‘یک والیوم,’ Nunavut MLA می گوید naysayers از ادمونتون اسکیموها نام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Rankin Inlet جنوبی MLA و Nunavut وزیر کابینه Lorne Kusugak می گوید او مفتخر است به شنیدن این که ادمونتون اسکیموها در حال انتخاب به نگه داشتن نام خود را — با وجود فشار در سال های اخیر برای لیگ فوتبال کانادا تیم به رها کردن این اصطلاح به طور گسترده ای در نظر گرفته توهین آمیز به Inuit.

“من افتخار می کنم که ادمونتون اسکیموها را حفظ خواهد کرد به نام” Kusugak گفت: در طول یک عضو بیانیه در مجلس در روز پنج شنبه.

“هر کس دیگری که فکر می کند آن را یک جرم فقط حل و فصل کردن. یک والیوم. نمی شود بسیار حساس است.”

این باشگاه اعلام کرد آن را نگه دارید کلمه “اسکیموها” در نام خود را در فوریه. 14. که پس از آن یک سال را صرف تحقیق و تعامل با شمالی به میدان افکار عمومی بر روی نام.

این باشگاه نیست و ساخت آن یافته اما گفت که هیچ روشن اجماع. یک سخنگو گفت: CBC هفته گذشته بود که حمایت های بیشتری را برای این نام در غرب قطب شمال که در آن, باشگاه فوتبال دارای طرفداران بیشتری است.

لیگ تصمیم اعلام شد در این میان یک فرهنگی گفتگو در مورد کلیشه های نژادی و ورزشی نام تیم.

در ماه اکتبر سال گذشته صدها نفر از مردم در ایالت مینه سوتا راهپیمایی در اعتراض به نام واشنگتن NFL تیم ردسکینز. و که آوریل, دانشگاه مک گیل توافق برای تغییر نام آن تیم اول دانشگاه یا دانشکده مردان تیم های ورزشی که دیگر نمی خواهد به نام “Redmen.”

Inuit Tapiriit Kanatami جمهور Natan Obed اول به چالش ادمونتون نام تیم در سال 2015 زمانی که آن را آماده برای بازی در خاکستری جام قهرمانی بازی.

Natan به نام به نام توهین به Inuit سمت چپ بیش از منسوخ شده زمانی که Inuit بودند به عنوان کثافت.

یک ادمونتون اسکیموها کلاه دیده می شود در این زمینه در طول یک جلسه تمرین در وینیپگ مرد., جمعه, نوامبر. 27, 2015. این تیم هفته گذشته اعلام کرد, آن را نمی خواهد آن را تغییر دهید نام زیر شکایت است که اصطلاح “اسکیمو” است توهین آمیز به Inuit. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

این تیم ساخته شده است که او عاشق فوتبال

Kusugak گفت: حمایت خود را از جریان از یک داستان شخصی که قدمت آن به اوایل دهه 70 زمانی که تلویزیون برای اولین بار آمد به Rankin Inlet.

او گفت که او نمی دانم زیادی در مورد فوتبال به دلیل تلویزیون جدید بود به شهر اما او در بر داشت خود را در حال تماشای بازی به هر حال به دلیل ادمونتون اسکیموها بازی می کردند.

به زودی او را تشویق و مادرش — Kusugak اواخر مادر Kukik Kusugak شد به خوبی شناخته شده و مورد احترام به عنوان یک سالمند در نوناووت — از او پرسید چه تمام شور و هیجان بود.

“من گفت:” من به تماشای ادمونتون اسکیموها بازی ساسکاچوان Roughriders,’,” او گفت: مجمع.

“دانستن به همان اندازه در مورد فوتبال به عنوان من او نشستم و شروع به تشویق با من. من از او پرسیدم: “چه کسی شما تشویق ؟ و او گفت:” اسکیموها چون من یک اسکیمو بیش از حد.'”

همه فقط نیاز به آرام کردن و استراحت.– Lorne Kusugak MLA استناد برای Rankin Inlet جنوبی

سخنرانی او را خوب مزاج و اعضا در مجمع اتاق دست هایش را.

Kusugak گفت: هیچ کس او می دانست که در زمان ارتکاب جرمی به نام.

“همه فقط نیاز به آرام کردن و استراحت.”

او گفت که او امیدوار است این مکالمه را می توان بازگشت به فوتبال است.

“امروز من می دانم آنچه اول-و-ده به نظر می رسد. من می دانم آنچه یک سوم پایین است و من می دانم که از دست دادن خاکستری جام سرگرم کننده است,” او گفت:.

“بازی زندگی می کند. من امیدوار هستم در این تابستان خواهد بود که تابستان من در واقع به رفتن به سازمان دیده بان اسکیموها بازی زندگی می کنند در کشورهای مشترک المنافع ورزشگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>