NYT منتشر طالبان ‘تروریستی’ Op-Ed, همه جهنم می شکند سست

Category: دیلی بیست Comments: No comments

چندین افغانستان کارشناسان از جمله سابق فرمانده کل نیروهای آمریکایی در منطقه و رئیس خشونت زده کشور بزرگترین و تاثیر گذار ترین اخبار رسانه های خروجی ابراز خشم شنبه پس از نیویورک تایمز منتشر uncontradicted صلح-بحث تفکرات انسان است که مسلما یکی از ترین در جهان انجام تروریست ها.

“این یک رسوایی” سعد محسنی رئیس کابل-بر اساس Moby Media Group, گفت, The Daily Beast در مورد op-ed اعتبار به Sirajuddin حقانی که روزنامه های شناسایی شده به سادگی به عنوان “معاون رهبر طالبان.” است که بدون اشاره به رهبری او به جرم قتل شبکه حقانی تاسیس توسط پدر مرحوم افغانستان warlord جلال الدین حقانی.

“مشکل با این op-ed است که آنها در حال دادن بسیار تند و زننده فردی با سابقه [تروریسم] به هیچ یک دوم از هر کس دیگری در این سیاره این پلت فرم” خواهد داد. “به نیویورک تایمز یک محل سخت برای به دست آوردن یک op-ed در. اما او را قادر به بیان دیدگاه بلامنازع یک رسوایی است.”

بازنشسته چهار ستاره دریایی ژنرال جان R. آلن که فرماندهی آمریکا و نیروهای ناتو در افغانستان در دولت اوباما به توافق رسیدند.

“من به خوبی با این تروریست ها و شبکه” آلن رئيس جمهور از موسسه بروکینگز ایمیل فرستاده شده روزانه وحش “و دادن حقانی شبکه ترور پلت فرم از NYT برای بیان دیدگاه های خود در به اصطلاح صلح برنامه ریزی استراتژیک ایجاد ارتباطات کودتا برای ترور حقانی شبکه آنها هرگز نمی تواند تصور کرده اند و یا زمانی ندارد و این تصمیم بار.”

نیویورکر نویسنده و خبرنگار جنگ جان لی اندرسون—که شده است گزارش از افغانستان پس از سال 1988—گفت: در مورد حقانی و همکارانش: “این مردم هستند که باید کشته راه خود را به میز مذاکره است. آنها وحشت داشته اند پس از طالبان در کابل و افغانستان به حدی است که آن را تقریبا unlivable…آنها نشان داده ایم مطلق بی رحمی نسبت به هر افغان مایل به تامل هر غیر اسلامی و غیر بنیادگرا آینده است.”

اندرسون اشاره کرد او نیویورکر همکار دیوید Rohde شد یک بار خبرنگار در سال 2008 و 2009 زمانی که او ربوده و اسیر برگزار شد به مدت هفت ماه و تا زمانی که او موفق به فرار شده است. شبکه حقانی بود دخیل در این حادثه است. “در حال حاضر است که آنها را در میز مذاکره گمان می کنم که آنها در حال حلاجی چشمان خود را مانند Bambi.” این بار op-ed اما “بسیار قطعی حرکت تاکتیکی توسط یک canny بازمانده از جهادی جنگ احساس می کند که خودش را به در دسترس جایزه,” او گفت:.

بار سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت کاهش یافته است در پاسخ به پرسش از روزانه وحش و کارگردانی این نویسنده به روزنامه سخنگو. “ما می دانیم دست اول چقدر خطرناک و مخرب طالبان است” سخنگوی ایمیل در دفاع از op-ed. “این بار یکی از تنها آمریکا, اخبار سازمان های به نگهداری تمام وقت یک تیم از خبرنگاران در افغانستان از زمان آغاز جنگ نزدیک به 20 سال پیش است. ما نیز تا به حال چندین روزنامه نگاران ربوده شده توسط سازمان.

“اما ماموریت ما در برابر نظر است که برای مقابله با ایده های بزرگ از طیف وسیعی از ارزش خبری ديدگاه. ما به طور فعال بینی صداها از همه طرف از جنگ افغانستان دولت طالبان و از شهروندان است. Sirajuddin حقانی دوم در فرماندهی طالبان در زمانی که مذاکره کننده خود هستند چکش از توافق با مقامات آمریکایی در دوحه که می تواند منجر به خروج سربازان آمریکایی از افغانستان ، که باعث می شود خود را در چشم انداز مربوطه در این لحظه خاص است.”

هر کس نه در روزنامه به نظر می رسید راحت با op-ed, اما.

“این قطعه توسط سراج حقانی” توییتی Mujib مشعل, این بار‘ ارشد افغانستان به خبرنگار “رنگی ترین واقعیت اساسی است: که “سراج” است نه طالبان صلح ساز به عنوان او رنگ خود که او را در پشت برخی از بی رحم ترین حملات این جنگ با بسیاری از غیر نظامی زندگی از دست داده است.”

در دقت تجزیه op-ed—که در آدرس مذاکرات برای یک نظامی آمریکایی خروج در میان دیگر مسائل مربوط به ایالات متحده آمریکا, طالبان و دولت افغانستان—حقانی ابراز تاسف “هر کس که از جنگ خسته شده اند. من معتقدم که قتل و نقص عضو باید متوقف شود.”

حقانی با این حال نمی اذعان مسئولیت خود را برای بسیاری از آن قتل و نقص عضو.

حقانی می افزاید: شاید اکثر disingenuously با توجه به ولایت تاریخ “من مطمئن هستم که آزاد از سلطه خارجی و دخالت ما با هم خواهد پیدا کردن یک راه برای ساختن یک نظام است که در آن تمام افغانها باید حقوق برابر که در آن حقوق زنان است که اعطا شده توسط اسلام—از حق آموزش و پرورش به حق کار—حفاظت و که در آن شایستگی پایه و اساس است برای فرصت های برابر.”

ژنرال آلن با این حال هشدار داد: “[من]f اعتقاد ما بر این برای بار دوم است که Sirajuddin حقانی و شبکه خود را تعهدات خود با مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ما خودمان را فریب دهد. ما می دانیم که چگونه Haqqanis را درمان زنان افغانستان. ما می دانیم که چگونه آنها واکنش نشان می دهند به مدرنیته دست آمده توسط مردم افغانستان در چنین یک هزینه بزرگ پس از [9/11]. ما می دانیم که چگونه آنها را ‘کاهش خشونت است.’ ما می دانیم وجود دارد عملا هیچ امکان آنها را شکستن با القاعده.

“وجود دارد هیچ اخلاقی هم ارزی آنچه میان طالبان و [رئیس جمهور اشرف غنی به تازگی مجددا انتخاب] دولت” او افزود: “اما انتشار این تروریست ها در صفحات بار ایجاد خواهد شد یکی در هزینه از مردم افغانستان و همه ما را قربانی کرده اند.”

محسنی که مقصر حقانی سازمان برای قتل 12 Moby گروه کارکنان بیش از چهار سال گذشته—”مردان جوان و زنان جوان در آینده کشور بودند که به طور خاص هدف قرار داده و کشته شدند”—این باورند که پاکستان طالبان پسند هوش آژانس به طور گسترده ای می ترسید ISI تا به حال در پشت صحنه نقش مهمی در تولید مقاله و قرار دادن آن در زمان.

“نوشت که op-ed? که ترجمه آن را برای آنها است ؟ و کسی که آن را ویرایش کند ؟ چگونه آنها می دانند که این فرد حتی نوشت این ؟ به نیویورک تایمز باید از خود این سوالات و همچنین” خواهد داد.

دیگر منتقدان مصاحبه با Daily Beast این باورند که این مقاله می تواند تولید شده توسط واشنگتن لابی یا بحران ارتباطات شرکت است که انتشار آن احتمالا تشویق زلمای خلیل زاداین برگ برنده دولت فرستاده ویژه به مذاکرات است.

این بار سخنگوی کاهش یافته است به آدرس چنین فرایند پرسش و خلیل زاد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از طریق وزارت امور خارجه ایالات متحده.

“این فقط یک شیرین کاری روابط عمومی,” خواهد داد. “این به طور موثر advertorial که نیویورک تایمز تصمیم گرفته است به تقویت بسیاری از بار ها و بارها با استفاده از Op-ed صفحه. و این مرد که به وضوح خون در دست خود را نمی دهد, مصاحبه مطبوعاتی که در آن او را به چالش کشیده و به عقب رانده است. به جای او اختیار تام داده. آنچه آنها انجام می دهند اساسا اجازه می دهد این فرد به شستن شهرت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>