مرطوب’suwet’en تظاهرات همبستگی: در اینجا یک زمانی نگاه در راه آهن اختلال

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

RCMP شروع به اجرای یک دستور در هفته گذشته است که مانع از تداخل با ساخت و ساز از یک $6.6 میلیارد دلار گاز طبیعی خط لوله گاز در شمال بریتیش کلمبیا.

در اینجا این است که یک جدول زمانی راه آهن اختلال توسط مردم نشان دادن همبستگی با ارثی مرطوب’suwet’en سران مخالف ساحلی GasLink پروژه:

ادامه مطلب: از طریق راه آهن به لغو قطار در سراسر کشور; CN بستن ریل در شرق کانادا

Feb. 6 – معترضان در بلویل, Ont., شرق تورنتو, شروع, توقف راه آهن و ترافیک.

Feb. 7 – از طریق راه آهن توقف خدمات همراه یکی از شلوغ ترین مسیرهای به دلیل بلویل محاصره. همه سفر بین تورنتو و مونترال لغو شده است. Canadian National Railway دست آوردن یک دستور دادگاه برای پایان دادن به تظاهرات توسط اعضای Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی بلویل. معترضان همچنین شروع اختلال در پورت در ونکوور و دلتا, B. C.

معترضان بلوک ترافیک راه آهن در حمایت از مرطوب’suwet’en اولین کشور غرب وینیپگ

معترضان بلوک ترافیک راه آهن در حمایت از مرطوب’suwet’en اولین کشور غرب وینیپگ

Feb. 8 – معترضان در تورنتو مختل Canadian Pacific Railway ترافیک در حال حرکت را از طریق مرکز شهر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Feb. 9 – Kahnawake Mohawk اعضای جامعه جنوب مونترال راست محاصره در CP خط راه آهن.

Feb. 10 – تظاهر کنندگان در منطقه مونترال اخلال در رفت و آمد قطار خدمات در Exo Candiac خط. یک سرویس اتوبوس شاتل است که در اثر آسیب دیده ایستگاه های راه آهن.

ادامه مطلب: وزرای, B. C. برتر را برای دیدار با رهبران بومی در میان خط لوله تظاهرات

Feb. 11 – CN متوقف می شود حمل و نقل بین Prince George B. C. و شاهزاده روپرت, B. C., به دلیل محاصره در نزدیکی Hazelton, B. C. این شرکت می گوید این گفتگوها بیش از 150 قطار حمل و نقل پس از محاصره آغاز شده در فوریه. 6.

Feb. 12 – Manitoba دولت می گوید آن را ممکن است به دنبال یک دستور دادگاه برای پایان دادن به محاصره در یک خط راه آهن غرب از وینیپگ اما CN دست خود را در دادگاه. RCMP نیز به طور رسمی پایان اجرای عملیات در منطقه ای از شمال قبل از میلاد است که در مرکز این خط لوله اختلاف است. دو ارثی مرطوب’suwet’en روسای شروع یک قانون اساسی چالش از سوخت های فسیلی پروژه به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو خواستار تظاهرات در سراسر این کشور به رعایت قانون.

Feb. 13 – CN تعطیل عملیات خود در شرق کانادا. راه آهن می گوید محاصره کرده اند به پایان رسید در این استان است و ممکن است پایین آمده به زودی در بریتیش کلمبیا اما به دستور یک دادگاه در انتاریو هنوز به اجرا گذاشته و همچنان به نادیده گرفته می شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>