وارن در طناب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

الیزابت وارن تشکیل یک کنفرانس تلفنی سه شنبه شب پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در نیوهمپشایر و تحویل برخی از straight talk برای تضعیف روحیه کارکنان.

“من نمی بچه خودم” وارن گفت: با توجه به یک منبع در تماس است. “من می دانم که زمانی که صاحب نظران و naysayers به ما انتقاد من می دانم آن را سخت می شود. و من می دانم که شغل خود را دریافت کنید اما این لحظات ما پیدا کردن که ما که هستیم. … این لحظات هستند که ما حفاری عمیق است.”

لحظه ای است که یک تست نه فقط برای وارن تیم اما برای نامزد خودش. پس از شرط بندی بزرگ در اولین دو کشور و شبکههای هیچ نمایندگان از همسایه, New Hampshire, ماساچوست سناتور است که در یک نقطه کم در کاخ سفید پیشنهاد و تلاش برای پیدا کردن برخی از راه برای بازگشت.

او اقدام با احتیاط. اما بیش از حد منظم وارن است ومیگوید نسبت به نقاشی بیشتر در تضاد با مخالفان پس از چسبیدن به یک “من اینجا نیست برای حمله به دیگر دموکرات” رویکرد برای بسیاری از مبارزات انتخاباتی.

در اظهارات او پس از اتمام در تک رقمی در نیوهمپشایر اولیه وارن استدلال کرد که پیت Buttigieg و برنی ساندرز شد کمک به بندى در حزب. او با انتقاد از “حامیان برخی نامزدها فریاد لعنت مورد دیگر دموکرات نامزد” ظاهری اشاره به برخی از ساندرز حامیان.

“این سخت تاکتیک ممکن است کار اگر شما مایل به رایت کردن بقیه در سفارش به آخرین مرد ایستاده” او گفت:, تیز.

او دنبال کرد تا در روز چهارشنبه با جانبداری با نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه در برخورد با ساندرز حامیان خود مدیکر برای همه طرح است. “هیچ کس نباید حمله @Culinary226 و اعضای خود را برای مبارزه ای سخت را برای خود و خانواده خود را,” او نوشت.

وارن محوری شده است ناهموار ،

در مصاحبه یکشنبه شب در CNN و MSNBC او نیست تکیه به آن تضاد — به جای چسبیدن به فساد متمرکز شده است, سیاست-های سنگین پیام و تماس برای متحد کردن این دو بال ، برخی از نزدیک وارن متحدان مهیج برای بیشتر سختگیری نوع ساخته شده است که خود را مترقی ستاره در وهله اول. آنها می خواهند برای دیدن پایان آنچه که به نام “کرکی وارن.” این فرد افزود: “این کمپین از تغییر ساختاری نیاز به برخی تغییرات ساختاری.”

دیگر متحدان ادعا می کنند که تبعیض جنسی — در میان رای دهندگان و در پوشش رسانه ای — ساخته شده آن را بسیار سختتر به رفتن در این حمله.

“هر بار که او تلاش برای بیرون رفتن وجود دارد و بیشتر تهاجمی و واقعا فشار پاکت از نظر سیاست و دیگر نامزدها بوده و تیز ملامت از مطبوعات و مردم در برابر او گفت:” جاناتان Westin, مدیر اجرایی نیویورک جوامع برای تغییر. Westin بود که در تلاش برای تهیه پیش نویس وارن به ریاست جمهوری مسابقه در سال 2016.

“وجود دارد بسیار واضح است که تبعیض جنسی عامل در چگونه او قادر به رفتن در این حمله” او گفت:.

یک کمپین تعمیرات اساسی نیز بعید است دیگر متحدان گویند.

“نگاه کنید که چگونه کمی بایدن انتخاباتی لرزش تا به او کمک کرد,” دموکراتیک استراتژیست آدم Jentleson که نزدیک به وارن تیم گفت: در اشاره به بایدن بالا بردن دستیار آنیتا دان پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا. “لرزش-ups اغلب فقط سیگنال وحشت و همین کمک نمی کند. اگر شما بر این باورند در این طرح شما به آن می چسبد.” و Jentleson افزود: “او معتقد است که در این استراتژی است.”

این استراتژی مبتنی بر انتظار طولانی ابتدایی مسابقه که باد افشان زمینه و اجازه می دهد تا وارن برای جمع آوری نمایندگان به خصوص در این مسابقات که در آغاز آوریل 3 با فوق العاده, سه شنبه. یکی دیگر از عملکرد ضعیف در نوادا شنبه آینده می تواند او را ترک بیش از حد ضعیف و از نظر مالی تهی به طور جدی رقابت در این کشورها است.

مبارزات انتخاباتی را به رسمیت می شناسد اهمیت نوادا است. آن را لغو کرده است بیش از $700 ، 000 در آگهی های تلویزیونی در کارولینای جنوبی به منظور ماندن در امواج رادیو و تلویزیون در نوادا و شروع به پخش تبلیغات در مین یک شنبه دولت است. وارن شده است آماده سازی برای مسابقات مارس برای ماه, استخدام صدها نفر از سازمان در سراسر بیش از دو دوجین بعد از رای گیری متحده قبل از هر یک از رقبای خود.

وجود دارد headwinds در نوادا ، وارن صرف زمان کمتر وجود دارد از هر چهار اوایل متحده است. این کمپین همچنین بی سر و صدا اعزام دموکراتیک عمل Kevin Brown به دولت در پاییز گذشته به سعی و ساحل تا عمل اما دو مقام سابق سیاسی گفت که این حرکت همچنین ایجاد سردرگمی که در اتهام.

سابقه کار در برابر وارن. هیچ دموکرات یا جمهوری خواه در مدرن اولیه دوران تا به حال دچار مشابه شکست در دو مسابقه رفته و با پیروزی نامزدی.

خواسته در سی ان ان جمعه که آیا او تا به حال یک حس چرا پیام نمی طنین انداز در نیوهمشایر وارن پاسخ داد: “شما می دانید من نیست.” تنها با دو کشور داشتن رای او استدلال وجود دارد یک مسابقه طولانی در پیش است.

وارن تیم امیدوار است که ساندرز و Buttigieg دریافت کمتر از 30 درصد آرا در هر دو مسابقات نشانه آن است که رای دهندگان تقسیم می شوند و هنوز هم تا حد زیادی بلاتکلیف است. وارن خودش را به نام مسابقه “سیال” و “کف.”

“در اینجا من مشاوره سرمایه گذاری به شما: هیچ کس باید سرمایه گذاری زیادی در حال حاضر در پیش بینی-ساخت صنعت” او به او گفت که کارکنان در طول سه شنبه شب تماس بگیرید. “تاپیک میخوام آمده زمان هنگامی که آن را روشن است که چه اتفاقی خواهد افتاد در این مسابقه اما آن زمان در حال حاضر نیست.”

وارن افزود: “ما هیچ جا در نزدیکی آن لحظه. ما نزدیک نیست. ما حتی در درون فریاد فاصله. حتی پس از من تشخیص نیست که این آسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>