ساسکاچوان پرده استراتژی جدید برای مبارزه با گونه های مهاجم آبزی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساسکاچوان دارای پرده برداری جدید استراتژی جامع برای حفظ گونه های مهاجم آبزی (AIS) مانند گورخر صدف و quagga صدف خارج از استان.

به تاریخ AIS شده است یافت نمی شود در ساسکاچوان. وزیر محیط زیست داستین دانکن می خواهد به آن را نگه دارید که راه.

“این استراتژی بر نیاز به همکاری و هماهنگی با استانی و فدرال, سازمان های دولتی و غیر دولتی سازمان ها و همسایه های قضایی برای جلوگیری از معرفی و گسترش معرض خطر آبزی گونه های مهاجم” دانکن گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

ادامه مطلب: گونه های مهاجم آبزی در برخواهد داشت خطر ابتلا به ساسکاچوان waterbodies

قبل از هر چیز در استراتژی جدید جلوگیری AIS از ورود ساسکاچوان آبراه و در صورتی که اتفاق می افتد در پاسخ به سرعت برای جلوگیری از AIS از ایجاد و یا گسترش.

AIS می تواند شدید اقتصادی در جوامع و استان با توجه به گزارش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در 2015, South Saskatchewan River آبخيز استوارت برآورد آن می تواند هزینه استان و شهرداری بین $15 $30 میلیون نفر سالانه در هزینه های تعمیر و نگهداری به تنهایی.

آلبرتا برآورد آن می تواند هزینه $75 میلیون سالانه اگر AIS آلوده استان است. انتاریو می پردازد حدود 75 دلار در 91 میلیون در هر سال برای مقابله با AIS در آبراه های آن از جمله تاثیر بر تولید برق و آب آشامیدنی و سیستم های مدیریت آب سازه.

دیدار مهم: جدیدترین علاوه بر این به B. C. s صدف دفاع برنامه

دیدار مهم: جدیدترین علاوه بر این به B. C. s صدف دفاع برنامه

یک گام ساسکاچوان گرفته شده برای جلوگیری از AIS از ورود به استان است که شناور بازرسی.

ساسکاچوان و شرکای آن آزمایش 123 waterbodies برای AIS در طول سال 2019 با تمام نتایج آینده را منفی و بیش از 3,100 شناور مورد بررسی قرار گرفت.

“ما به تازگی اعلام کرد که هیچ تهاجمی صدف شده بود شناسایی شده در ساسکاچوان آب در سال 2019,” دانکن گفت.

“است که یک گام مثبت و از آن صحبت می کند به رویکرد ما شده ایم گرفتن در ساسکاچوان. اما ما می دانیم که کار بیشتری باید انجام شود و سعی و کوشش در این جبهه نیاز به بی امان برای ما باقی می ماند رایگان از این تهدید است.”

ادامه مطلب: هیچ تهاجمی صدف گزارش شده در استان در طول سال 2019

استراتژی جدید خواهد شد که این استان را یک علم مبتنی بر رویکرد به تجزیه و تحلیل خطر و کنترل و نظارت به منظور بررسی تهدیدات در ارتباط با گونه های مهاجم آبزی.

آن را نیز اجازه می دهد که دولت جدید برای اضافه کردن گونه های ماهی به این استان را ممنوع ماهی فهرست گونه های زمانی که آنها در حال شناسایی و به عنوان تهدید در معرض خطر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کلید هر چند مقامات گفت: آموزش و پرورش است و وزارت محیط زیست گفت: آن را ادامه خواهد داد به منظور توسعه مبارزات به منظور بالا بردن آگاهی از خطر AIS.

گونه های مهاجم آبزی یافت شده در سه استان و گورخر صدف لارو قبلا یافت شده در Cedar Lake مرد., است که بخشی از سیستم رودخانه ساسکاچوان.

ادامه مطلب: ساسکاچوان waterbodies باقی می ماند رایگان از تهاجمی صدف

گورخر و quagga صدف هستند تقریبا غیر ممکن است به از بین بردن یک بار تاسیس در آبراه.

آن است که غیر قانونی را ممنوع آبزی گونه های مهاجم به ساسکاچوان.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>