حالا قسمت سخت می آید برای Buttigieg و Klobuchar

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پیت Buttigieg بود همه را به جست و خیز پادشاه روز در گنبد تجمع بزرگداشت مارتین لوتر کینگ جونیور در کلمبیا S. C. و به جای حضور در یک MLK رویداد در زادگاه خود — تا زمانی خارجه کارولینای جنوبی در کنگره J. A. مور مداخله پس از آموزش Buttigieg خواهد بود وجود ندارد در حالی که بسیاری از دموکرات ریاست جمهوری رقبا با حضور در این تجمع است.

مور صفحه نمایش-برداشت یک مقاله در مورد Buttigieg را برنامه ریزی شده نبود و پیامک آن را به یکی از Buttigieg ارشد کارکنان با یک مختصر و مفید افزودن: سه علامت سوال. این کمپین که تلاش کرده است برای تولید سیاه و سفید پشتیبانی معکوس ، “او تا به حال وجود داشته باشد و آنها گوش” گفت: مور که تایید Buttigieg این هفته است.

این قسمت نشان می دهد Buttigieg کمپین “تمایل به انتقاد سازنده” مور گفت: — اما همچنین شیب دار سوراخ در سازماندهی و حمایت و تجربه فعالیت سیاسی در میان رای دهندگان از رنگ است که او و ctq به عنوان 2020 دموکراتیک اولیه حرکت به متنوع تر نشد.

Buttigieg و Klobuchar که او نیز آهسته به تایید او حضور در روز پادشاه در گنبد اما بعد معکوس دوره منعکس شده از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه با سه پس از اتمام توجه رسانه ها و پول را به جریان مبارزات انتخاباتی خود را. اما همه این حرکت می تواند به راحتی تبخیر شود به عنوان آنها به نوبه خود به دولت با تعداد قابل توجهی از لاتین و آفریقایی رای دهندگان آمریکایی که هنوز برای نشان دادن علاقه در هر دو نامزد در اعداد حقیقی تا کنون در سال 2020 نژاد و علیرغم هزینه های Buttigieg در کارولینای جنوبی است.

دو میانه میانه رو هستند تربیع برابر بهتر سازمان یافته نامزدها مانند برنی ساندرز و بهتر شناخته شده آنهایی که مانند جو بایدن و هزینه های میلیاردر تام Steyer در نوادا و کارولینای جنوبی است. هر دو از سوابق خود را شامل نقص است که سیاه و سفید و قهوه ای رای دهندگان ممکن است غیر قابل قبول است. و 14 سه شنبه متحده که شامل کالیفرنیا و تگزاس و یک تکه بزرگ از جنوب به عنوان یک تکه بزرگ از مایکل بلومبرگ را 300 میلیون دلار به علاوه در تلویزیون هزینه تبلیغات کمک کرده است که رشد حمایت خود را در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی به 22 درصد در سراسر کشور در اخیر کلمبیا کلمبیا نظرسنجی.

در نوادا “وجود دارد مقدار زیادی از زمان به روی سطح شیب دار: اگر شما در حال حاضر نیست که یک جامد زمین بازی در نوادا و جامد ائتلاف از مردم از رنگ حمایت از شما گفت:” مگان جونز, نوادا-بر اساس دموکراتیک مشاور که توصیه کامالا هریس’ انتخابات ریاست جمهوری است. “من فکر می کنم نوادا می تواند یک بیداری بی ادب برای برخی از قرار frontrunners.”

و در کارولینای جنوبی “چالش برای هر دو آنها در حال حرکت به جلو است” گفت: Adrianne Shropshire, مدیر اجرایی BlackPAC. “شماره خود را با رای دهندگان سازگار شده اند. آنها نه ثبت نام.”

Buttigieg و Klobuchar این کمپین در حال حاضر مسابقه به وضع سیاسی پیگیری در مقابل آنها هر چند یک استراتژیست دموکرات هشدار داد که بسیاری از رای دهندگان سیاه رشد بیشتر شک و تردید های جدید تجدید نظر نزدیک آنها را وادار به روز انتخابات. ملی Buttigieg کردم 4 درصد در میان سیاه و سفید دموکرات و Klobuchar 0 درصد پشتیبانی با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در این هفته.

“این رفتن به یک نبرد دشوار برای هر دو از آنها به دلیل جوامع از رنگ استفاده می شود برای سفید سیاستمداران آینده در پایان و درخواست رای خود گفت:” استراتژیست است که کارش در ریاست جمهوری. “ساندرز و [تام] Steyer قرار داده اند در بسیاری legwork بیشتر سازمان در آن جوامع و Buttigieg و Klobuchar را به شکل یک راه برای مهار شتاب از آیووا و نیوهمپشایر برای جبران زمان از دست رفته.”

Buttigieg با کمک یک بزرگتر مالی جنگ قفسه سینه می تواند بهتر به سرمایه گذاری در اواخر شتاب از آیووا و نیوهمپشایر. Buttigieg کمپین چهارشنبه اعلام کرد که آن دو برابر شدن آن بر روی زمین کارکنان در نوادا به 100 نفر و ramping تا تلویزیون و دیجیتال هزینه تبلیغات. او در حال حاضر در حال پخش به زبان اسپانیایی دیجیتال تبلیغات در دولت است. در کارولینای جنوبی او در حال حاضر صرف بیش از 1.4 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی که شروع به پخش در ماه دسامبر.

VoteVets یک مترقی گروه جانبازان که دارای تایید Buttigieg همچنین بالا رفتن با تلویزیون آگهی خرید در نوادا پس از حذف نزدیک به 1.5 میلیون دلار برای افزایش شهردار در نیوهمپشایر.

Klobuchar انتخاباتی نیز اعزام 50 کارکنان به نوادا. در سه شنبه شب Klobuchar اعلام کرد هفت شکل آگهی خرید در آن وجود دارد بیش از حد. اما Klobuchar نشده هر گونه پول صرف شده در تبلیغات تلویزیون در کارولینای جنوبی است.

“سیاه و سفید رای دهندگان اقدام بسیار معاملاتي راه — همه ما در مورد مراقبت از این است که اگر شما می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اگر شما می توانید این مورد را من می تواند نگاه گذشته خود را نقص” گفت: Joel Payne, هیلاری کلینتون مدیر آفریقایی رسانه های آمریکایی. “وجود دارد هیچ عشق آنها. این خبر خوبی برای امی و پیت اگر آنها می تواند نشان دهد که.”

آنها باید به بازی گرفتن به انجام این کار, و آنها در حال حاضر به صورت یک دلهره آور تبلیغات کسری. Steyer که به نظر می رسد به خطر نامزدی خود را در حمایت از مردم رنگ در نیوهمپشایر بحث کاهش یافته است یک ترکیب 34 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی در نوادا و کارولینای جنوبی یک سرمایه گذاری است که سود سهام پرداخت می شود در رای گیری و پیشنهادات در دولت است. این هفته Steyer اعلام کرد که او استخدام Gilda کاب-شکارچی با نفوذ کارولینای جنوبی, مجلس دولت را به مبارزات انتخاباتی خود را.

در همین حال مبارزه در متنوع تر متحده به احتمال زیاد باعث بیشتر گفتگو در مورد Buttigieg و Klobuchar را ثبت کرد. برای Buttigieg این است که بیشتر خاک آشنا: او شده است پاسخ دادن به سوالات در مورد روابط و رکورد خود را مدیریت جنوب خم پلیس پس از ماه ژوئن بحث است. اما در هفته گذشته بحث Buttigieg هنوز هم در تلاش برای پاسخ به یک سوال در مورد افزایش دستگیری نرخ ساکنان سیاه برای در اختیار داشتن ماری جوانا در حالی که او شهردار بود.

“که روایت پخته است” برای Buttigieg گفت: Shropshire. “برای Klobuchar, او را بیشتر از یک کرباس خالی در لحظه زیرا مردم نمی دانند که خود را به عنوان به خوبی, اما او را بیشتر موشکافی در حال حاضر.”

Klobuchar مواجه پرسش های دشوار در مورد رکورد او در “دیدگاه” این هفته زمانی که میزبان آفتابی Hostin سوال که چرا او “موفق به تعقیب یک قتل توسط پلیس” در طول هشت سال تصدی خود به عنوان یک دادستان شهرستان.

“همانطور که برای حمایت از من در این آفریقایی جامعه من همیشه حمایت قوی در انتخابات, در خانه, و من یک تعداد از رهبران کلیدی در جامعه آمریکا از ایالت مینه سوتا که رفته اند و مبارزه برای من در مناطقی مانند کالیفرنیا و آیووا” Klobuchar گفت. “چالش من این است که مردم به من می دانم.”

یا نه Buttigieg یا Klobuchar می توانید شکستن در با nonwhite رای دهندگان شلوغ دموکراتیک زمینه می تواند آنها را ارائه می دهد یکی دیگر از تاسیسات. هنوز هم وجود دارد تعداد قابل توجهی از سفید و دموکرات ها در نوادا و Buttigieg انتخاباتی در حال حاضر خود را نشان داد دلاوری در انجمن سیستم خود را به پایان برساند در آیووا که در آن او فقط جلوتر از ساندرز در دولت نماینده شمارش در حالی که دموکرات آیوا نگاه به خطاهای احتمالی در شمارش آرا.

تراویس براک های Buttigieg کمپین نماینده مدیر کمک کرده و آنها را دندانه دار کردن پیروزی در روستایی شهرستان در آیووا. اما براک پس زمینه است که در نوادا که در آن او کمک کرد تا برای اجرای اولین قفقاز در سال 2008.

هنوز دو کشور “در حال حاضر یک چالش واقعی برای پیت و امی چرا که رای دهندگان در اینجا آنها را نمی دانم و آنها را دیده ام هیچ حرکت یا رشد در میان رأی دهندگان از رنگ گفت:” آنت مگنوس مدیر اجرایی Battleborn نوادا مترقی ،

خارجه کارولینای جنوبی از سوی دیگر ، Marlon Kimpson گفت: این همان داستان در خود دولت است.

“این رفتن به یک جهش برای ما به راحتی با یک شهر کوچک شهردار که به تازگی خود را معرفی کرد” گفت: Kimpson که تایید فرمودند. “و من نمی شنوند هر کسی که صحبت کردن در مورد ctq در کارولینای جنوبی است. یکی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>