ساسکاچوان جدید پریشان رانندگی جریمه نامتناسب مجازات مردم در فقر: استاد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

جدید برچسب قیمت یک پریشان رانندگی بلیط در ساسکاچوان است که مطمئن شوید که برای قرار دادن دندانه در هر کسی کیف بغلی اما محلی دانشگاهی می گوید آن را ضربه آسیب پذیر مردم سخت ترین.

“ما می خواهیم برای جلوگیری از این رفتارها با استفاده از مجازات اما مشکل این است که همه مردم در حال رفتن به این احساس به همان اندازه” گفت: Scott Thompson, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه ساسکاچوان.

ادامه مطلب: پریشان رانندگی جریمه بیش از دو برابر در ساسکاچوان

SGI می گوید خوب برای اولین جرم سر به فلک کشید $580 on Feb. 1 عنوان اصلی $280 بلیط نبود اثبات موثر در منع مردم از رانندگی پریشان. دوم جرم و هزینه های $1,400 و یک سوم $2,100.

در سال گذشته بیش از 10 ، 000 پریشان رانندگی بلیط صادر شده در سراسر استان یک SGI سخنگو در بیانیه ای گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در 2018, SGI گفت پریشان رانندگی بود که یک عامل در بیش از 6000 برخورد باعث 774 صدمات و مرگ و میر 22.

SGI اذعان کرد که پریشان رانندگی جریمه افزایش قابل ملاحظه ای اما آیا کسی می یابد خود را مواجه با یک هزینه خوب بستگی به تصمیم به رانندگی پریشان.

“بسیاری از مردم می گویند, ‘OK هست شما نباید فراموش جرم و جنایت مگر اینکه شما [می] آیا زمان,'” تامپسون گفت: اخبار جهانی است.

“[اما] هنگامی که افراد خاصی هستند که مجازات راه بیش از دیگران است و ما باید نابرابری در جامعه ما پس از آن ما واقعا نیاز به نگاه در مورد ‘قرار دادن کسی به بدهی یک راه حل این نوع مشکلات و یا آن را بهترین راه برای حل این مشکلات؟'”

ساسکاچوان RCMP دست 87 پریشان رانندگی بلیط در هفته اول فوریه — 86 برای اولین بار اتهامات و یکی برای بار دوم — در مجموع بیش از $51,000 جریمه.

ادامه مطلب: هیچ معافیت در پریشان رانندگی بلیط با جریمه های جدید در ساسکاچوان, پلیس می گویند

“هنگامی که ما شکستن [خوب] پایین با درآمد ماهانه ما می توانید ببینید زیادی اختلاف در چگونه مردم در حال رفتن به احساس این” تامپسون گفت.

آمار کانادا 2015 خط فقر برای ساسکاتون است $38,110 بنابراین $580 بلیط به ارزش حدود 18 درصد از آن درآمد ماهانه.

این متوسط درآمد برای ساسکاچوان خانواده پس از کسر مالیات است $65,784 با توجه به سرشماری سال 2016 داده است. تامپسون اشاره کرد اول پریشان رانندگی بلیط هزینه این خانواده حدود 11 درصد از درآمد ماهانه خود را.

کسانی که نمی توانند و یا نمی خواهید به پرداخت استانی و یا شهری جریمه می تواند کار آنها را با داوطلب کار.

جان هوارد جامعه مردمان با آن شرکای اجتماعی در Moose Jaw رجینا و ساسکاتون جایی که آنها باید تا شش ماه به کار کردن یک بلیط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این اجازه می دهد تا افرادی که ممکن است به طور غیر منتظره یک خوب برای نگه داشتن زندگی خود را بدون نیاز به … شکست خواهد بود چرا که آنها صرف تمام پول خود را در یک بلیط سرعت و یا یک بلیط پارکینگ” گفت: Shawn فریزر مدیر عامل شرکت جان هوارد جامعه ساسکاچوان.

“این واقعا یک پیروزی برای همه در مقابل سایر اقدامات تنبیهی که در آن به شما پرداخت جریمه و یا شما به زندان برود… بدهی های خود را بازپرداخت اما هیچ کس واقعا منافع است.”

در سال گذشته 1,908 مردم کار کردن 2,628 جریمه در ساسکاتون با توجه به جامعه.

فریزر گفت: به نظر می رسد بسیاری از مردم آگاه هستند از این برنامه اما او می خواهم به ترویج آن بیشتر است. او گفت: این امر می تواند مفید باشد اگر پلیس ساخته شده و مردم آگاه از این گزینه برای کار کردن خوب است.

در هر ساعت از کار اعتبار در حداقل دستمزد است. آن را در حدود 50 ساعت برای کار کردن $580 بلیط.

تامپسون گفت: کار کردن بلیط یک جایگزین خوب برای پرداخت از جیب اشاره کرد اما برخی از افراد نمی توانند به صرف ساعت کار داوطلبانه در بالای یک شغل تمام وقت و خانوادگی وظایف.

وی با اشاره به فنلاند “روز خوب” که سیستم پایگاه جریمه در یک فرد حقوق و دستمزد.

“شما باید یک بزرگ مقیاس کشویی به طوری که همه احساس عذاب و یا آسیب های مرتبط با این جریمه به همان اندازه به عنوان یک درصد از درآمد خود را,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

درآمد و بدهی هستند و پيش بينی کننده برای مردم در آینده برخورد با نظام عدالت کیفری است.

“ما نیاز به فکر می کنم بسیار به وضوح در مورد چه نوع از مسیر زندگی ما می خواهم به ارسال به مردم است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>