ساندرز موج به دو رقمی سرب در سراسر کشور نظرسنجی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سناتور. برنی ساندرز مستحکم خود را frontrunner وضعیت در روز سه شنبه در مسابقه را به نفع حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی ساختمان دو رقمی سرب بیش از این زمینه در یک نظرسنجی جدید منتشر شد جلوتر از روز شنبه نوادا قفقاز.

آن مایک بلومبرگ که به تصرف بسیاری از اوایل عناوین از انتشار NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی که واجد شرایط میلیاردر خود حامی مالی برای اولین حضور خود را در یک دموکرات ریاست جمهوری بحث است. اما سابق شهردار نیویورک به پایان رسید دوم در این نظرسنجی پشت ساندرز که به پایان رسید و 12 امتیاز حذف دوم-محل بلومبرگ.

ساندرز’ پشتیبانی از صعود 9 امتیاز به 31 درصد از دسامبر زمانی که NPR/PBS NewsHour/Marist آخرین نظرسنجی در مورد خواسته نامزد تنظیمات در حالی که Boomberg حمایت مشخصی با 15 امتیاز به 19 درصد است. این سناتور ورمونت در ادامه به سرب در میان ترقی خواهان و کسانی که زیر 45 سال این نظرسنجی نشان داد اما او نیز منجر با زنان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بدون مدرک دانشگاهی. او دوم در میان رای دهندگان سیاه, در حاشیه خطا پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

بلومبرگ رهبری در این نظرسنجی با تعدیل می شود و رای دهندگان بیش از 45 بود با دوم و سوم در میان رای دهندگان سیاه.

سابق نیویورک شهردار قوی در این آخرین نظرسنجی واجد شرایط او برای این هفته بحث دموکراتیک در لاس وگاس اولین حضور خود را در انتخابات ریاست جمهوری بحث مرحله. بلومبرگ بود اواخر ورود به انتخابات ریاست جمهوری و اجتناب چهار اولیه متحده ریختن پول به جای آن به مبارزات انتخاباتی آگهی ملی و جوش در سه شنبه متحده است.

که بلومبرگ میلیاردر است خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود را برانگیخته انتقاد که وی در تلاش برای پایمال کردن زمینه با پول و اساسا خرید راه خود را به نامزدی حزب دموکرات را بدون مواجهه با موشکافی از چهار نامزد متحده است. نامزدهای متعدد ابراز هیجان در چشم انداز بحث بلومبرگ که رکورد به عنوان شهردار نیویورک به خصوص در مسائل نژادی شده است موضوع افزایش انتقاد.

بایدن در این مسابقه را زمانی frontrunner قرار داده شده سوم در روز سه شنبه نظرسنجی در 15 درصد پایین 9 امتیاز پس از ماه دسامبر است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن همچنین پایین از آخرین نظرسنجی رتبه چهارم در میان دموکرات ترجیحات رای دهندگان در 12 درصد و به دنبال آن ctq در 9 درصد تا پنج امتیاز از دسامبر.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg که انجام گردن و گردن با ساندرز در آیووا و نیوهمشایر بود که در 8 درصد کاهش از 13 درصد در ماه دسامبر.

با وجود بایدن را در 9 نقطه شیب در میان ترجیحات رای دهندگان این نظرسنجی نشان می دهد که معاون رئیس جمهور سابق به عنوان دموکرات که در انتخابات قوی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پاسخ دهندگان ترجیح داده او را سر به سر در برابر رئیس جمهور با 6 امتیاز و 50 درصد به 44 درصد بوده است.

این نظرسنجی ترجیح بلومبرگ به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک در یک رقابت با 48 درصد به 44 درصد حاشیه و ساندرز به مغلوب ساختن پیشی جستن 48 درصد به 45 درصد است.

ساندرز و بلومبرگ در حال حاضر بالا برده حملات خود را علیه یکدیگر ساندرز ارسال در توییتر جمعه شب که “آقای بلومبرگ مثل هر کس دیگری حق دارد به اجرا برای رئيس جمهور. او نه حق دارند به خرید ریاست جمهوری است.”

بلومبرگ اخراج جدید عقب ویدئو دیجیتال با هدف آنلاین رفتار ساندرز حامیان شده اند که متهم به اذیت و آزار کسانی که مخالف مورد نظر خود را نامزد. سابق شهردار نیویورک تاکید کرد در آگهی است که نامزدهای دموکرات نیاز به “متحد” حزب به منظور به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نظرسنجی از 527 در سراسر کشور دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل انجام شد Marist نظرسنجی در Marist موسسه افکار عمومی از طریق تلفن و دارای یک حاشیه خطا از 5.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>