکر. آنی Kuster است حمایت از پیت Buttigieg.

-ترنت Spiner

10:02 صبح

بایدن را به سختی صبح

بایدن آغاز شد و روز آخر قبل از مقدماتی نیوهمپشایر swatting دور سوال از CBS در مورد electability خود را تضعیف نظرسنجی شماره امور مالی خود را و یک جمهوری خواه تلاش برای بررسی پسرش معاملات کسب و کار در اوکراین.

“شما همیشه پشت 8-توپ هنگامی که شما در حال اجرا در نیوهمپشایر اگر شما دو نفر از همسایه متحده” بایدن توضیح داد که در مورد خواسته خود را ایستاده در اولین اولیه دولت که در آن غیر از دولت های همسایه و سیاستمدار سابق شهر کوچک شهردار ایندیانا پیت Buttigieg است پیشی گرفتن او.

“من احساس خوبی در مورد آنچه که آنچه ما انجام می دهیم در اینجا می شود.”

پرسیده شده توسط CBS گیل پادشاه اگر مبارزات انتخاباتی خود را است که با داشتن یک “‘هوستون ما با داشتن یک مشکل لحظه” بایدن آن را تکذیب کرد و گفت که “هیچ کس تا به حال موفق به کسب نامزدی به عنوان یک دموکرات و بدون گرفتن حمایت قاطع از جامعه آمریکای لاتین و آفریقایی جامعه است. و ما فقط به بازی در اینجا است.”

اما “این هم درست است که هیچ کس تا کنون موفق به کسب نامزدی پس از اتمام از بالا دو در آیووا و همچنین از بالا و دو در نیوهمپشایر که با توجه به نظر سنجی است که در آن شما به رهبری” گفت: CBS’ تونی Dokoupil. “بنابراین شما در حال ساخت یک electability زمین اگر رای دهندگان از این دو کشور نیست گفت: ما می خواهیم به انتخاب این مرد. چرا باید دیگر رای دهندگان در خارج وجود دارد, گوش دادن؟”

بایدن پس از تکرار خط خود را در مورد غیر سفید رای دهندگان که به شدت به نفع او در کارولینای جنوبی و نوادا Dokoupil در مورد خواسته بایدن پسر هانتر بایدن و پرسید: اگر بایدن نگران بود که سناتور. لیندزی گراهام گفت: CBS News “وزارت دادگستری است که بررسی اطلاعات از رودی جولیانی در مورد پسر خود را در اوکراین است.”

بایدن خندید و اشاره ای از رودی جولیانی که میفروخت متعدد به طور گسترده ای بی اعتبار تئوری های توطئه است.

“هیچ کس گفت: [هانتر بایدن را] انجام می دهیم به جز قاتل رودی جولیانی” بایدن گفت. “بیا رودی جولیانی? یک شخصیت شاهد؟”

خواسته در مورد گزارش های او در حال اجرا از پول بایدن را رد کرده است که بیش از حد.

“ما شده است بالا بردن حدود یک نیم میلیون دلار در روز است. ما در حال انجام خوب می شود.”

مارک Caputo

8:30 صبح

بایدن کمپین به دنبال فراتر از نیوهمپشایر

بایدن مشاور ارشد Symone ساندرز گفت: بینندگان در سی ان ان “روز نو” صبح روز دوشنبه که معاون سابق رئیس جمهور “هنوز هم می شود در این مسابقه” بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه.

“صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد به اعتقاد ما و به ما گفته اند برای یک مدت زمان طولانی است که این مسابقه کاملا اجرا می شود از طریق نوادا, کارولینای جنوبی و فوق العاده سهشنبه,” ساندرز گفت. “و این امر می تواند یک اشتباه رسانه ها و سعی کنید به دفعات مشاهده شده جو بایدن قبل از مردمی دیگر در این حزب تا به حال شانس خود را برای خود را می گویند در این مسابقه است.”
“واقعیت این است که از سال 1992 حزب دموکرات نامزد در این حزب شده است کسی که توانسته است به جلب یک مقدار قابل توجهی از آرا از آفریقایی رای دهندگان آمریکایی” ساندرز بعدا اضافه شده است. “شما فقط نمی تواند این آرا از فقط در آیووا و نیوهمشایر جان. بنابراین ما در اینجا می گویند که این روند کند ادامه خواهد داد.”

-پنجم Forgey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>