این دموکراتیک زمینه بسیار ناقص است که حتی بایدن هنوز شانس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منچستر N. H. نهایی — جو بایدن رویداد در نیوهمپشایر صورت گرفت در یک کلیسا در منچستر دولت بزرگترین شهرستان. بیش از آخر هفته من دیدم دو نفر از مخالفان خود پیت Buttigieg و ctq در حوادث در شهرهای کوچکتر که جذب جمعیت از یک هزار و یا بیشتر. کمتر از دو مایل دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت شد در یک عرصه از حدود 12000 نفر از جمله برخی از کسانی که معترضان را یک شبه در زیر دمای انجماد به در کنید. برنی ساندرز بود که توسط شرکت اسکندریه Ocasio-کورتز در عرصه کنسرت در دورهام شامل سکته مغزی است.

در بایدن رویداد اعضای رسانه ها است که دوست دارد برای پوشش مراسم تقریبا از شماره نامزد حامیان.

این ملال انگیز, نمایش, نه به ذکر است این نتایج دقیقا یک هفته زودتر در, آیووا, پیشنهاد کرد که بایدن منتقدان بودند حق است و مشاوران او در اشتباه بودند: بایدن را آشکار نقص — سن و سال خود را درهم و برهم صحبت سبک مبارزه خود را به شور و شوق جرقه — با او.

به عنوان است که اغلب مورد در یکی از حوادث وجود دارد یادآور تاریکی بایدن را از طریق بوده است. “وقتی که من با جو او رو به افزایش بود از این فاجعه از دست دادن همسر و دخترش” جیل بایدن گفت: در حالی که معرفی او.

“من از دست رفته زیادی” بایدن فریاد زد در پایان سخنان خود “اما من به شما می گم اگر من قصد دارم به ایستاده و از دست دادن این کشور به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” او زد او تریبون به هر هجا در مغلوب ساختن پیشی جستن نام به عنوان اگر او از لحاظ جسمی به زدن او. او واقعا دردناک با این ایده است که او ممکن است یکی به صورت تهمت و شانس برنده شدن به طلیعه چیزی بودن در بازسازی تمدن و جریان اصلی لیبرالیسم است که مبارزات انتخاباتی خود بر این باور رای دهندگان craved.

برای تقریبا یک سال بایدن مخالفان صبر و حوصله خود را به طور گسترده ای پیش بینی سقوط. هرگز از آن آمد. اکثر آنها — Gillibrand, Hickenlooper, Swalwell, Inslee د Blasio, o’rourke, بولاک, Harris, کاسترو, بوکر, Delaney — به بالا یا از پول در انتظار است.

و سپس در آیووا به نظر می رسید به اتفاق می افتد در یک فلش. نیوهمپشایر به نظر می رسد آماده تصویب است که قضاوت امروز.

و در عین حال فقط به عنوان بایدن سهام بود بیش از حد متورم قبل از آیووا, آن می تواند کم ارزش پس از نیوهمپشایر drubbing. همان پویا است که منجر به underwhelming نشان داده است که شروع به تعریف نژاد: دموکرات ها ندارد و نامزد آشکار است که آنها می توانند تجمع در اطراف. تصمیمی است که شایع ترین تم من مواجه می شوند در میان رای دهندگان در بیش از یک دوجین حوادث در نیوهمپشایر از جمعه. (شاید این باید بیشتر آشکار است که حتی نیویورک تایمز سرمقاله هیئت مدیره نمی تواند انتخاب یک کاندیدای واحد.) وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم این انتخاب را ساده تر خواهد شد پس از سه شنبه.

چه رانندگی تامل است و نه مجموعهای از گزینه های عالی اما این واقعیت وجود دارد که هفت نامزد در ترکیب هر یک از آنها حداقل یک نقص جدی.

هیچ نامزدی که می تواند در ارائه نوع پانچ حذفی تعریف شده است که برخی از قبلی دموکراتیک اولیه نژادها مانند ال گور را در سال 2000 برنده و جان کری 2004 برنده هنگامی که هر یک از آنها برنده آیووا و نیوهمپشایر و هرگز به عقب نگاه کرد. وجود دارد برخی از شانس این مسابقه می تواند به تدریج باریک به دو فرد که اتفاق افتاده در سال 2008 (اوباما در مقابل کلینتون) و 2016 (ساندرز در مقابل کلینتون) اما نیوهمپشایر بعید است روشن که در آن دو نفر از نامزدها هستند.

در نیوهمپشایر بیش از آخر هفته و در روز دوشنبه ctq بود نامزد با دست. از آن آسان است ببینید که چرا است. هنگام تماشای دموکرات ها پشت به پشت او بیخ و بن گفتار و خارج از غرفه برای بودن, جذاب, سرگرم کننده — برخی از قطعات مانند مناسب و معقول امینی— ضعیف و الهام بخش است. او تنها نامزد در این زمینه که ممکن است به عنوان مردمی هر چند همه آنها آرزوی آن است. در سالم من به تماشای Buttigieg قرعه کشی یک جمعیت بزرگتر اما دیدم مردم ترک زود هنگام. کمی بعد در یک مدرسه در کنار درب Klobuchar نگه داشته کمی کوچکتر در توجه ربوده شده تا پایان.

در سال 2019 زمانی که نامزد بودند همه پیش بینی بایدن سقوط هر یک از آنها تا به حال یک پست-بایدن استراتژی برای سرعت جای او را به عنوان جریان اصلی متوسط است. پس از Buttigieg, Klobuchar انجام داده است بهترین کار در طول هفته گذشته هل دادن خودش به آن نقش دارد. او از مزایای بسیار پایین انتظارات بنابراین اگر او مکان جلوتر از هر یک از این چهار نامزد — Buttigieg Sanders, بایدن و وارن—او قادر خواهد بود به ادعای یک نوع پیروزی است. هیچ کس می تواند خیلی تعجب اگر او آمد و در پنجم اما آن را نیز نمی توان کاملا تکان دهنده اگر او برنده.

“ما از طریق نوادا و کارولینای جنوبی” یکی از Klobuchar ارشد مشاور به من گفت: “و پس از آن من فکر می کنم در پایان میخوای باید سه نامزد و آن را از این سوال است که سه تا پایان امی پیت و برنی.” قابل قبول!

و در عین حال او نقص بزرگ. او دارای یک بند کفش کمپین است که به سختی به فکر سازماندهی در کشورهای فراتر از کارولینای جنوبی است. او مینه سوتا رکورد دریافت کرده کمی موشکافی و او قبلا گرفتار داستان از سابق سنا کارکنان بودند که نه علاقه اشتغال خود را تجربه.

ساندرز برنده نیوهمپشایر در سال 2016 با 60 درصد آرا. او برنده هر شهرستان. پس از نمایش خوب در آیووا او انتظار تکرار از خود 2016 New Hampshire پیروزی را به او سناتور و نامزد به ضرب و شتم.

اما نقص بزرگ با او بیش از حد. رکورد خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک است که به دور از جریان اصلی سیاست آمریکا و انقلاب های جدید و ناراضی رای دهندگان که تغییر ترکیب رأی دهندگان تحقق نیست در آیووا. او غیر قابل قبول است به تعداد زیادی از انتخاب دموکرات ها که صبر کنید تا زمانی که وجود دارد هیچ گزینه های دیگر قابل دوام قبل از پشتوانه او است. آمدن او را تقویت مخالفان خود را’ اصرار که آنها در رقابت باقی می ماند.

ساندرز ممکن است تنها نامزد که ظهور به عنوان نامزد بالقوه خواهد اطمینان دهم که مایک بلومبرگ نمی ماند پس از کارولینای جنوبی است. کسانی که همه می تواند استدلال چرا مخالفان خود باقی خواهد ماند و تقسیم کمک های احتمالی خود را, پیروزی, اما این امر می تواند یک جنگ طولانی فرسایشی نه یک حمله رعد اسا.

همان می رود برای Buttigieg. حتی اگر او برنده نیوهمشایر او را دچار مشکل پاکسازی میدان راه گور و جان کری انجام داد. آیووا نتایج بیش از حد مبهم. او بی تجربگی جلوگیری می کند بسیاری از دموکرات ها از تحکیم در اطراف او. اما مهم ترین شکست خود را به نشان می دهد درخواست تجدید نظر در جوامع از رنگ نگاه یک کشنده مسئولیت.

یکی از معدود سناریوهایی که ممکن است جلوگیری از احتمال جنگ فرسایشی است اگر Buttigieg برنده نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی است. که خواهد قرار داده و به بقیه شک و تردید در مورد وسعت حمایت خود را فقط به عنوان جان کندی پیروزی در غرب ویرجینیا اولیه در سال 1960 معتقد دموکرات که ایرلندی کاتولیک سناتور می تواند درخواست تجدید نظر به پروتستان ها.

مانند بایدن وارن است که قبل از موعد مقرر شمارش پس از آیووا. او به تصویب رسید سر خاراندن استراتژی کاهش به ارائه دهندگان دلایل که چرا آنها نباید حمایت Sanders. کمپین طولانی برگزار شد و خیره مشاهده است که حملات می تواند نتیجه معکوس در برابر او. این استدلال است که به عنوان نژاد سر به سوی یک کمپین طولانی میان ناقص جایگزین آن نقص را به تدریج بزرگ شده باشد و وارن بهترین شانس گرفتن رای دهندگان به بازگشت به خود را به عنوان کاندید وحدت. قابل قبول!

اما دلیل کمی برای او به ترک مسابقه تا زمانی که تئوری به طور کامل تست شده و پس از سه شنبه.

تا همه را از این پیچیده تر است تام Steyer میلیاردر سرمایه گذار که می توانست هر کسی را از بالا انتخاب کنید به آرامی خود را به پایان نامزدی طولانی در پیش است رای گیری شگفت آور و در کارولینای جنوبی است. تعجب آور حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان که شامل اکثریت دموکرات رای دهندگان می دهد Steyer هیچ انگیزه ای برای ترک. برادرش جیم است که خود را بهترین دوست و مشاور به تازگی به من خاطر نشان کرد که او و تام در نیویورک بزرگ شد کار بر روی پروژه های مختلف در برانکس و هارلم در کنار مادر خود که یک معلم وجود دارد. “تام می داند آفریقایی جامعه و آنها او را می دانم,” او گفت:.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به بایدن. سابق حزب سوسیالیست که flamed در آیووا و نگاه لرزان در حوادث در سراسر New Hampshire در واقع ممکن است در یک مسیر سر خوردن به یک شکست شرم آور. اما مشاوران او استدلال می کنند که او نیز در حال حاضر unburdened با انتظارات بالا و در یک مسابقه بدون غالب نامزد که می تواند متحد حزب.

و بنابراین بایدن را شانس دوم اگر او می گذرد یک سال 2020 آزمون او مجموعه ای برای خود پیش: پیروزی در کارولینای جنوبی است. قابل قبول!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>