کبک عمده Junior هاکی لیگ به تعویق انداختن رای گیری در مبارزه با ممنوعیت تا تابستان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

رئیس جمهور و صاحبان 18 کبک عمده Junior, هاکی, تیم های لیگ تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن رای گیری در مبارزه با ممنوعیت تا مرداد.

رای گیری تا به حال شده است در اصل میله میله برای امشب نشست اما پس از بحث های طولانی تصمیم بر آن شد برای به تاخیر انداختن هر گونه تصمیم گیری در بحث موضوع Radio-Canada یاد کرده است.

هنگامی که رای گیری در نهایت می کند به جای دو سوم از QMJHL رهبری نیاز به رای دادن به نفع برای ممنوعیت آن را به تایید شود. اگر که اتفاق می افتد این ممنوعیت پس از آن به اثر را به عنوان 2020-21 فصل است.

لیگ ساخته شده است که بازیکنان بین سنین 16 و 20 در حال حاضر برخی از اقدامات در محل برای جلوگیری از دعوا از شکستن یخ. به عنوان مثال یک زمان قانون آمده است که دو بازیکن که در آخرین پنج دقیقه از یک بازی ممکن است به حالت تعلیق از بازی در مسابقه بعدی.

هنوز مشخص نیست دقیقا چه مجازات اعمال را برای بازیکنان که در ادامه مبارزه است.

اریک Lecompte سر مربی Grenadiers د Châteauguay اندام, AAA تیم هاکی مورد استفاده برای بازی در QMJHL. او به یاد می آورد زمانی که مبارزه در نظر گرفته شد یک بخش اساسی از ورزش اما معتقد است که زمان طولانی از تصویب رسید.

“همه ما می دانیم در حال حاضر با تکان مغزی و چیزهای شبیه به آن, من فکر می کنم هاکی زیادی تغییر کرده است. این یک بازی از سرعت آن را یک بازی از استعداد است. چرا خطر آسیب است که ممکن است تهدیدی برای زندگی خود را ؟ ” گفت: Lecompte که پشتیبانی از ممنوعیت.

اریک Lecompte سر مربی Grenadiers د Châteauguay اندام, AAA تیم هاکی معتقد است مبارزه با دیگر باید بخشی از ورزش است. (کیت مک کنا/CBC)

او گفت: تنها راه به درستی اجرای آن خواهد بود به ضربه مبارزان کردن یخ برای بقیه ی بازی ها.

Lecompte تا به حال چند تکان مغزی خود می گوید: او هرگز هر گونه لذت بردن از مبارزه با جنبه های این ورزش است.

به عنوان یک 16 ساله او گاهی اوقات تا به حال به مبارزه با 20 سال پیر مردانی که بسیار بزرگتر از او ،

“یک مرد سخت در حال حاضر در هاکی و یک مرد که می تواند انرژی است که می تواند فیزیکی وجود دارد خارج وجود دارد به بدن چک” گفت: Lecompte. “یک مرد که نمی تواند بازی فقط دعوا من فکر می کنم آن را بی فایده در یک تیم است.”

پل سیمون که نوه اش بازی یک اندام, AAA بازی در Châteauguay یکشنبه شب استفاده می شود برای لذت بردن از تماشای دعوا. در حال حاضر او همچنین می خواهم برای دیدن آن ممنوع است.

“این نوع از بازی که آنها می خواهند به بازی در حال حاضر. آن را با سرعت و مهارت و بدون نیاز به شنیدها” گفت: سیمون.

سیمون گفت: مبارزان باید بلافاصله اخراج از بازی.

در سال 2008 QMJHL را رد کرد و حرکت به اعمال 15 دقیقه پنالتی برای مبارزه با, پس از QMJHL کمیسر ژیل Courteau استدلال کرد که این نرخ از مبارزه در لیگ شد و در حال حاضر پایین و در نتیجه نمی تشکیل یک مشکل است.

‘من می خواهم به از دست دادن حافظه من?’

لیبرال MNA انریکو Ciccone گفت: او هنوز هم ترس از اثرات مربوط به ورزش آسیب به سر ممکن است بر روی او. (Sylvain روی روسل/CBC)

انریکو Ciccone رسمی مخالف و منتقد برای ورزش و تفریح سالم و زندگی در کبک شورای ملی سابق و NHL بازیکن گفت: او را به طور کامل پشتیبانی از ممنوعیت.

“هر روز صبح من و من هنوز هم تعجب می کنم که آن را به اتفاق می افتد به من ؟ آیا من باید CTE? من می خواهم به از دست دادن حافظه من?” Ciccone به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“این چیزی است که من با زندگی به دلیل همکاران من و بازیکنان است که من در برابر بازی که خودکشی کرد که باید مشکلات این روزها که فوت کرده اند.”

ایزابل Charest استانی وزیر مسئول وضعیت زنان و سابق المپیک, اسکیت باز سرعت کار حمایت برای ممنوعیت.

“من چندین بار گفت که من می خواهم جوانان به تکامل در یک مکان امن و که به وضوح به معنی منع یا تحریم در جنگ” گفت: Charest.

این تصمیم نیز بر تیم های اجرا شده توسط QMJHL در دیگر استانها از جمله کسانی که بر اساس در جزیره پرنس ادوارد, نوا اسکوشیا و نیوبرانزویک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>