ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز برگزار شد خاموش پیت Buttigieg در نیوهمپشایر در روز سه شنبه کاهش شهردار سابق حرکت و دفاع از خود را به عنوان آزمایشی frontrunner در هنوز مبهم دموکراتیک اولیه زمینه است.

Ctq موجب به زندگی با یک surpising مقام سوم به پایان برسد در حالی که دو یک زمان مورد علاقه های شما — الیزابت وارن و جو بایدن — عقب مانده به مراتب پشت سر. بازده منعکس تعجب آور درجه حرکت برای Klobuchar که ارائه خودش را به عنوان یک نسیم جایگزین برای Buttigieg و بایدن — اما کسانی که قبل از نیوهمپشایر plodded جلو تا حد زیادی به عنوان یک چاره اندیشی موقت است.

هنوز شب متعلق به Sanders.

این سناتور ورمونت به حال 26.2 درصد از دموکرات اولیه رای که سه شبکه به نام نژاد با 76 درصد از حوزه گزارش. Buttigieg بود 24.1 درصد و Klobuchar بود 19.6 درصد است.

وارن در 9.4 درصد و بایدن در 8.4 درصد — هر دو در زیر آستانه مورد نیاز برای برنده شدن نمایندگان در یک ویرانگر شب برای هر دو ردیف بالا مدعی است.

در ساندرز کمپین, پارتی, هواداران منتظر بودند بعد نتایج, اما تشویق زود بازده. و در Klobuchar ستاد انتخاباتی وجود نداشت و انتظار در همه. به عنوان نتایج فیلتر شده به رویداد و او علامت به مقام سوم مبارزات انتخاباتی قطع موسیقی و لنگ تلویزیون حجم.

جمعیت شعار می دادند “اجازه دهید امی” و “همه ما است.”

“سلام و امریکا و من ctq و من را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Klobuchar گفت: هنگامی که او در زمان روی سکو. “قلب من پر است امشب.”

مدت کوتاهی پس از این نظرسنجی بسته شده در ضمن دو شات نامزدها اندرو یانگ و بهداشت ، مایکل بنت کاهش یافته است. یانگ, دمدمی کارآفرین و سیاسی تازه کار بود و بسیار فراتر از انتظارات اولیه اما او شمارش در یک پایان قوی در نیوهمپشایر که محقق نشد.

رفتن به شب ساندرز بود نه تنها برای آماده سازی به طور گسترده ای انتظار می رود پیروزی در نیوهمپشایر اما گرفتی بایدن برای اولین بار در سراسر کشور در یک صبح مشورت نظرسنجی.

بایدن بود فقط از جان گذشته برای فرار.

پس از ملال انگیز در آیووا و با انتظارات پایین اینجا, معاون رئیس جمهور سابق برنامه ریزی برای ترک نیوهمپشایر در سه شنبه شب برای مطلوب تر زمین در کارولینای جنوبی است. به جای بایدن آن صعودی پیت Buttigieg که حرکت ساندرز بود که به دنبال بی پرده است.

“ما یک فرصت برای انجام کار واقعا خوب در اینجا امشب” ساندرز گفت: در یک مکان سنجی در منچستر. “ما یک برنامه صحبت می کند که به نیازهای خانواده های کارگر در سراسر این کشور که در بسیاری از موارد احساس می کنند که واشنگتن تبدیل شده خود را به عقب بر روی آنها است.”

یک ساندرز پیروزی خواهد بود و نه غیر منتظره پس از خرمن کوبی هیلاری کلینتون در نیوهمپشایر در سال 2016. اما اگر او برنده آن را علامت دوم قوی نشان از مبارزات انتخاباتی و پس از یکی-دو پایان با Buttigieg در یک هرج و مرج, آیووا, مسابقه که نتیجه هنوز به آن می شود.

بایدن در ضمن وضعیتی وخیم پس از اتمام چهارم در آیووا و اگر نتایج برگزاری پنجم در نیوهمپشایر. این بایدن کمپین انتخاباتی حزب شب در نیوهمپشایر بود دیگر هیچ یک ردیف بالا نامزد با خبرنگاران و کارکنان تقریبا ظاهری به تعداد رای دهندگان و نامزد حتی نمی وجود دارد. خلق و خوی بود استعفا داد و در عین حال اضطراب: بسیاری از انتظار می رود بایدن را انجام دهد بد است. اما به اندازه از دست دادن خود را ساخته شده هواداران و کارکنان عصبی در مورد زنده ماندن.

از خود فایروال از کارولینای جنوبی او خطاب به هواداران پس از صحبت کردن با نیوهمپشایر جمعیت از طریق یک ویدیو پخش حدود 9 p. m.

“این است که بیش از ما فقط شروع کار” بایدن اعلام کرد. این نامزد احتمالی نیاز به حمایت از “سیاه و سفید و قهوه ای, رای دهندگان,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را در این انتخابات به دور از شما.”

وارن, campain, ارشد رهبری همه تماشا وارن سخنرانی stoically از پشت مونتاژ صحبت فضایی در نزدیکی فرودگاه منچستر. آنها به سمت چپ به عنوان به زودی به عنوان سخنرانی به پایان رسید صحبت کردن با خبرنگاران.

ارتباطات کارکنان راه می رفت گذشته رسانه ها با گریم چهره مودبانه گفت: “سلام” اما کمی دیگر. دیگر کارکنان درگیر در پای چوبه دار طنز مورد ناامید کننده نتیجه و رفت به نوشیدن در جای دیگر.

هنوز وارن, پر انرژی, سخنرانی درو مشتاق پذیرایی از مونتاژ جمعیت.

“ما دو کشور با 55 متحده و سرزمین های به,” او گفت:. “سوال برای ما دموکرات ها این است که آیا آن خواهد بود یک مدت طولانی و تلخ تکرار مکررات از همان اختلافات در حزب ما و یا اینکه آیا ما می توانیم پیدا کردن یکی دیگر از راه.” در این صورت از یک برنامه به طور بالقوه مخرب از دست دادن Warren پس از آن ایستاده بود در مرحله پس از آن برای امضا به او “عکاسی از خود” خطوط با هواداران است.

نتیجه در روز سه شنبه بود و بعید به پایان هر ردیف بالا نامزد انتخاباتی بدون در نظر گرفتن چقدر بد است. و به جای شروع به حل و فصل دموکراتیک حزب نامزدی مسابقه نتیجه به احتمال زیاد تنها به درهم و برهم کردن آن بیشتر است.

شگفت انگیز ترین افزایش Klobuchar را به دنبال چشمگیر بحث عملکرد یک هفته از بسته بندی حوادث و افزایش در پای صندوقهای رای است.

Klobuchar انتخاباتی گفت: این برنامه ریزی برای گسترش نیروی انسانی در نوادا کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده داده شده در روز سه شنبه به نتیجه. داخل کمپین, نیوهمشایر, اتاق جنگ, کمپین دستیاران شد و به دنبال در چگونه به خوبی او انجام شده است در ساندرز’ پایگاه های مانند لکوونیا متوسط شهر است که ساندرز دور زد و در سال 2016 اما جایی که او در حال حاضر به خوبی انجام می دهند.

اما شواهد وجود دارد سهشنبه از بداهه طبیعت از یک تازه بدوران رسیده کمپین در بودجه تنگ است. او pparty تا به حال نقدی نوار Klobuchar انتخاباتی درهم برای راه اندازی یک جدول اضافی و کابل برق به صورت غیر منتظره له از خبرنگاران که نشان داد تا.

برای Buttigieg دوم-پایان محل به ساندرز در نیوهمپشایر به سختی خواهد بود فلج کننده. اما آن می تواند آن را سخت تر برای او را به تاخت و تاز در ایالات متحده است که به دنبال یک چالش Klobuchar چهره در حال حاضر بیش از حد.

در یک مصاحبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد که پخش سه شنبه Buttigieg گفت که “رای دهندگان از رنگ که لیزر متمرکز در شکست دادن این رئیس جمهور بیش از هر چیز دیگری می خواهید به می دانم که شما در واقع می تواند برنده” نشان می دهد قوی اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر می تواند کمک به او را به عنوان مبارزات انتخاباتی تبدیل به نوادا و کارولینای جنوبی است.

هنوز, سابق, South Bend, Ind. شهردار تنها 4 درصد حمایت در میان سیاه و سفید دموکرات ها با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی دوشنبه.

متوسط دموکرات ترین از نزدیک تماشا نامزد سهشنبه ممکن است یک میانه رو در همه, اما تدریجی جایگزین برای Sanders, Warren. پس از یک مقام سوم پایان در آیووا در هفته گذشته — و با نظر سنجی نشان می دهد او می تواند جست و خیز کردن بیشتر در نیوهمپشایر — بسیاری از میانه های ترس است که اگر وارن ورقه از مشاجره حزب چپ پهلو ممکن است یکی شدن در اطراف Sanders.

وزش دموکرات بودند و مشتاقانه علاقه مند به وارن زنده ماندن امیدوار است که او ممکن است در ادامه به برخی از رسم مترقی حمایت دور از ساندرز و تقسیم سمت چپ پهلو رای. این نگرانی به ویژه فشار دادن با بسیاری از نامزدهای میانه تقسیم پشتیبانی از جمله مایکل بلومبرگ میلیاردر که در حال بمباران این کشور با آگهی های تلویزیونی.

رئیس دولت جوان دموکرات مجلس گفت: New Hampshire است که اثبات خود را دوباره به عنوان یک محل که در آن مشخصات پایین آرای انتخابات ریاست جمهوری می تواند طوفان به شهرت ملی رسید.

“دو نفر بودند که اساسا ناشناخته یک سال پیش در اینجا در حال حاضر چشم کل کشور” لوکاس مایر گفت: از Buttigieg و Klobuchar. “این چیزی است که برای اولین بار در کشور مورد تمام شده است.”

النا اشنایدر Myah بخش و هالی Otterbein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>