‘چراغ همه در آمد’: Alex Bilodeau تاریخی طلا مجموعه تن برای بازی های المپیک ونکوور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

الکس Bilodeau آماده شد برای کسب مدال در ونکوور 2010 بازی های زمستانی. آنچه که او تا به حال برای برنامه ریزی شده بود, افراد مشهور, وضعیت او به دست آورده که برای اولین بار از کانادا به برنده مدال طلای المپیک در خاک خانه.

“من آماده شد [برای مسابقه] اما آماده نیست برای چه آمد و پس از آن گفت:” Bilodeau, که در حال حاضر 32 و کار در سرمایه گذاری های خصوصی در مونترال. “من اغلب در توصیف آن را به عنوان زندگی سیدنی کرازبی برای دو هفته. این واقعا دیوانه است.”

Bilodeau پیروزی در اسکی مقتدر رویداد آمد و در روز دوم از رقابت و اجازه این کشور به بازدم. هیچ کانادا رسیده بالای سکو در سال 1976 بازی های تابستانی در مونترال یا 1988 کلگری بازی های المپیک زمستانی

این مدال به یک ملت گرسنه برای موفقیت چیزی برای تغذیه. آن را نیز ارائه برخی از نور خورشید به یک بازی تحت یک سایه تیره پس از مرگ گرجستان luger Nodar Kumaritashvili در طول آموزش تصادف در ویسلر ساعت قبل از مراسم افتتاحیه.

“او برنده است که طلا یک شات واقعی آدرنالین به همه چیز” گفت: جان Furlong سر از ونکوور کمیته سازماندهی برای سال 2010 المپیک و پارا المپیک بازی های زمستانی (VANOC).

الکس Bilodeau, در حال حاضر 32 و کار در سرمایه گذاری های خصوصی در مونترال می گوید: مشهور است که به دنبال مدال طلای خود را در سال 2010: “من آماده شد [برای مسابقه] اما آماده برای آنچه که آمد پس از آن.” (وینسنت Ethier/COC)

Bilodeau می رود هوابرد در راه خود را به طلا در سرو کوه در فوریه. 14, 2010. (گتی ایماژ)

“این تقریبا مانند کسی هل یک پلاگین به دیوار و چراغ همه در آمد. مردم جشن گرفتند و ما بیش از آن که مانع از هرگز برنده شدن در خانه. ناگهان این همه اعتماد به نفس شروع به نشان می دهد و ما در راه ما را به تبدیل شدن این تیم به ضرب و شتم.”

کانادا خواهد برنده 26 مدال در ونکوور, 14 از آنها طلا که در آن زمان یک رکورد برای یک کشور در یک تک بازی های المپیک زمستانی.

Bilodeau گفت: نبود بحث های زیادی در میان ورزشکاران بیش از که برنده اولین طلا.

“ما هرگز واقعا صرف بیش از حد انرژی است که” او گفت:. “این بیشتر از یک رسانه چیزی. در ورزشکاران ما خنده شد در مورد آن.”

سازمان دیده بان | الکس Bilodeau در حال 1st کانادا برای برنده شدن طلا در خانه:

در مصاحبه با CBC Sports’ آناستازیا Bucsis قبل از القاء به کانادا Sports Hall of Fame, Alex Bilodeau به یاد می آورد خاطرات خود را از تبدیل شدن به اولین کانادا به برنده مدال طلای المپیک در خاک خانه در سال 2010 ونکوور بازی های المپیک است. 3:08

در روزهای منتهی به ونکوور بازی وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان است که می تواند پایان کانادا در المپیک ادم که بدشانسی میاورد.

مردان سراشیبی اسکی مسابقه برنامه ریزی شده بود برای باز کردن شنبه با هر دو فلوت بومی مانوئل آزبورن-Paradis و اریک Guay در نظر گرفته مدعی است. آب و هوا و شرایط مجبور نژاد به دوشنبه که در آن Guay پنجم رسید و Osborne-Paradis 17.

زنان مقتدر برگزار شد شنبه شب. جنیفر Heil طلا مدال از سال 2006 تورین بازی و برنده قبلی چهار جام جهانی, رویدادهای او وارد شده منجر به بازی های المپیک مورد علاقه. اما او به تماشای آمریکایی هانا کارنی نبرد از طریق باران و برف و slushy شرایط به دور قاپ زنی پیروزی نهایی اجرا شود.

Bilodeau برنده شده بود به طور کلی عنوان قهرمانی جهان در سال 2009. او آمد به بازی های المپیک در رتبه چهارم جهان, جدول رده بندی جام جهانی پس از دوره نقاهت بعد از شکسته پا رنج می برد و در ماه نوامبر.

Bilodeau است استقبال دانش آموزان پس از بازگشت به زادگاه خود را از Rosemere, Que., در مارس 2010. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

در شب از خود مسابقه Bilodeau احساس نمی هر گونه فشار اضافی.

“من فقط متمرکز در مسابقه من,” او گفت:. “من به دنبال به جلو به عنوان اولین طلای المپیک مدال در کانادا. آن را بیشتر در مورد عملکرد, آنچه که من می تواند انجام دهد. من نمی شده است کمتر یا بیشتر متمرکز اگر جن برنده شده بود شب قبل از.”

Bilodeau led رقابت پس از نهایی خود را اجرا کنید اما پس از آن تا به حال به صبر برای اسکی باز Guilbaut کولا آخرین مرد پایین تپه به اشتباه.

“در ذهن من انجام آنچه من می توانم با این نوع اسکی شرایط آن است که در جایی که شب” او گفت:. “من واقعا خوشحال با آنچه که من تحویل واقعا یک لحظه دقیق.”

به عنوان او در ونکوور Bilodeau جشن با برادرش فردریک پس از برنده شدن طلا دوباره در سوچی چهار سال بعد. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

وقتی کولا ساخته شده است یک اشتباه او در اوایل اجرای Bilodeau می دانستم که مدال او بود.

“هیچ کس واقعا می تواند پیش بینی کند که چگونه بزرگ المپیک ما در حال رفتن به در ونکوور و چگونه یک معامله بزرگ آن خواهد بود برای همه کانادایی ها,” او گفت:.

“من به سختی می تواند حتی راه رفتن در اطراف شهر بدون پلیس اسکورت. این عجیب و غریب بود آن را احساس مانند یک رویا است. در پایان این دو هفته من کمی ضعف است. من می خواستم کمی آرام.”

پیروزی در زمان بسیار شخصی توجه داشته باشید که Bilodeau اختصاص داده شده به نفع خود به برادرش Frederic که به فلج مغزی.

“من دریافت کرده اند و بسیاری از نامه ها و پیام ها از سراسر کشور و حتی جهان” Bilodeau گفت. “این خیلی بد است که ما نیاز به یک لحظه مثل این به درک آنچه که فلج مغزی است و به آموزش مردم است.”

Bilodeau فکر بازنشستگی پس از ونکوور. او تصمیم گرفت برای رقابت طریق به 2014 سوچی, بازی, جایی که او برای اولین بار اسکی مدال طلای خود را به دفاع المپیک عنوان شده است.

“چهار سال آینده شد و سخت ترین سال های زندگی حرفه ای من,” او گفت:. “من درک می کنم در حال حاضر به همین دلیل آن را سخت به دفاع از یک مدال طلا.

“این سخت بود اما من خوشحالم که من رفتم برای این چالش است.”

آن بوده است که 10 سال پس از Bilodeau نوشت فصل خود را در تاریخ کانادا, اما او به نظر می رسد مثل دیروز.

“مقدار زیادی از آب رفت زیر پل پس از” او گفت:. “خاطرات بزرگ وجود من را حفظ خواهد کرد از تمام حرفه ای اما به خصوص از ونکوور بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>