‘ما می شود f—ed’: تگزاس Dems عرق برنی ساندرز بلیط

Category: پلیتیکو Comments: No comments

AUSTIN تگزاس — برنی ساندرز’ قدرت ماندن در بالای 2020 زمینه اتحاد دموکراتیک خودی در تگزاس بر روی لبه: آنها نگران نامزدی این سناتور ورمونت خواهد زانو خود سخت مبارزه انتخاباتی به تلنگر ایالت تگزاس ،

قرار دادن یک خود اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک در بالای بلیط خواهد اسراف نخست فرصت برای به دست گرفتن کرسی های خانه ملت — کنگره منطقه — که مدت طولانی است که از رسیدن به سرقت از یک دست در سال آینده را بسیار مهم redistricting روند بیش از یک و نیم دوجین دموکراتیک نامزدها و فعالان سیاسی و مشاوران گفت: در مصاحبه.

“وجود دارد به طور کلی عدم قطعیت که در حال رشد است. این ترس واقعی برای تگزاس D باقی مانده ساندرز” بیل میلر دیرین Austin لابی که کار کرده با هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه گفت: از یک ساندرز بلیط. “‘ما می شود’ — که آنها چه میگویند. تخلیه در بالا پایین می رود به پایین.”

تگزاس ممکن است ریاست جمهوری در میدان نبرد اما موجی از ایران بازنشستگی در کنگره تغییر جمعیتی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میله رعد و برق در انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد دموکرات ها در قدرت پس از دو دهه از حزب جمهوری خواه و تسلط. و به خودی مانند میلر طرح ملی مراقبت های بهداشتی و برق بخش خواهد روح رای دهندگان و وزن پایین محلی دموکرات ها که در حال تلاش برای نخ سوزن این هنوز هم عمیقا محافظه کار دولت است.

“این تحقیق را بر روی زانو خود را دعا هر روز برای برنی” میلر گفت.

سطح ایالتی دموکرات ها در سراسر کشور نیز شروع به وزن چه هر مدعی را معنی پایین-رای گیری مسابقه پس از دو دموکراتیک مسابقات که دیدم جو بایدن قدرت ستاره افول پیت Buttigieg درجه یک مبهم مقام اول پایان در آیووا و ساندرز اضافه کردن یک پیروزی در نیوهمپشایر — محل او تحت سلطه چهار سال پیش. عدم اطمینان نیز ابرها دموکراتیک قانونی مبارزات انتخاباتی کمیته $50 میلیون تلاش برای تلنگر دولت اتاق در مکان هایی مانند آریزونا و کارولینای شمالی که در آن عملیات به ریز لحن این پیام در نوسان متحده است.

ساندرز’ افزایش دستور کار مترقی و چپ مارس از حزب دموکرات مانند الیزابت وارن گفته می شود حزب در اینجا در مورد چگونه به موفقیت و چه درس های الهی از سال انتخاباتی زیان دنیا از استقرار تست استراتژی های آنها امید تبدیل خواهد شد تگزاس به یک میدان نبرد دولت است.

“ساندرز یک فاجعه کامل و وارن کامل است-فاجعه-lite گفت:” تگزاس مبتنی بر مبارزات انتخاباتی مشاور جف هویت که کار کرده است در سیاست دموکراتیک پس از او در خدمت کلینتون-گور ستاد انتخاباتی در 1990s. “در پایان روز بسیاری از ما می خواهید را به نفع خود.”

یک Buttigieg پیروزی است “مفید نیست” به این حزب اهداف در تگزاس, او گفت:. اما “او ضرری ندارد آنها را تا حد” به عنوان Sanders.

در حالی که دموکرات ها از دست همه انتخابات ایالتی در سال 2018 آنها بریده متوسط سود پایین انتخابات. آنها قادر به تلنگر دو کنگره کرسی و بیش از یک دوجین امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا صندلی قرار دادن آنها فقط نه کرسی به دور از در نظر گرفتن کنترل دولت ،

“برای کنترل مقننه دولت و چه کنگره هیئت کشیده شده است بیش از دهه های آینده بسیار مهم است که ما همه ما می توانیم به پیروزی در خانه ملت در حال حاضر, بنابراین هر دو طرف باید یک صندلی در پشت میز” گفت: دولت تشکر. کریس ترنر صندلی تگزاس خانه دموکراتیک پارلمانی بوده و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

اما فعالان پیشرو استدلال می کنند که ایده های جسورانه مانند آن و پشتیبانی توسط ساندرز و وارن را به ارمغان بیاورد جدید رای دهندگان و دیگران می گویند ایدئولوژی مسائل کمتر از زمین بازی. این یک بحث است که در حال پخش در سراسر کشور, اما ریسک به ویژه در تگزاس در این سال که در آن دموکرات ها در سطح دولت یک شات در ترسیم انتخابات نقشه های که آنها را نگه دارید رقابتی است.

“شما باید واقع بینانه و عملی در مورد مسائلی که در مواجهه با مردم در مناطق روستایی گفت: Rep. هنری Cuellar یک محافظه کار دموکرات که منطقه از امتداد مرز جنوبی به سن آنتونیو. اگر ساندرز است که در بالای بلیط گفت: دموکرات ها در تگزاس را به فاصله خود را از او دور چپ ایده ها را به نفع خود بیش از متوسط رای دهندگان بالقوه نوسان مناطق.

“آیا می توانید لطفا با نام همه لیبرال صندلی که جمهوری خواهان هستند بنابراین ما می تواند پس از آن؟” Cuellar گفت.

حزب تقسیم در تگزاس نیز تبدیل شده و حتی گسترده تر به عنوان دموکرات ها هنوز جویدن Beto o’rourke را بد بخت 2018 سنا علیه تد کروز رسم مناجات از درس های مختلف در مورد اینکه آیا او 2.5-نقطه ریزش یک پیروزی یا یک فرصت از دست رفته.

هویت گفت: o’rourke از دست نشان می دهد که چپ ایده نمی آورد و از مردم به اندازه کافی به تلنگر صندلی. “ایده این است که بیشتر مردم خواهد آمد به رای اگر مترقی است که در انتخابات که fools gold,” او گفت:.

اما برخی از دموکرات فعالان در تگزاس نقطه به دو دهه از جمهوری خواه تسلط و استدلال می کنند o’rourke محبوبیت در دولت به عنوان اثبات این حزب نیاز به افتراق خود را از سمت راست.

“ما باید بیشتر نگران یک نامزد معتدل بسیار قطبی محیط زیست” گفت: حزب محافظه Gavito از بنیانگذاران و رئیس جمهور از راه های برنده شدن یک گروه است که سازماندهی مترقی اهدا کنندگان و استراتژیست. “ما عمیق ترین چاه جوان رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ است که بهترین نامزد است که می تواند به نوبه خود آنها را؟”

تگزاس جمهوری خواهان مواجه رقابتی انتخابات برای اولین بار در دهه بگویم که صرف نظر از این که چه کسی برنده نامزدی ساندرز نامزدی دموکرات ها قرار می دهد در موضع دفاعی است.

“واقعیت این است که هر دموکراتیک رئیس جمهور نامزد است با خوشحالی تایید سوسیالیستی سیاست” تگزاس اوباما رئیس جیمز دیکی گفت.

نظر سنجی ارائه شده کمی راهنمایی. بایدن است که هنوز هم مورد علاقه در میان استقرار ارقام و رهبری یک نظر سنجی از رای دهندگان تگزاس قبل از آیووا اما ساندرز رسید پس از قفقاز و مایکل بلومبرگ در حال افزایش است.

“این هنوز هم بسیار سیال نژاد” گفت: Joshua خالی مدیر تحقیق و پژوهش برای تگزاس سخنرانی عمومی نظرسنجی. سفید معتقد است که اکثر رای دهندگان در دولت هنوز در حال ساخت تا ذهن خود را, اما با توجه به دولت حجم و تنوع دموکرات ها نیاز به تمرکز بر ایجاد یک حزب زیرساخت است که شده است وجود ندارد.

“این امر می تواند احمقانه به می گویند که این مهم نیست که در بالای بلیط, اما من مطمئن هستم که آنچه که ما در حال دیدن نیست بیشتر ساختاری از در مورد هر فردی نامزد,” او گفت:.

برخی از مترقی کسانی که به سیاست های تگزاس موافقت کرد و گفت این بیشتر در مورد بسته بندی ایده ها در یک راه است که تجدید نظر به دولت رای دهندگان.

“هنگامی که ما در حال معرفی این سیاست ایده های من نیست شروع کردن با مدیکر برای همه” گفت: جسیکا Cisneros مترقی است که به چالش کشیدن Cuellar در مقدماتی حزب دموکرات. بحث ما در مورد “این ایده داشتن مراقبت های بهداشتی به عنوان یک حق بنابراین ما نمی خواهد که به از دست دادن یک دوست است.”

با وجود درگیری بیش از ایدئولوژی حزب دموکرات در تگزاس انجام توافق بر حداقل یک نقطه: بالای جمهوری خواه بلیط را ایجاد انگیزه در بسیاری از رای دهندگان.

“تگزاس بدیهی است که نه برانکس” گفت: جورج Shipley دموکراتیک عمل در آستین بود که پس از یک مشاور به رژیم صهیونیستی. ان ریچاردز. “تگزاس بسیار مقاوم در برابر این نوع از برنامه های اجتماعی برنی ارائه می دهد اما شیطان است برنی شیطان مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>