از طریق خدمات راه آهن بین شهر کبک مونترال و اتاوا برای از سرگیری شنبه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

از طریق راه آهن است و از سرگیری خدمات در شهر کبک مونترال و اتاوا راهرو روزهای بعد از لغو ناشی از محاصره توسط تظاهرکنندگان نشان دادن همبستگی با ارثی مرطوب’suwet’en ندارند.

این شرکت می گوید خدمات از اتاوا در قطار, 22, 24, 26 و 28 و خدمات از شهر کبک در قطار, 33, 35, 37 و 39 سر گرفته خواهد شد در صبح روز فوریه. 20.

ادامه مطلب: جدول زمانی از مرطوب’suwet’en همبستگی تظاهرات و اختلاف که موجب آنها

دیگر از طریق راه آهن باقی می ماند لغو شده و تا اطلاع ثانوی تنها استثنا بودن سودبوری-سفید رودخانه و چرچیل-به پاس.

“از طریق راه آهن است که رسیدن به طور مستقیم به مسافران با رزرو که نه لغو شده و به روز رسانی آنها در آخرین تحولات” سخنگوی ماری-آنا Murat گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“ما همچنان امیدوار برای پایان دادن به این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و تشویق همه احزاب مربوطه به ادامه تلاش های خود را به سمت یک راه حل صلح آمیز.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Garneau می گوید CN از طریق راه آهن بوده و در تماس دائم با دولت

Garneau می گوید CN از طریق راه آهن بوده و در تماس دائم با دولت

محاصره آغاز شد در اوایل ماه فوریه پس از RCMP اجرا یک دستور در مقابل مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها بودند که مسدود کردن ساخت و ساز عظیم گاز طبیعی خط لوله گاز در شمال بریتیش کلمبیا.

ساحلی GasLink که ساختمان 670 کیلومتر خط لوله امضا توافق نامه با 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله. مرطوب’suwet’en ارثی روسای اما می گویند که آنها به عنوان گسترده بخش از زمین و مخالفت با ساخت و ساز.

صدها نفر از معترضان مارس در حمایت از مرطوب’suwet’en

صدها نفر از معترضان مارس در حمایت از مرطوب’suwet’en

تظاهرات همبستگی پدید آمده در Tyendinaga خاک در نزدیکی Belleville, Ont., و همچنین در مونترال و ونکوور. محاصره را تعطیل قطار خدمات عمده در سراسر نقاط کشور.

CN راه آهن به دست آمده است یک دستور دادگاه درخواست پلیس برای پایان دادن به انسداد اما تا کنون استانی پلیس باید اجرا آن است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. اطلاعات بیشتر به آمده است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>