“چه جهنم موضوع را با مبارزات انتخاباتی خود را?’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — جمعیت کوچک باقی می ماند. پیام همان است. این برنامه است که هنوز هم نور است.

جو بایدن است که مبارزه در نوادا در بسیار به همان شیوه او در آیووا و نیوهمشایر, جایی که او رنج می برد back-to-back ضرر و زیان که تبدیل او از حزب سوسیالیست به فلک زده.

آن عهد به کمپین حس اعتماد به نفس و یا دولت خود را انکار — که آن را همچنان به کار به عنوان اگر, نوادا, اولین متنوع دولت برای رای دادن در این سال متفاوت خواهد بود برای بایدن از دو به شدت سفید متحده که در آن او خرد شده بود.

یکی از مزیت در اینجا این است که رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که می تواند حدود 13 درصد از حزبی را برانگیخت توسط Feb. 22 به نفع شناخته شده معاون رئیس جمهور سابق که در خدمت تحت این کشور اولین رئیس جمهور سیاه. بایدن نیز در شمارش حمل سهم قابل توجهی از رای دهندگان لاتین — که حدود 20 درصد از حزبی را برانگیخت و متوسط سفیده.

“او تا به بسیاری از حمایت در میان سالمندان در میان افرادی که اصلا به تظاهرات” گفت: Rep. استیون Horsford, نوادا, اولین بار, سیاه, کنگره شده است که نزدیک بایدن همیشه از حمایت نامزد زمانی که او وارد شب جمعه.

Horsford تایید شد و به دنبال یکشنبه توسط دولت معاون فرماندار کیت مارشال. همراه با تشکر. دینا تیتوس که تایید شده ماه پیش آنها را به صورت یک وقتی از بالا ایجاد بایدن حامیان دولت که هیچ نامزد شده بودند. در تمام این کمپین تعداد 106 نوادا تاییدیه و فرود غیر منتظره یک شنبه: Cher.

بزرگ-نام تایید رول-outs شده است به یک جزء اصلی از مبارزات انتخاباتی خود که همچنان به بتراشیم به همان مسیر است. شده است وجود دارد هیچ عمده کارکنان لرزش و یا تلاش برای بارگذاری و تقویم خود را با اضافی حوادث. در حالی که بایدن به حال یک تعطیلات آخر هفته مشغول مبارزه در اینجا با قفقاز فقط روز دور بایدن تنها یک توقف در رنو در روز دوشنبه و یک برنامه ریزی در اطراف لاس وگاس در روز سه شنبه.

در رنو رویداد یک رای دهنده بود متعجب و متحیر شده توسط بایدن را در مخمصه و اشاره کرد “شما هوشمند شما در حال تحصیل هستید و تجربه شما رو و شما رو شخصیت … اگر شما نامزدی در نوامبر آن خواهید بود آقای راجرز در مقابل پروفایل این کاربر Vader. چه هک است که در اینجا؟”

“خوب است که سوال خوبی است” بایدن در پاسخ به این جمعیت خندید. “او قدردانی من بسیار بسیار و سپس گفت:” چه جهنم موضوع را با مبارزات انتخاباتی خود را?’ این سوال خوبی است. نه, این یک سوال مشروع.”

بایدن جواب نداد اما.

روز دوشنبه در مبارزات انتخاباتی خود گردش داده ها است که به آنها امید از روز اول از اوایل جلسه رای گیری نشان داد که رای دهندگان مسن تر بایدن قدرت به نظر می رسد به تبدیل در شماره های بالاتر. داده ها با توجه به دو کمپین خودی نشان داد که دو سوم از حزبی را برانگیخت برای آنها جمعیتی تعداد آنها در دسترس بودند 40 سال یا مسن تر.

هر دو بایدن و ساندرز کمپین های خصوصی پیش بینی بایدن در خواهد آمد با توجه به منابع با هر دو کمپین های. و هر دو موافق و الیزابت وارن تهدید به بایدن.

به گفته یک مشاور بایدن انتخاباتی در نوادا: “ما احساس خوبی در مورد دوم. ما احساس نمی خوب اگر ما نمی آیند در دوم.”

پس از ورود به مسابقه در اواخر ماه آوریل بایدن انتخاباتی گرفته شده به عنوان انجیل است که او دارای یک ساخته شده است در استفاده با تشکر از نام ID و که مردم را به رای دادن برای او بر اساس چه مقدار از آنها می دانم و مانند او.

در اوایل بایدن انتخاباتی عنوان نسبی کمبود انرژی و یا جمعیت در حوادث در آیووا و نیوهمشایر اشاره به این که رای گیری نشان داد هنوز هم او را به عنوان سناتور. اما پس از آن بایدن سقوط در آن کشورها ترک, نوادا به عنوان جایی که او امیدوار است برای تغییر مسیر از نامزدی خود را.

در حال حاضر برخی از حامیان بخش خصوصی اخم در مورد اختلاف در روی زمین انرژی در مقایسه با زمانی که به Sanders, Warren, پیت Buttigieg و ctq. همه آنها را بسته بندی شده در بین 1000 نفر جمعیت در نوادا حوادث بیش از آخر هفته در حالی که رویدادهای برگزار شده توسط بایدن انتخاباتی تا به حال تنها حدود یک چهارم از حضور و یا کمتر است.

از همه نامزدها ساندرز است که به طور گسترده ای به عنوان مورد علاقه برای انجام این دولت با توجه به نوادا خودی و رقیب مبارزات.

“برنی مردم در همه جا” است که یک خط گفت: کلمه به کلمه توسط سه جداگانه دموکراتیک فلسطینی از جمله یکی که پشتیبانی از بایدن انتخاباتی در دولت است.

“من باور دارم برنی میخوام پیروزی گفت:” برایان هریس در گفتوگو با گروه مستقل, سیاه, صدای, که نشان داد تا روز شنبه به یک بایدن کمپین توقف در شاهکار آرایشگاه در شمال لاس وگاس. “برنی دارای یک زمین بازی است.”

بخشی از ساندرز استفاده شده است سال در ساخت. او تقریبا برنده دولت 2016 حزبی در برابر هیلاری کلینتون و حامیان او هرگز به نظر می رسید که پرچم های تروریستی می گویند.

در همان زمان بایدن انتخاباتی صرف زمان کمتر در دولت نسبت به آیووا و نیوهمپشایر. و دموکرات ها که در تراز وسط قرار دارد با هر یک از نامزدها می گویند بایدن ملی مبارزات انتخاباتی ممکن است اشتباه محاسبه اهمیت نوادا و یا خود را ایستاده در آن است.

“من نمی دانم اگر استراتژی پنهان و نه در جامعه بیشتر و سازماندهی اولیه یک ایده خوب بود. آن می تواند backfiring بر او کمی گفت:” آنت مگنوس یک مترقی سازمان.

“در اوایل پاییز کمپین نبود به عنوان مهاجم به عنوان آنها باید بوده است,” او گفت:. “آنها او را دور کمی و من فرض آنها نمیفهمد او بود که حزب سوسیالیست در زمان او به اینجا رسیدیم. و در حال حاضر او نیست.”

مانند دیگر فعالان در دولت, اما, Magnus گفت: این امر می تواند یک اشتباه به تعداد بایدن ، عمیق خود را نسبت به رهبران دولت و خود را بالا نام ID با رای دهندگان – از جمله اکثر رای دهندگان سفید است که در حد متوسط تکیه به آن هنوز هم قابل توجه است.

بایدن بالا کمپین استعداد برجسته او در نوادا از جمله هیلاری برت و مشاور سابق بهداشت ، کاترین کورتز متن ترانه مست و, و دولت از سوی دیگر ، Yvanna Uax! پیشین مدیر سیاسی برای نفوذ آشپزی اتحادیه.

“Yvanna شگفت انگیز است چه که بود. اما این که کل تیم است. او smart زنان در حال اجرا مبارزات انتخاباتی خود در اینجا” مگنوس گفت: اشاره نوادا است که دولت تنها با یک اکثریت زن مونتاژ خدمت در همان زمان به عنوان دو سناتور ایالات متحده آمریکا.

نوادا کمپین منبع همچنین گفت که جن اومالی دیلون سابق مدیر کمپین برای Beto o’rourke است دست زدن به حوزه کاپیتان آموزش برای مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از اختلال است که همراه بایدن سقوط در آیووا.

در شنبه بایدن به یکی از بهترین سخنرانی های مبارزات انتخاباتی در یک محرک سخنرانی در این شهرستان کلارک دموکرات Kickoff به جلسه شام در لاس وگاس. او تنها نامزد روی صحنه برای تشکر از کارگران در خدمت جمعیت و تجدید نظر به آشپزی اتحادیه با اشاره به این که ساندرز پشتیبانی از مدیکر برای همه, است که اتحادیه رهبری مخالف.

بایدن همچنین وعده داده شده را در NRA و انتقاد ساندرز گذشته رای به معاف تولید کنندگان اسلحه از مسئولیت در تیراندازی مرگ و میر — یک موضوع حساس در لاس وگاس که در آن یک جرم تیراندازی به سمت چپ 58 مرده و 413 زخمی در سال 2017.

“من فکر می کنم این راه خیلی زود به تعداد جو بایدن را” سابق رهبر اکثریت سنا هری رید از دموکرات ترین مسئول ساختمان این حزب در دولت به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“آیووا و نیوهمپشایر هستند نه نماینده از کشور است. او را میخوام انجام خوبی در نوادا است. او را به انجام بسیار خوبی در کارولینای جنوبی است. بنابراین مردم باید شمارش جو بایدن خارج از مسابقه گفت:” رید که ماندن خنثی در مسابقه..

اما جمعیت تنها می تواند توضیح دهد خیلی از بایدن زیان در آیووا و نیوهمشایر گفت: علامت Longabaugh یک مشاور نامزد اندرو یانگ که کاهش یافته است پس از, New Hampshire. Longabaugh اشاره کرد که بایدن برنده شد و در پای صندوقهای رای ملت و اوایل متحده در آغاز مبارزات انتخاباتی. اما بیشتر رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر کردم با یک نگاه به او و دیگر نامزدها گفت: “بدتر از آن بود بایدن.

“هر دو آیووا و نیوهمپشایر آمده اند زیر آتش خود را برای عدم تنوع. اما این یک بهانه مناسب برای بسیاری از داوطلبانی که نیست خوب” Longabaugh گفت.

“او واقعا تغییر همه چیز” Longabaugh گفت. “او تلاش می کرد در تمام طول. او تلاش فراتر از ” من باراک اوباما و معاون رئیس جمهور و ما نیاز به بازگشت به نجابت و تهمت بد است.’ او تلاش برای جمع آوری پول. و زمانی که پول تنگ است و این پیام را به کار نمی آن را به سختی به پیروزی نامزدی.”

در لاس وگاس هر چند بایدن طبعا تکیه به ارتباط خود را با اوباما در طول بازدیدکننده داشته است به تاریخچه رویداد روز شنبه, نوادا, سیاه قانونی حزبی صبحانه بعد از ظهر یکشنبه و طی یک آدرس او صبح روز یکشنبه به یک متدیست آفریقایی اسقفی کلیسا در شمال لاس وگاس جایی که او به نام رئیس جمهور توسط نام خود را.

ایستاده به عنوان یک سناتور-تبدیل-غیر منتظره-underdog بایدن توصیف ملت سیاسی در آدرس خود را, اما آن را فقط می تواند به راحتی به عنوان یک شرح جایگاه خود را در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در نوادا است.

“امید زندگی در این خانه است. بدون امید وجود دارد عملا هیچ چیز می شود.” “امید و ایمان می بیند در تاریکی است. ایمان می بیند در تاریکی است. ما در تاریکی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>