Cenovus شرکت دیدن روند سود حاصل از انتشار برش اهداف ناظران می گویند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در یکی از آخرین تعاملات با خبرنگاران قبل از بازنشستگی به عنوان مدیر عامل شرکت کلگری-بر اساس شاهنشاهی نفت Ltd. جانباز oilman غنی کروگر بود به طور معمول ساده-صحبت در مورد کربن cenovus.

“ما کاهش کربن شدت هر بشکه تولید کنیم در cenovus حدود 20 درصد در طول پنج سال گذشته. (اما) ما نمی لاف زدن در مورد آن را,” او گفت:.

خواسته در مورد رقیب Suncor Energy Inc.’s تنها-اعلام برنامه ریزی برای ساخت یک $300 میلیون باد قدرت پروژه در جنوب آلبرتا و غول های انرژی رپسول قصد سرمایه گذاری در کم کربن تولید برق برای رسیدن به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050, کروگر گفت شرکت او علاقه مند نیست و در هزینه فقط به نظر می رسد بیشتر سازگار با محیط زیست حساس است.

ادامه مطلب: برتر جیسون کنی بارگیری نفت خام-با-راه آهن قرارداد امضا تحت سابق حزب دموکراتیک ملی دولت

“ما نگاهی به فرصت” او گفت:.

“اگر آنها می توانید اضافه کنید (سهامداران) ارزش و اعتقاد ما بر این آنها می توانند مواد بخشی از آینده ما, ما قطعا تمایل و توانایی برای انجام آن است. ما در بر داشت بسیاری از کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لاف زدن در مورد کربن شدت کاهش اهداف و اضافه کردن پروژه های انرژی تجدیدپذیر به کسب اعتبار برای جبران به طور کلی تولید گازهای گلخانه ای است که یک روند با مزایای برای شرکت های نفت و گاز است که می رود فراتر از پرداخت شهرت ناظران می گویند.

“فوری خطر برای شرکت های که لازم نیست که یک برنامه در اطراف گسترده تر د-carbonization است که آنها را محروم کردن خود از یک دسته از سرمایه گذار استخر” گفت: اندرو Swart یک شریک جهانی و معدن و فلزات رهبر برای حسابداری شرکت Deloitte.

آلبرتا کمک می کند تا شرکت های نفتی بریده بریده تولید گازهای گلخانه ای

آلبرتا کمک می کند تا شرکت های نفتی بریده بریده تولید گازهای گلخانه ای

“این واقعیت که وجود دارد $35 تریلیون دلار از سرمایه های متصل به این اصول است. اگر شما می خواهید برای شرکت … آن را به معنای واقعی تعهدات و قرار دادن برنامه در محل نشان میدهد که چگونه شما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد.”

وی افزود: اتخاذ فن آوری است که کاهش تولید گازهای گلخانه ای همچنین می توانید به طور مستقیم صرفه جویی در پول با کاهش یک شرکت انرژی کلی لایحه.

کربن بی طرفی و یا “شبکه صفر” به این معنی است که هر گونه دی اکسید کربن منتشر شده به اتمسفر از فعالیت های انسانی متعادل است با همان مقدار بودن حذف شده است.

Cenovus تولید Cenovus انرژی, Inc. اعلام کرد در اوایل ژانویه آن را برای هدف “شبکه صفر” گازهای گلخانه ای تا سال 2050 اضافه کردن آن را در نظر دارد به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در هر بشکه به 30 درصد تا سال 2030 در حالی که نگه داشتن تخت مجموع آن تولید گازهای گلخانه ای.

ادامه مطلب: در نامه ای به ترودو کنی می گوید رد تک Frontier پروژه می تواند ‘نقطه جوش’ غربی بیگانگی

در یک رویداد سه هفته بعد مدیر عامل الکس Pourbaix گفت: این واکنش از سرمایه گذاران سهامداران و ارائه دهندگان خدمات مالی بوده است “به شدت مثبت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم واقعا معنی دار و هدف برای ما بود تا سال 2030 30 درصد در کاهش کربن شدت,” او گفت:. “است که یک شرکت هدف است که ما می خواهیم برای رسیدن به, و من فکر می کنم که موقعیت Cenovus به عنوان یک رهبر در کل این منطقه است.”

کربن مالیات مانند آلبرتا تکنولوژی نوآوری و تولید گازهای گلخانه ای کاهش سیستم قرار دادن مستقیم قیمت در کمتر از سبز. تحت ردیف قطره چکان از بیش از 100 ، 000 تن از گازهای گلخانه ای در هر سال باید کاهش تولید گازهای گلخانه ای جبران آنها را با کربن اعتبار و یا پرداخت به یک ردیف صندوق.

دولت مقررات زیست محیطی و مالیات می تواند تفاوت که آن را به یک شرکت انرژی توانایی سودآوری توسعه آینده منابع گفت: Alan Ross منطقه ای شریک مدیریت در کلگری و متخصص در بخش انرژی در شرکت حقوقی Borden لدنر Gervais.

فورت مک کی برای اولین بار ملت می پرسد دادگاه تجدید نظر به نوبه خود cenovus پروژه

فورت مک کی برای اولین بار ملت می پرسد دادگاه تجدید نظر به نوبه خود cenovus پروژه

“ارزیابی بسیاری از شرکت ها در بخش انرژی است که بر اساس آن منابع چه نوع رژیم هستند ذخایر تحت,” او گفت:.

“آنها باید به فکر می کنم در مورد چه نوع از آب و هوا رژیم ذخایر خود را خواهد شد در معرض.”

ونکوور مبتنی بر تک منابع با مسئولیت محدود. اعلام کرد در اوایل ماه فوریه به آن امیدوار بود “کربن خنثی” تا سال 2050 از طریق نوآوری و تعویض به تمیز کننده منابع قدرت. آن را در انتظار یک تصمیم از دولت فدرال در آن پیشنهاد شده $20.6 میلیارد مرزی cenovus معدن انتظار می رود به تولید حدود چهار میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Cenovus تولید کننده کانادا منابع طبیعی با مسئولیت محدود. همچنین متعهد به کار به سمت صفر تولید گازهای گلخانه ای هدف بدون دادن یک تاریخ خاص با استفاده از تکنولوژی برای بهبود بهره وری و کسب اعتبار از طریق آن جذب و ذخیره سازی کربن ،

ادامه مطلب: Suncor عهده کبک پروژه پالایشگاه به تمرکز بر کم هزینه cenovus بسط

محیط زیست در حال تقسیم بر ارزش اتخاذ شرکت انتشار GHG شدت اهداف و تنوع به سبزتر انرژی دارایی.

“من فکر می کنم آنچه Cenovus است گفت: در بین خطوط است که آنها در حال کار بر روی دستیابی به موفقیت فن آوری است که اجازه خواهد داد که آنها را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای پس از سال 2030” گفت: تحلیلگر ارشد بنیامین اسرائیل از محیط زیست Pembina, موسسه اضافه کردن شرکت تنظیم یک “مثال بزرگ است.”

اما انرژی اقتصاددان علامت Jaccard استاد در دانشکده منابع و مدیریت زیست محیطی در ونکوور Simon فریزر دانشگاه گفت: وجود دارد هیچ چیز جدید در شرکت های انرژی کسری بودجه خود را کاهش دهند و ردپای زیست محیطی — در تاریخ بعد.

چنین اظهارات عمدتا طراحی شده برای mollify دولت ها و سر تنظیم کاهش انتشار آلاینده ها ،

آلبرتا, فدرال سیاستمداران را امواج در cenovus کنفرانس در فورت مکمورری

آلبرتا, فدرال سیاستمداران را امواج در cenovus کنفرانس در فورت مکمورری

“به تاخیر انداختن برای 10 سال خوب نیست به اندازه کافی در یک جهان که در آن استرالیا در آتش است. در جهانی net-صفر وجود خواهد داشت نه هر گونه تقاضا برای محصول خود را و یا به اندازه کافی جبران برای مقابله با انتشار گازهای گلخانه ای آنها را” chimed در انرژی استراتژیست کیت استوارت از فعالان صلح سبز در کانادا است.

در آن 2019 گزارش پایداری Suncor نیز مرتکب به برش مجموع انتشار گازهای گلخانه ای شدت از آن بالادست محصولات 30 درصد تا سال 2030.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در پیام خود در این گزارش مدیر عامل شرکت علامت کوچک می گوید زمان تغییر کرده اند در oilpatch.

“تغییر آب و هوا واقعی است و ما باید یک تعهد مشترک برای کاهش ردپای کربن ما. بیشتر مردم مشغول هستند بیشتر احتمال موفقیت است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>