پیت Buttigieg آتش سوزی در راش Limbaugh را ضد همجنس حملات ‘الن’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آنچه پلت فرم بهتر از الن DeGeneres برای پیت Buttigieg برای به اشتراک گذاشتن خود را صاف و پوست کنده افکار در مورد Rush Limbaugh?

در طول سال 2020 امیدوار نوسان از طریق لس آنجلس در روز پنج شنبه او ساخته شده دوم خود را ظاهر در طول روز نشان می دهد بحث, این بار در نزدیکی بالای دموکراتیک زمینه است. که با افزایش اعتماد به نفس, Buttigieg مشتاق را به آتش پشت در Limbaugh که به تازگی ساخته شده برخی از جدی ضد همجنس نظرات در مورد نامزد و بعد از آن نشان داد که رئیس جمهور خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت هرگز عذرخواهی می کنیم.

“من حدس می زنم او فقط یک ایده متفاوت از آنچه باعث می شود یک مرد از من” Buttigieg گفت: از Limbaugh که تا به حال مورد سوال مردانگی خود را در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن. “من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh و یا هر کسی که پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رک و پوست کنده. شما می دانید زمانی که من در بسته بندی کیسه های من برای افغانستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشغول به کار بود در فصل هفت تن از افراد مشهور شاگرد.”

“و از آنجا که قدرت است در مورد قفسه سینه-تپش و loud-mouthed مرد در پایان بار؟” “قوی ترین مردم من می دانم که نیست بلندترین مردم—آنها در حال آنهایی که عمیق ترین حس که آنها چه کسانی هستند و چه آنها ارزش و آنچه را که آنها در مورد مراقبت. و یکی از این افراد یکی از قوی ترین مردم من می دانم که شوهر من است, براد پیت.”

با این خط دوربین قطع به Buttigieg واقعی, شوهر, تصفیه و تزکیه بود که نشسته در استودیو مخاطبان در کنار, Ellen DeGeneres,’ همسر, Portia de Rossi. جالب اینجاست که تهمت نیز اشاره پیت در آخرین درهم و برهم تجمع یکشنبه شب در تماس تلفنی با “کمی عاقلانه مرد” برای ساخت یک اشاره استیضاح شوخی طول اسکار سخنرانی.

بعد در این قسمت که هوا به طور کامل در جمعه Buttigieg جواب داد: یک سری از رعد و برق دور سوال از DeGeneres از جمله آن شخص نامزد حزب دموکرات او خواهد بود و گیر کرده در یک جزیره متروکه با (برنی ساندرز) و چگونه می خواهد رای خود را در کالج همکلاسی کالین Jost تصور از او در شنبه شب زنده بر روی یک مقیاس از یک تا 10 (6.5).

Buttigieg نیز تا به حال یک پیام برای قاضی جودی Shiendlin که به تازگی بیرون آمد و در حمایت از شهردار مایک بلومبرگ: “من می خواهم به درخواست فایل و من می خواهم برای ورود [به] شواهد محتوای لاس وگاس بحث است.”

کف که جواب DeGeneres گفت: “من چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>