قابل توجه تبلت چیزی است که اپل بخواهد می تواند آن را و این که خب قابل توجه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اجازه دهید من شروع این بررسی گفت: من وسوسه به این جدید دیجیتال نوشتن قرص قابل توجه است. من باید مقاومت در برابر hold me back. به عنوان یک ابزار مرد, من می دانم که آن را خاص است. و…پر زرق و برق. همچنین فوق العاده و نوآورانه. من مطمئن هستم که چه چیزی اتفاق می افتد به لحاظ فنی و به صداقت قابل توجه (به عنوان مثال این شرکت است که باعث می شود این تبلت که اصرار بر تلفظ نام خود قابل توجه) نمی خواهد تکان دادن در جزئیات, اما من می تواند گواهی دادن به این واقعیت است که نوشتن در قابل توجه دیجیتال تبلت در واقع احساس می کند مانند نوشتن بر روی کاغذ.

OK, خرید. این شگفت انگیز. آیا من ذکر آن را احساس می کند مانند نوشتن بر روی کاغذ ؟

همه چیز بسیار آسان است به توضیح نیست. تبلت هزینه $499-$598 و شامل یک قلم با هشت جایگزینی راهنمایی و یک کابل شارژ. هنگامی که شما نوشتن یادداشت با دست, شما می توانید همگام سازی یادداشت های خود را به گوشی های هوشمند. یک آیکون کلیک کنید و تبلت را تبدیل به آنچه شما نوشتن به متن. من تست چند صفحه از یادداشت ها و متن تبدیل کاملا مشغول به کار.

این تبلت با استفاده از شناخته شده صفحه نمایش الکترونیکی با تکنولوژی شما همچنین می خواهید پیدا کردن در بسیاری از آمازون روشن شدن خوانندگان. عمر باتری فوق العاده است, مدت چند روز. من دوست دارم که چگونه نور قرص احساس می کند (در حدود 12 اونس) بیشتر شبیه یک حقوقی پد از قرص های دیجیتال است. یک محصول مشابه از سونی به نام Digital Paper DPT هزینه های همان. شما به راحتی می توانید سازماندهی تمام یادداشت های خود را, و من دوست داشتم که چگونه حتی یک برنامه دسکتاپ برای ویندوز لپ تاپ.

من نمی دانم. من دوست دارم که چگونه آن را می نویسد بنابراین من تصمیم به رفتن به یک کافی شاپ و به سادگی با استفاده از این محصول برای چند ساعت. من نشسته من جام بر روی میز و تکیه بیش از این دستگاه با قلم. من نوشت: از برخی از برنامه ریزی برای هفته من. من خراشیده کردن برخی از نمودارهای فکر کردن در مورد که در آن من ممکن است یک قطعه باغ در حیاط من بهار آینده. من نوشت: این مقاله شما در حال خواندن در حال حاضر. من یک بازی از حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا با barista. او خندید.

آن را احساس می کند مانند قلم باعث کاهش کمی به صفحه نمایش الکترونیکی اگر چه من حدس می زنم یک مهندس در قابل توجه را بخوانید و این ادا و اصول. آه نه. وجود دارد و حس لامسه است که ممکن است یا ممکن است همه در سر من. من نمی توانم آن را توضیح دهید. آن را احساس می کند حق. من می خواهم را انتخاب کنید این دستگاه بیش از یک واقعی حقوقی پد — که در مورد آن را می گوید همه حق وجود دارد.

قابل توجه مقاله قرص: دیجیتال دفترچه یادداشت و E-reader

10.3″ صفحه نمایش وزن 12.3 اونس.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن بیشتر tech معاملات از بهترین خرید و Newegg. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>