Steny Hoyer منجر سفر به پورتو ریکو در میان کمک های بن بست

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer منجر خواهد شد گروهی از نمایندگان مجلس به پورتوریکو که روز یکشنبه به مناسبت اول رهبری رهبری در سفر به این جزیره پس از یک سری از ویرانگر زلزله زده شروع در اواخر ماه دسامبر.

دو روز سفر را شامل جلسات از پورتوریکو را رهبران و آسیب دیدن دست اول در میان و در عین حال یکی دیگر از تنش و کشمکش بین حزب دموکرات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش فدرال برای کمک به خاک ایالات متحده.

“من می خواهم به مردم پورتوریکو نشانه روشن است که وجود دارد بسیاری از افرادی که مراقبت عمیقا در مورد ما همکار آمریکایی” هویر در مصاحبه ای گفت: پیش از سفر. “ما هنوز هم می خواهید مطمئن شوید که پورتو ریکو است که منابع آن نیاز دارد.”

Hoyer همچنین امیدوار است این سفر می تواند کمک به فشار رهبران ایران که رد دموکراتیک بسته از نزدیک به 5 میلیارد دلار در پس از زلزله کمک های اولیه — آخرین حزبی برخورد مربوط به تهمت و پورتوریکو در پی یک رشته طولانی از بلایای طبیعی از جمله طوفان مرگبار که ادعا 3,000 زندگی می کند.

پیوستن به Hoyer خواهد بود مظنونان حمله به دانشگاه Nydia ولاسکز (D-NY), کارولین B. Maloney (D-NY) و اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY). تشکر. Garret گور (R-لا.) مجبور به خروج از سفر.

بازدید خواهد kick off یکشنبه با جلسات از فرماندار پورتوریکو واندا Vázquez — که در مواجهه با تماس به استعفا بیش از شکایات در مورد پاسخ های عمومی به این فاجعه و همچنین FEMA مقامات. روز دوشنبه قانونگذاران سفر به بخش جنوبی این جزیره که در آن هزاران نفر از مردم مجبور شده اند از خانه و کودکان خود را نگه داشته و از مدارس پس از زلزله سرنگون سازه ها در این منطقه است.

پورتو ریکو است که هنوز از وضعیتی وخیم از زلزله “ازدحام” — از جمله 11 زمین لرزه که به بزرگی 5 و یا بیشتر — در هفت هفته گذشته. شدید ترین زده در اوایل ژانویه ترک بسیاری از بدون آب و برق برای روز.

کوچک لرزش و پس لرزه ها همچنان به سر و صدا که ممکن است احساس برای هفته اگر نه سال با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

مقامات در پورتوریکو, در ضمن هنوز در حال مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طولانی سر رسیده کمک های اضطراری ناشی از این رشته از فاجعه طوفان در سال 2017. این جزیره زیرساخت های آن از جمله قدرت اصلی کارخانه هنوز ضعیف از طوفان بود و دوباره تیره و تار توسط زلزله.

در کنگره به تصویب 20 میلیارد دلار در طوفان های مربوط به کمک های هر چند بسیار شده است و تاخیر در رسیدن به این جزیره در بخشی به دلیل تهمت را موشکافی شدید در پورتوریکو بودجه. مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی بود برافراشته در برابر پورتوریکو دولت آن را متهم به سوء استفاده از فدرال کمک در حالی که همچنین برخورد با کارمن Yulín کروز دموکراتیک شهردار, San Juan.

پس از ماه از شکایت از دموکرات کاخ سفید اعلام کرد در ماه ژانویه که آن را انتشار 8 میلیارد دلار در دراز مدت بازسازی کمک از وزارت مسکن و توسعه شهری است.

در هفته های اخیر دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند به ارسال پول بیشتر به پورتوریکو به طور خاص برای زلزله از جمله 100 میلیون دلار برای آموزش و پرورش $1.25 میلیارد دلار برای بزرگراه و 2 میلیارد دلار به طور کلی بازسازی پول از HUD.

اما کاخ سفید تهدید کرده است که به حق وتو بسته و سنا را ندارد آن را برای یک رای.

“اگر پورتوریکو یک دولت بود که در حال حاضر انجام شده است” هویر گفت که خاک شده “بدست قشنگ خام معامله” از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

هنوز هم وجود داشته است اشتباه توسط پورتوریکو دولت است که مسئولیت رسوایی. سابق پورتو ریکو رژیم صهیونیستی است. ریکاردو A. Rosselló استعفا داد و در ماه ژوئیه پس از انتشار صدها خام پیام های ارسال شده توسط فرماندار سابق و مقامات دیگر است. اخیرا تظاهرات شروع شد و در سراسر این جزیره پس از یک انبار استفاده نشده فاجعه لوازم کشف شده در ماه گذشته.

Hoyer گفت که او برنامه ریزی شده به “یادگیری حقایق” که در آن همه چیز ایستاده با ریکاوری — چه رفته درست چه اشتباه رفته و آنچه هنوز مورد نیاز است.

“هر کس خواهد پذیرفت که پورتوریکو نشده پاسخ داد: کاملا به این بحران خود را. که نمی تواند بهانه ای تاخیر از طرف افرادی که صدمه دیده شده است,” گفت: Hoyer.

Hoyer آخرین بازدید پورتوریکو با یک گروه دو حزبی از قانونگذاران از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) پس از طوفان در سال 2017. Hoyer نیز دعوت مک کارتی در این سفر اما جمهوری خواه کالیفرنیا به حال برنامه ریزی در تضاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>