Vasek Pospisil ناراحتی دانه بالا Daniil مدودف در روتردام بازکن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا Vasek Pospisil ثبت کرده است یکی دیگر از عمده ناراحت است.

این unseeded Pospisil خود را ادامه داد strong ماه با یک 6-4 و 6-3 به پیروزی بالا-کشت Daniil مدودف رئیس جمهوری روسیه در دور اول از ABN AMRO World Tennis Tournament در روز چهارشنبه.

این 104-رتبه Pospisil شد آینده اجرا به نهایی در Open Sud de France, که در آن او نوشته شده ناراحت برنده بیش از Aljaz Bedene, هموطن دنیس Shapovalov ریچارد گاسکوئت و دیوید Goffin قبل از سقوط به Gael Monfils.

پیروزی بیش از مدودف رتبه پنجم در جهان بود Pospisil بزرگترین ناراحت از سال است. مدودف برنده مسابقات چهار سال گذشته و نهایی رسیده از ایالات متحده باز است.

“این اتفاق نمی افتد و هر روز که شما می توانید ضرب و شتم یک بازیکن از Daniil کالیبر” گفت: Pospisil. “شما همیشه این باور را در خودتان و شما می دانید شما می توانید آن را انجام دهید به خصوص اگر شما آن را انجام داده اند در گذشته که من باید.

“من در آمد با خیلی دقیق برنامه بازی. من می دانستم که دقیقا آنچه که من می خواستم به انجام, اما اعدام چیز دیگری است. من هم توسری خور تا من کمی آرام و با اعتماد به نفس است که در یک دسته کوچک موسیقی جاز خوبی به زمانی که شما در حال رفتن به یک مسابقه است.”

سازمان دیده بان | Vasek Pospisil ناراحتی دانه بالا Daniil مدودف:

ونکوور Vasek Pospisil ناراحت جهان شماره 5 بازیکن Daniil مدودف 6-4, 6-3, در دور اول از ABN Amro World Tennis Tournament در روتردام, هلند. 0:52

این علائم در هفته دوم در یک ردیف Pospisil را حذف کرده است بالا-10 حریف — Goffin بود شماره 10. Pospisil در حال حاضر 7-28 در حرفه خود در برابر بالا-10 بازیکن.

Pospisil از ونکوور, نجات پنج نفر از شش نقطه شکسته و تبدیل سه تن از پنج شکستن نقطه فرصت های برابر مدودف. او را چهره جهان شماره 39 Filip Krajinovic از صربستان در دور دوم ATP Tour 500 داخلی hardcourt رویداد در روز پنج شنبه.

کانادا رتبه بندی کاهش یافت و پس از او از دست رفته شش ماه اول سال 2019 فصل به بازیابی از عمل جراحی برگشت. او نوشته شده نتایج جامد پس از بازگشت و کمک به لنگر کانادا تیم در فینال جام دیویس در پاییز گذشته.

Pospisil که ترک خورده بالا 25 در سال 2014 می توانید با استفاده از خود محافظت رتبه بندی برای مسابقات ورودی ها از طریق میامی در ماه آینده.

دیلم-Aliassime پیشرفت به یک چهارم نهایی

در ضمن مونترال فلیکس دیلم-Aliassime رتبه 21st, ضرب و شتم شماره 22 گریگور دیمیترو از بلغارستان 6-2, 6-4 در دور دوم مسابقه بعد پنج شنبه.

دیلم-Aliassime نام آن را بهترین بازی در این سال است.

سازمان دیده بان | مونترال دیلم-Aliassime فراز دیمیترو:

مونترال فلیکس دیلم-Aliassime شکست گریگور دیمیترو 6-4, 6-2. 0:53

“امروز از آغاز تا پایان در خارج از یک بازی در خدمت آن بود و تقریبا کامل است.” “من قادر به فشار او را از بازگشت از خدمت. من ماندم واقعا آرام, واقعا, تشکیل شده است, بنابراین من می توانید مطمئن بود واقعا خوشحال با خودم و چگونه بازی می کنم.”

دیلم-Aliassime پیشرفت به یک چهارم نهایی که در آن او را در صورت برنده یک مسابقه بین شماره 2 دانه Stefanos Tsitsipas یونان و اسلوونی را Aljaž Bedene.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>